Skocz do zawartości

Recommended Posts

Na tym forum jest wszystko ...

Większość ma mniej więcej tutaj:

image.png

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie siedzi na zewnątrz z lewej strony pod zbiorniczkiem wyrównawczym  płynu. Już dosyć długo i bez problemów. Mniej więcej jak na fotce, ale przyczepiony na zewnątrz osłony.

Edytowane przez Tomek Sz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No Jarek, " jak Ty mie teraz zaimponowałeś ":D  Regler przełożyłem jak w podanym przez Jarka temacie, nie mam co prawda takiego uchwytu do otworòw montażowych na kufry, ale sobie dorobiłem z płaskownika.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 godzin temu, Zbychu napisał:

No Jarek, " jak Ty mie teraz zaimponowałeś ":D  Regler przełożyłem jak w podanym przez Jarka temacie, nie mam co prawda takiego uchwytu do otworòw montażowych na kufry, ale sobie dorobiłem z płaskownika.

Tylko nie odleć ...

Ja to przekładam w trochę inne miejsce, w poziomie ... ,ale nie mam parcia na robienie zdjęć ...... - więc to co wkleiłam to tylko przykład, że można wyjść spod siedzenia ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarek, a to miejsce, to jakieś specjalne i tajemne, że nie chcesz się nim podzielić ?

Wracając do tematu, odpaliłem Moto, ruszam, a na moim cudownym voltomierzu 12,8 v. Okazało się, że masa, ktòrą przełożyłem ( zakròtki przewòd do starego miejsca) nie łączy, przedłużyłem, odpalam, a tu cud, Regler ładuje jak nowy, a ja zamòwiłem nowy, no còż, będzie na zapas.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×