Skocz do zawartości
SoD

[K] BMW F800GS

Recommended Posts

Gdybys kiedykowleik jeździł czyms innym jak Frankensztajn to moglibyśbmy pogadać, a tak jesteś jak ten.. SoD i raczej to Ty załozyłes stowarzyszenie obrońców "małego" GS-a ;-) :lol:

No widzisz, trafiłem na swój ideał od razu :lol: ale mimo to nie obruszam się tak dogłębnie jak Ty a propos 800 jak ktoś powie, że mały gs mu nie pasuje ;-).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No widzisz, trafiłem na swój ideał od razu :lol: ale mimo to nie obruszam się tak dogłębnie jak Ty a propos 800 jak ktoś powie, że mały gs mu nie pasuje ;-).

Ale w którym momencie sie obruszyłem, stwierdzam jedynie fakty :-P no ale masz rację singiel jest najlepszy ... we wszystkim i ze wszystkim :beer:

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale w którym momencie sie obruszyłem, stwierdzam jedynie fakty :-P no ale masz rację singiel jest najlepszy ... we wszystkim i ze wszystkim :beer:

To dobrze, że się nie obruszyłeś bo ponoć złość piękności szkodzi :lol:. Singiel nie jest najlepszy, jakby ktoś chciał wymienić frakensztajna na nową 800 tę nie zawahałbym się ale powtarzam na nową bo doświadczenia z używanym motocyklem już mam ;-). No dobra, Twoja jest trochę używana ale mogę ją wziąć pod uwagę :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To dobrze, że się nie obruszyłeś bo ponoć złość piękności szkodzi :lol:. Singiel nie jest najlepszy, jakby ktoś chciał wymienić frakensztajna na nową 800 tę nie zawahałbym się ale powtarzam na nową bo doświadczenia z używanym motocyklem już mam ;-). No dobra, Twoja jest trochę używana ale mogę ją wziąć pod uwagę :lol:

Nie ma szans, jeszcze trochę i moja będzie moim Frankensztajnem, juz takie same kocopoły pierodle jak Ty, więc jest blisko :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

SoD, mam 800 z przerobioną kanapą, podwyższeniem kierownicy i wysoką szybą z deflektorem. Będziesz w okolicy - zapraszam. Nie mogę tylko obiecać że będzie czysta do jazd próbnych :D Dobrze kombinujesz, że sprawdzasz przed wydaniem kasy, tyle że 800 okazuje się tym fajniejsza im dłużej ją użytkujesz ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przez tapatalka są ;)

Ale nic nie robio ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma szans, jeszcze trochę i moja będzie moim Frankensztajnem, juz takie same kocopoły pierodle jak Ty, więc jest blisko :lol:

"Kocopoły" - nawet gugle translejtor się pogubił o "pierodle" nie wspomnę :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

SoD, mam 800 z przerobioną kanapą, podwyższeniem kierownicy i wysoką szybą z deflektorem. Będziesz w okolicy - zapraszam. Nie mogę tylko obiecać że będzie czysta do jazd próbnych :D Dobrze kombinujesz, że sprawdzasz przed wydaniem kasy, tyle że 800 okazuje się tym fajniejsza im dłużej ją użytkujesz ;)

O O o O o !

Jak będę w okolicy kiedyś czy później to dam znać ;)

Jako, żeby nie wyjść na takiego bardzo mocnego okropnego przeciwnika 800 powiem... że spodobał mi się promień skrętu. W Dakarze tego brakuje. :-)

Edytowane przez SoD

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wrażenia z jazdy 800adv tez są trochę jednak inne niż w wersji zwykłej, w końcu to minimalnie ale jednak inna waga.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×