Skocz do zawartości
Maciejś

Dzień dobry

Recommended Posts

Cześć.

Jak wyląduje w końcu w dziale "Sprzedam", to będzie że pomyłka przy wklepywaniu przebiegu :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej, a mały GS to jaki? Bo według mojej maksymy, że małego nie widać a dużego pokazać nie wstyd wygląda na to, że być może jeżdze czymś czego nie widać :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

GS-duży bo 1100 ;-) . Co do przebiegu bardzo bym się cieszył gdyby miał 140tyś Tyle jest na liczniku ale Ja nim zrobiłem już 90tyś oscyluje że ma około około 300tyś ale nie zamienię go na nic innego –ma dożywocie z wdzięczności :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

GS-duży bo 1100 ;-) . Co do przebiegu bardzo bym się cieszył gdyby miał 140tyś Tyle jest na liczniku ale Ja nim zrobiłem już 90tyś oscyluje że ma około około 300tyś ale nie zamienię go na nic innego –ma dożywocie z wdzięczności :-D

Cześć.

A to nie samochód jest z takim przebiegiem?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No tak pacząc na allegro na motocykle i na przebiegi wszystkie maja od 30-40 tyś i to nie ważne czy ma 5 czy 15 czy 25 lat . Wydaje mi się że ludzie nie jeżdżą motocyklami tylko je pucują . Ale prawda jest inna , średnio w Polsce motocykle robią od 7,5 do 10 tys kilometrów więc można sobie samemu policzyć . Mi średnia wychodzi 18 tyś może za dużo jeżdżę :oops:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×