Skocz do zawartości
renkloda

f650gs lub g650gs kupię

Recommended Posts

Kupię f650gs najlepiej od 2004 roku lub g650gs. Interesuje mnie motocykl zadbany, szanowany. Dakar odpada ze względu na wzrost. Prosze o propozycje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hehe

Edytowane przez Seb

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jakbym czytał:

Szukam pani około lat czterdziestu, w celu matrymonialnym, wdowy albo rozwiedzionej, zadbanej, najlepiej dziewicy

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Są w sieci różne "perełki" z Włoch, niektóre kilkunastoletnie, z przebiegiem 10tysi :-D .

Wiem, że chciałoby się nówkę, ale nie oszukuj się - GS to nie chromowany kredens, którego właściciel jeździ jeden dzień w roku, a następne 364 dni poświęca na czyszczenie i polerowanie.

Szukaj, oglądaj ... ale wg mnie nie dostaniesz dwunastoletniej igły z salonu.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja na dobry początek mogę Ci sprzedać owiewkę + kanapę do G650GS...

A na poważnie - niestety Koledzy powyżej mają rację. Ale szukaj... :idea:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale marudzicie. Chłop budżetu nie określił, bierze pod uwagę G - toż to można i z nalotem 5 tysi wyhaczyć (za odpowiednią gotówkę) nie mówiąc o zamówieniu nowego. Trzeba tylko zastrzec przy zamawianiu żeby aż do wydania - szanowali ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rejestruje się gość na forum . Chce kupić motocykl. Ma swoje priorytety .

Ale już zdążył się naczytać , że nie ma 40 letnich szanowanych dziewic z małym nalotem w dobrej cenie.

Fachowcy ...

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ben,

A znasz takie? Daj telefon... :-)

Wysłane na Berdyczów ...

Znam i takie i takie

Nie masz telefonu ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sam cwaniak odwiedza, innym nie zapoda pies ogrodnika, a dzwoni do nich na pewno, tyle że domofonem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A dbałeś i szanowałeś?

Masz na to faktury? :-))

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

proszzzz...

http://f650gs.pl/ind...p?/topic/10185--BMW-F650GS

mój osobisty motocykl

taptarapta

Osobiście widziałem ten motocykl kilka dni temu, oglądany wnikliwie, pod kątem kupna, dla kumpla, gdyby nie to że Rychu chyba jednak skłania się w stronę Dakara, to już stałby w GD. Motocykl jest naprawdę gody uwagi, w tej chwili w PL nie wiem czy jest wystawiony lepszy na sprzedaż, a oglądaliśmy już kilka. Z czystym sumieniem mogę polecić.

aaaaa, i jeszcze Ania robię świetną kawę! :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

aaaaa, i jeszcze Ania robię świetną kawę! :D

i ciasteczka! :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to teraz potencjalnych kupców przybędzie. Wypiją kawę, zjedzą ciastka, pogadają i dalej w drogę. Gdybym miał bliżej, też bym zajrzał przejazdem jak Seb.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Renkloda to taka śliwka nie? No to Śliwa, nie dziękuj, jedź i kupuj, szczerze, nie wiem czy znajdziesz lepszy egzemplarz.

No to teraz potencjalnych kupców przybędzie. Wypiją kawę, zjedzą ciastka, pogadają i dalej w drogę. Gdybym miał bliżej, też bym zajrzał przejazdem jak Seb.

Tym bardziej że lubisz kawę :) Myślę że by Ci smakowała, mocna, ale taka "gładka", nie kwaśna i nie gorzka :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Renkloda to taka śliwka nie? No to Śliwa, nie dziękuj, jedź i kupuj, szczerze, nie wiem czy znajdziesz lepszy egzemplarz.

Tym bardziej że lubisz kawę :) Myślę że by Ci smakowała, mocna, ale taka "gładka", nie kwaśna i nie gorzka :)

To prawda. Kwaśnej nie cierpię, a to podobno produkt kierowany specjalnie dla polskiego konsumenta, który taką właśnie rzekomo lubi. Ja osobiście do tej pory nie spotkałem chyba miłośnika kwaśnej kawy.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Seb, a piłeś kiedyś wietnamską kawę? to dopiero jest "gładka" kawa :-)

może następnym razem będzie szansa poczęstować ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja myślę, że większość z nas na co dzień pije wietnamską kawę, tyle, że parzoną po polsku. Wietnam po Brazylii jest drugim państwem pod względem wielkości uprawy kawy i to kawy tej najlepszej typu arabica.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wietnamską, s przewodu pokarmowego tego stworka? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z Wietnamu nie z Indonezji :-D

akurat czy arabica to najlepsza kawa to kwestia gustu, osobiście zdecydowanie bardziej wolę blendy z robustą i excelsa

Edytowane przez Marcin N

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aaaa, no fakt tamta jest z Indonezji. Czyli normalna kawa tak? No to chętnie kiedyś spróbuję. Kiedy jedziecie na obiad na Hel? Ustawimy się gdzieś na Shellu na A1 i zaparzymy :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czy normalna to nie wiem... bo żadna inna tak nie smakuje

żadne jamajskie, kubańskie czy etiopskie, które miałem okazję próbować się nie umywają... ale to kwestia gustu :-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×