Skocz do zawartości
Peterka

[S] BMW F650GS Twin

Recommended Posts

Sprzedam Twina, 2010r. przebieg 28300km, 2gi właściciel, motek z salonu BMW we Wrocławiu, ABS,

grzane manetki, bezwypadkowy z oryginalnym przebiegiem, w 100% sprawny i pewny bike. Napęd,

opony, klocki w dobrym stanie, przejadą jeszcze spokojnie kilka tys km.

Zrobiłem w twine kilka modyfikacji ale zwykle każdy chce mieć wersję jak z fabryki dlatego

proponuję dwie opcje sprzedaży:

1 - twin standard - jak fabryka dała - cena 21500 PLN

standardowy amor z przodu i z tyłu, koła alu i opony Dunlop Trailmax TR91.

2 - twin na sterydach - cena 23500 PLN

  • tylny amor od 8setki,
  • w przednim zawieszeniu sprężyny progresywne Hyperpro,
  • koła szprychowe + opony Metzeler Karoo3
  • do tego drugi komplet kół z wersji standard.

W tej wersji motek jest kilka cm wyższy choć nie tak wysoki jak zwykła F800.

Niezależnie od opcji w cenie:

  • zestaw kufrów Givi Trekker (stelaż i boczne kufry + centralny), lekko porysowane
  • wysoka szyba Givi z deflektorem
  • standardowa mała szyba BMW
  • centralka SW-Motech
  • płyta pod silnik BMW
  • podwyższenie kierownicy 20mm
  • akcesoryjny wydech
  • handbary Touratech

Jesteś zainteresowany? pisz na PW, dogadamy się :)

Standard (ten z lewej ;-))

45XTr0t8-Ki4F64tVxFM5uSKqUvRc5pLqdGvCm93LQsNez-M90yx9-UzMgGuJRiH8Ja2_e9uGuoyZMl7whrTAcnkNIA9XSPNlzkHVRb2A6zW8sb8CaVGiVq9E-izjWusjLR7EG6DI7BFsOLqkZWa-5cDUYaMwgeLGmvk7ojUIWVqW3HDNQOZW-OQaqJ9pkI9ILjHRKwkNJmONL6x43c1cKTeyxvw8_WsJAo8wYYXuiruCKs5Db7bJyaAwgirUiTXbBasHIdRvC4IoVHSKJXI1gZNJ1QX2-LcV2bQHPps5qF0u_isnVMMO7DplRpQA3dgFlcm3zSoAMolU-2I-IhohXnMSEpt4_HnWCaVxMIHrpKPJ6tOvqkktwUPz4CHzRJfiEe_ESdreY3My9TUgO-YTm_ivmuuKD3NKKoQUmhDuebLpsXRiU8iWtaNDkXRXovRXU63_w6SWKi9cgVH9B0-NReyvxHTAmSXHALolv5mSrZrSs0h1wdRQZO1U2bdrJqzCM4V4NB6Hm19MiZy6mEeUHGLvBgJTvUfVlQWc7sVLIIlKFyFBlsHIE3NDvdD14UBrtCQkgEa83Jhzb0ODoEGZZ9b2WrZ8RdziqNRfGgSVZbXOHEg=w800-h536-no

giDy8RQRHEAwFJT-ov8ImdyJgdcKBCA0CDnvh_HksLDJwkgPwpkRAoFTCy7pZNNwFf03JrbazEDLytElmn6VAlRbTrIQLgdNBIj_uQGzjZOHrO1HkwGY90gAKpp2F146EV-1VWuUFu1x33fmQUIiX1ltAIhfxKQw12bI9ANoZbWqc3vN9ED2E4iZOMRf-p6TtK2OQpNH1DwgdQYh5yjJBs2oiEh0Wrp96oprS3gTuzrWh_DYshE8FQgo6Up5a_IW7YE2hHt2_00tOCm4lUdO0p8vHQU9Be8AU4qQNNUUBgvxo9qD1rgTcKG6_TrBwn0U74FGbAmxIiDoi1fd7jgsnFIxHSeK-_WU4QzUrGsrGJUWJN1Uf3cSpyig4-F_mKsfhVrhmc-LwxH5r7D7QZlpGNpOoK2AO3-bGh_PTQb-dPYT074bNShSgczk4HrSC9-PQkrrOsSZr7qt1QJhXTto-4KQpoN8LzWVPylA7dQGqkl3SH7MifBCxpxwBDmQgioYIdj8Wz7iSsPaNBwe8CwtPYQZagJ28I-FFKmRuP5qj4ijP4pkG2-1_A2k5IZkIwqF3-pekVEn4-bNuDZxuun4O8ZUIsr3Dbe283MVfmLHQxsfaT3U=w800-h536-no

Na sterydach:

4yezBBsS-LFHlhwpA0BsFCzU_Mbz5puiBgDbR7GMDJfUsOgHihk2ZirTh3ohOfYpgYLXqEu9PD3YAYq_L86vJWfVBEXHq99xMSKLZ7eFdqgsXttB5r8H04HxVZm_5H9u-w2kqIjHzz6oOHjUr98iCLhdRKMWlIqD-GT3QgtrX_ZJLxhTKusDo0SCZlZphlr9ISwL9jX_km6_cuGcjN6JjmZmQ-_VfxtYEhYe1LGy5sC7VEj2ZbcBI8veAthPTxk8spacKZhsEn05e38IoUuvx9hYQpyslWO2zP_c5tRXNgs4jUoN7yuaT1Il2-sA3z98gHa3v0bZAGaZo8hXLVySdlZxMtiRbETbHajt0lRdbZL94RMwYh62gJTWAxhio-99DkHUlrSZNfs6UeP0mhgi2vAQitaFg2B_0v1gbQYE5zGeus4XZVMn8s1rktQk1OV_Go7HSonqUNqxASmZZfdXiv5Bqo29oBPKIfFV5wufeWIOF6mZ_o_PK3_KNp-D_LVT0grr-hP4U9goZ_WygUIIaHvl6Uqm9I3osMjSl0Kq7V5aIBp38Cff2E-GJiYarNGgPlT3qyt6SOC_-sgPpN5-CDA6vq0Kz7dI95RDw32JRu8IQCiW=w1000-h563-no

wsb12hiRqSbSq9yKV5PZpklna7GSoklAONA6Wo-5dCpwAzqlORSyrThQL-Ms9Lg-BMJLJlEOJLiitX2gwxv9a4nAHpQ3TZ5498t2d5A4hBr_yAQDNcR5Ev9eEvDrLVKt6oSr4BxIWLVovrY0yEBQ6xuOurEJCMyqbYy9nyZZhej1lJxZFD33rzuiMSIAGrNkrgpoz_5OgZEnZ_YGmShv_705BmCMlZSZnuLwaDcT9c5WBzCB7INKdrbvReAxEMxQPwN2x8na72eWKG8Ap3nV_v9EwDtZGC67IDbQQPM0-Bb85YONIkGvezw_Z27OWduFaQNLLpze_DS7PtX08Sl3KgKLFGuRcQbhk1iCFv2FF1DUXZmx6C-MafMCcPB1mkCl2XXEGpICPuddcsvg22UzS6Y_j1XIeRV51SgXVtBvPsOAYfz5fOnw1Baj0IeL556IXXHGTr7mTZ4HWFeFQZwkqDDzYuGitNk-SIUvVINOqR1erHL4drE2rOM2mwWyollsJSwkcVSE4OZzNDvilbZ7MJh7cxwxtPpFCQwmZIo1Zb_UpWv2xYQjYcPOuEwG8EiOdgRty5GYRYdNTQnoq1n1q2m0JzEuFyWINLzF-UxyUzv_hoWM=w1200-h800-no

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ania, możesz kupić a ja przechowam Ci go przez pół roku ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

polecam moto; jeździłem na nim, idzie jak przecinak!

Peterka nie sprzedawaj teraz, ani za pół roku - kupie go za 2 lata za 20k :P pozmieniały się trochę plany - singiel na razie zostaje więc nie będzie dwóch twinów w garażu (nad czym trochę ubolewam :cry: )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ania, możesz kupić a ja przechowam Ci go przez pół roku ;-)

Gdyby problemem było przechowanie to już by stał u mnie ;)

Będę obsewrwować wątek

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Peterka - odświeżam temat, bo sam szukam Twina i jestem wstępnie zainteresowany:

  1. jak oceniasz stan opon (obydwu kompletów)? Do wymiany przed tym sezonem, czy jeszcze dadzą radę? - doczytałem, że napisałeś w ogłoszeniu, że jeszcze wytrzymają parę tyś. km.
  2. jak z napędem? da jeszcze radę czy lepiej wymienić? - j.w. ;)
  3. gdzie i kiedy można się spiknąć, żeby obejrzeć moto? :D

Ja się nie znam na tych konkretnych motkach ale zakładam, że jak kupuję od kogoś z forum to nie muszę zabierać nikogo z forum, żeby zobaczył czy w porządku jest wszystko to, czego nie widać gołym okiem? ;)

Masz go teraz w wersji "na sterydach"? Pytam, bo zastanawiam się czy będę dosięgał nogami do ziemi. ;) Na razie skłaniam się do wersji "fabrycznej" ale tylko przymiarka to zweryfikuje. ;)

Edytowane przez wilkczarny

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystko opowiem na priv, podeślij nr tel to zadzwonię będzie szybciej :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No kurde, taką starą gwardie o takie oczywiste oczywistości pytać?

Wysłane z bagna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 godzin temu, Peterka napisał:

Wszystko opowiem na priv, podeślij nr tel to zadzwonię będzie szybciej :)

zmieniłeś koncepcję?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:) koncepcje się ostatnio szybko zmieniają

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 godzin temu, Seb napisał:

No kurde, taką starą gwardie o takie oczywiste oczywistości pytać?

Wysłane z bagna.
 

Seb, ja się nie znam, to pytam ;) Nie mam zamiaru nikogo urazić. :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 minut temu, wilkczarny napisał:

Nie mam zamiaru nikogo urazić. :)

Nie pękaj, poziom obrażania jest tu ustawiony bardzo wysoko :D

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, Pawel napisał:

Nie pękaj, poziom obrażania jest tu ustawiony bardzo wysoko :D

Wasze indywidualne poziomy obrażania to nie moja sprawa :P Zaznaczałem tylko moje zamiary ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wasze, wasze... Motura bierz, na zlot przyjedź, to zaczniesz gadać "nasze" jak człowiek. A nie, tylko, po biznes i ewakuacja... :D

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wasze, wasze... Motura bierz, na zlot przyjedź, to zaczniesz gadać "nasze" jak człowiek. A nie, tylko, po biznes i ewakuacja...

 

Spokojnie, nie zamierzam się ewakuować bez względu na to czy kupię od razu czy dopiero za chwilę. Jak już będzie moto to i zacznę się rozglądać za datami zlotów. :)

 

 

Wypatatajowane ze srajfona.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jeden z Wrocka pragnie od drugiego z Wrocka zanabyć pojazd  , ale jeszcze nie wie czy to ten wymarzony , jedyny :D . za daleko macie chłopaki do siebie ? pewnie jeden mieszka na Psiaku a drugi w Leśnicy ... :D , co bardzo utrudnia kontakty osobiste . po drodze jest taki jeden co się zna /trochę , ale się zna/ , mieszka na Krzykach to zapewne gdzieś w połowie drogi . miły jest , nie zabije was , może nawet wam garaż udostępni ? w ogóle może jakieś konsylium nad tym motkiem zrobimy , w jakiejś miłej knajpce obok ? 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 minut temu, mario2007 napisał:

jeden z Wrocka pragnie od drugiego z Wrocka zanabyć pojazd  , ale jeszcze nie wie czy to ten wymarzony , jedyny :D . za daleko macie chłopaki do siebie ? pewnie jeden mieszka na Psiaku a drugi w Leśnicy ... :D , co bardzo utrudnia kontakty osobiste . po drodze jest taki jeden co się zna /trochę , ale się zna/ , mieszka na Krzykach to zapewne gdzieś w połowie drogi . miły jest , nie zabije was , może nawet wam garaż udostępni ? w ogóle może jakieś konsylium nad tym motkiem zrobimy , w jakiejś miłej knajpce obok ? 

mario2007 - jakaś opcja na obgadywanie motka gdzieś pod nasypem? ;) Ja akurat w centrum mieszkam a z Peterką już się ugadujemy na oględziny ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po co się umawiać na obgadywanie? Toż to strata czasu i zawracanie d....

Umówcie się na transakcję i po temacie :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
15 godzin temu, wilkczarny napisał:

mario2007 - jakaś opcja na obgadywanie motka gdzieś pod nasypem? ;) Ja akurat w centrum mieszkam a z Peterką już się ugadujemy na oględziny ;)

leje , jak zwykle w weekendy na wiosnę :default_angry: . myślę że sami się dogadacie bez naszego udziału  - to dobry motek i raczej szybko się sprzeda . 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
leje , jak zwykle w weekendy na wiosnę :default_angry: . myślę że sami się dogadacie bez naszego udziału  - to dobry motek i raczej szybko się sprzeda . 

Prawda, weekend do jazdy nie za fajny. Nawet jak się szybko sprzeda, to Peterka ma na czym jeździć a wtedy i ja będę mógł do Was dołączyć ;)


Wypatatajowane ze srajfona.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, Peterka napisał:

Temat do zamknięcia :)

A gdzie odpowiedzi na pytania:

Komu, za ile, co teraz ... ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystko jest napisane na forum, trzeba czytać! :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My spamerzy raczej piszemy, a nie czytamy :cafe4:

:default_icon_beer:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×