Skocz do zawartości
SoD

[K] BMW F800GS

Recommended Posts

Hej

Powoli przymierzam się do zmiany motocykla.

Szukam:

- BMW F800GS

- rocznik 2012 i wyżej

- jak najmniejszy przebieg (poniżej 30k km)

- faktura VAT

- przejęcie leasingu też mile widziane

Jeżeli ktoś coś słyszał, od kumpla, koleżanki, teścia, wujka o jakimś zaufanym sprzęcie piszcie. Wysyłam w nagrodę Ducha Puszczy z Puszczy Białowieskiej. icon_smile.gif

Edytowane przez SoD

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kumpel ma ale przebieg 52 tysie....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oj Doodku, zrób mu wyjątek, jak chce mieć te poniżej 30 to niech ma!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kumpel ma ale przebieg 52 tysie....

Oj Doodku, na alegro ogłaszają się tacy co to potrafią spełnić życzenie klienta. Niech kolega z SoDem ustalą przebieg i temat do zamknięcia ;-)

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tylko mówię o dobrej osiemsecie. Nie o mojej: rocznik 2013 i 70kkm ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj Doodku, na alegro ogłaszają się tacy co to potrafią spełnić życzenie klienta. Niech kolega z SoDem ustalą przebieg i temat do zamknięcia ;-)

No właśnie. Tak jak mój pracownik oglądał audi i wszystko było OK tylko przebieg mu się nie podobał, a ten gość co sprzedawał jawnie sie spytał: a jaki przebieg potrzebny? na jutro będzie. Ten audi kupił z przebiegiem jaki zastał

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nas klient, nass pannn!

SoD zmien podejscie do swiata...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale ja Was nie rozumiem. Co zlego jest w tym, ze chce motor z małym przebiegiem? :0

Edytowane przez SoD

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurde, dajcie Trochę na luz. Ktoś chce sprzedać - źle, ktoś chce kupić - źle, niedługo strach będzie dać jakiekolwiek ogłoszenie na tym forum. Jak SoD chce taki motocykl jak napisał w ogłoszeniu to jego sprawa, a to czy będzie go łatwo znaleźć czy trudno to jego problem, który próbuje rozwiązać dając właśnie tego typu anons na forum.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wlasnie tu chodzi o to ze latwo taki znalezc, na zyczenie wszystko i tylko napedza nie uczciwosc.

Powinien sie liczyc stan techniczny a nie jakies cyferki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No dobrze, ale skoro chce w dobrym nstanie i z takim a takim przebiegiem to chyba nie powód żeby z tego łacha drzeć..

Kolega szuka czegoś z niskim przebiegiem; sezon się kończy i może zaraz coś ciekawego się objawi, niekoniecznie po "tuningach sprzedażowych"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://olx.pl/oferta...html#17e6057377

Kasa nie mała - serwisowany, na gwarancji, powinien być OK.

Ciekawy ten wątek.....

Jak mówi, że chce przebieg "X" to mu mówią, że "Y" jest dobry i powinien się dostosować. Jak mówi, że granica finansowa to 30k to mu mówią że 47 będzie oki ;)

Ciekawe jakie będą rady jak napisze, że motocykl powinien być sprawny - pewnie, że łatwo go naprawić ;) :roll:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja tu nie znalazłem granicy finansowej, tylko kilometrową.

Poza tym skąd wziąć niejeżdżoną, czteroletnią 800'kę za 30000zł?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za dużo... 30k to takie maksimum.

A to chyba ja się rozpędziłem - pomyliłem chyba trzydziestki ;)

Sorki zatem.

:beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No SoD .. może jeszcze podasz w takim razie na ile scyzoryków ma być wymienny ten 8 setek. Możesz to ująć w kwocie? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znalazłem kilka sprzętów:

http://allegro.pl/bmw-f800gs-cesja-leasingu-23-vat-i6452783712.html#thumb/5

http://otomoto.pl/oferta/bmw-f-bmw-f800gs-zarejestrowany-w-polsce-jak-nowy-faktura-vat23-ID6yxpqB.html

http://otomoto.pl/oferta/bmw-gs-f-800-polski-salon-gwarancja-doposazony-ID6yxajP.html#25540c79ec

Tylko patrząc na cenę... chyba lepiej będzie wziąć nówkę z salonu np rocznik 2015 (może 2014 jeszcze gdzieś stoi) trochę przesadzają z tymi cenami.

Ktoś zna te motki z tych linków wyżej?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak nówkę, to ja bym poczekał jeszcze miesiąc-dwa i zobaczył, czy yamaha pokaże nową tenere z silnikiem od mt07

Chyba w listopadzie są duże targi motocyklowe, to się dużo wyjaśni.

Myślę, że może być fajny sprzęt ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie mowa tu o Yamasze, więc... :-P

SoD musisz liczyć się niestety z tym że 8setki są w cenie, tym bardziej od czasu jak euro wywindowało na początku tego roku.

Za 30 tys nie kupisz niczego ciekawego w sensie wieku i przebiegu (bo będzie albo to, albo to) :-D

W tej kwocie sprzedają głównie handlarze, a to zawsze loteria, w sensie stanu technicznego i głównie przebiegu.

Osobiście niestety szukałbym nowej z wyprzedaży, niedawno widziałem rocznik 2015 za 44 tyś, odliczając połowę VAT-u, biorąc pod uwagę zerowy stan licznika, gwarancję to chyba najsensowniejsze rozwiązanie, z tym że trzeba niestety zainwestować w to więcej kasy, takie są obecnie realia.

Myślę, że mimo wszystko warto poczekać jeszcze do końca sezonu, a to jeszcze ze 2-3 miesiące, może akurat coś ciekawego wpadnie.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ten musi Ci pasować... :-)

http://otomoto.pl/oferta/bmw-gs-f800-gs-ID6yxQ3d.html

trochę strzodzony, ale rocznik i cena prawie mieszczą się w założonym zakresie, no i co ciekawe sprzedawca nie kłamie że motocykl używany w terenie :shock: ale to pewnie na żywo będzie widać lepiej niz na zdjęciu główki ramy. :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ty no... wyglada dobrze. Salon bmw, przebieg niski, cena tez okej... tylko mam 600km do niego... :D

Enlil, kolor mi sie nie podoba... ;p

Edytowane przez SoD

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×