Skocz do zawartości
xel

Odzież przeciwdeszczowa - co polecacie?

Recommended Posts

Szukałem, wątku nie znalazłem. Jeśli jednak taki jest, proszę o przeniesienie doń.

Powrót ze zlotu pokazał, że jednak membrana w kurtce rebelhorna za 400 zł dużo nie daje, pozycja na Dakarze sprawia, że nawet do majtek się naleje, a wtedy już nieważne co masz poniżej, bo i tak wszystko spłynie. A nie daj boże bądź idiotą i wsadź membranę z nogawek DO butów (brawo ja). Stąd pytanie do wytrawnych turystów: co na jazdę w ulewie przez pół dnia? Linki i doświadczenia mile widziane :-)

Głównie mam na myśli kombinezony typu kondom, ale słucham państwa.

Z wyrazami szacunku, xelski

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzieki Raby za linki, tak się składa że brytyjskie MVP nawet mam (tylko w leśnym dpm-ie) ;-)

Problem membran jest taki, że w końcu puszczają, rzeczone MVP po paru godzinach stania w deszczu potrafiło trochę wody puścić, ale faktem jest że jest już trochę sciorane, może trza se sprawić stan magazynowy...

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moje nie puszcza pol dnia w deszczu. Wlewa sie jedynie przez rekawy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sklepach z odieza BHP można kupić dwuczęściowe przeciwdeszczowki za ok 50 zeta sprawdzone przez 8 godzin w deszczu i jest ok rebelhorn dwuczęściowe tez daje radę

Wysłane z garażu

Edytowane przez FALCON

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja mam dwuczęściowego Rebelhorna (kupiłem kiedyś po drodze, w trakcie cholernej ulewy). Komplet 139 zlotych.

Daje radę (tylko czarny niestety)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam TAKIE COŚ góra plus spodnie, bardzo małe po spakowaniu i sprawdza się w każdym deszczu w 100% .

BTW właśnie ku... pada :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×