Skocz do zawartości
Jerzy77

Coś dla prawdziwych facetów BMW HP2

Recommended Posts

Panowie,

Na razie zdjęcia i suche faktu później cena.

BMW Hp2 (2006r) ma 237km przebiegu, pochodzi z polskiego salonu właściciela znam osobiście,

Moc 105KM, moment 115Nm waga zalany 195kg.

Piszcie co chcecie wiedzieć to opisze na forum. Cena pod koniec tygodnia.

Pozdrawiam.

sam0507b.jpg

sam0509w.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dam V-stroma w rozmiczeniu :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

chyba ze dwa i pół vsromy :lol:

... HP2 to już wręcz kolekcjonerski sprzęcik, bardzo "milutki" :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie podoba mi się uzależnianie prawdziwości faceta od grubości portfela :evil:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nie podoba mi się uzależnianie prawdziwości faceta od grubości portfela :evil:

true, nawet na HP2 największa dupa będzie tylko największą dupą.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie ten model to groteska - boxer w maszynie enduro :lol:

To sprzęt dla prawdziwych fanów BMW :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
To sprzęt dla prawdziwych fanów BMW

I prawdziwych facetów, przez duże F, ale ja to raczej przez małe f, więc.. :oops: :lol:

P.S. A myślałem że na Dakarze zmężnieję :evil: :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

HP2 to model prawdziwie kolekcjonerski :lol:

Aby sprawnie tym jezdzic w terenie trzeba miec nienaganna technike jazdy.

W ciezkim blocie i piachu tonie. Duzy mocny silnik, spore spalanie (w porowanianiu do naszych singli).

Nietypowy element tlumiacy continentala (w G650X Challenge mialem taki i nie wiem czy ma wiecej zalet czy wad).

Dopra w tunezji udalo sie przetrzec gumowy mieszek amortyzatora plastikowa oslona i na pustyni kolkowali zestawem do naprawy opon amora. Brak ustawien tlumienia. Nietypowe podnoszenie sie tylu przy hamowaniu przodem.

Brak owiewek do jazdy adventure.

Nie chce szufladkowac dla kogo to jest ... ale nie uzaleznialbym czegokolwiek (stanu ego, cech osobowosciowych, wygladu czy wielkosci .... ) od posiadanego moto :ugeek:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak patrzę na to moto to zlepek tego co mam w garażu. Chyba zrobię sobie z trzech takiego jednego silnik od RT rama od Fki przednia lampa od Suzuki i mam takiego. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jerzy 77, chyba kiepski slogan reklamowy wybrałeś, a sens zakupu tego motocykla mocno dyskusyjny

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie,

HP2 jest filozofią kogoś kogo było stać na realizację tego co pewnie drzemie w każdym z nas, cena i dostępność może bardziej świadczyć że motocykl jest dla ambitnych jeźdźców, myślę że wszystkim w duszy gra muzyka jak na niego patrzy, szkoda tylko że nie można przetestować takiego sprzętu chodź przez chwilę żeby mieć swoje zdanie, ale trzeba się kierować jednym starym powiedzeniem "nigdy nie mów nigdy" :lol:

Pozdro.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym się chyba nad tym sprzętem nawet nie zastanawiał... wolałbym F800GSsssssssssssssss :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to na prawde sprzęt dla fascynatów, a do wygodnych podróży niestworzony :)

jezdzić okazji nie miałem, ale latałem sporo w terenie z Tomkiem z Holana i jego HP2Enduro mocno wyakcesoriowanym i wytuningowanym pod teren (waży mniej od dakara) - Tomek ostry zawodnik, choć na cyckach raz w koleinie owszem wisiał :lol:

dakar05.jpg

ale odpowiednie opony i UMIEJETNOSCI w połączeniu z 100konnym silnikiem w terenie to jest miazga :?

K6wkjOo90Kg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masakra!!! :shock: Jest MOC!!! Ciśnienie krwi jeźdźca 500/900 Big FUN :!:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
to na prawde sprzęt dla fascynatów, a do wygodnych podróży niestworzony :)

jezdzić okazji nie miałem, ale latałem sporo w terenie z Tomkiem z Holana i jego HP2Enduro mocno wyakcesoriowanym i wytuningowanym pod teren (waży mniej od dakara) - Tomek ostry zawodnik, choć na cyckach raz w koleinie owszem wisiał :lol:

dakar05.jpg

ale odpowiednie opony i UMIEJETNOSCI w połączeniu z 100konnym silnikiem w terenie to jest miazga :?

K6wkjOo90Kg

Miko to Ty na Beemce :) ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miko to Ty na Beemce :D ?

tak, zaróżowiłem się i zfioletowiałem pędząc za HP2 :D miśka znaleźliśmy w rowie w niedzielny poranek w okołoSobótckich sadach gruszkowych :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moze jak pisze Jerzy HP2 jest filozofią… dla kogoś kogo stać na realizację tego co drzemie w kazdym z nas...

Ale ambitny jezdziec moze nie wystarczyc ... potrzeba jeszcze umiejetnosci ... goscie z video ktory wrzucil Miko to profi zawodnicy a i tak brakuje mi samej koncowki ostatniego ujecia- spadajacego w dol i koziolkujacego po zboczu HP2

A propos zdjec z koziolkujacym po malym skoku moto ... to niestety w ekskluzywnym HP2 zawieszenie nie jest idealne ... dodajcie do tego mase motocykla, byc moze zamkniecie gazu po wyjsciu do gory, przesuniecie sie do przodu kierowcy i voila .... kosztow naprawy wole nie znac ...ale coz bogatym 'prawdziwym facetom' wolno :D

Co do mozliwosci przejechania sie - kiedys w Hechlingen byly i HP2 ale to 'dawno i nie prawda'. Pozostaje dobry znajomy ktory nie bedzie mial oporow zeby dac sie przejechac... i duzy limit na wlasnej karcie kredytowej gdyby przejazdzka skonczyla sie dzwonem. Sprobowac w terenie warto... tyle ze kto na codzien potrzebuje tak specyficznego motocykla.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×