Skocz do zawartości
Dziadek

{K} Suzuki D..................... R 600

Recommended Posts

17 minut temu, gilby napisał:

kup KTMa w końcu! :default_biggrin:

Czemu w końcu?? Kup w początku - bliżej będzie :default_biggrin:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w końcu roku - najbliższy początek roku będzie później niż najbliższy koniec roku :default_biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chłop chce porządny motór kupic a Wy mu "zamienniki" proponujecie. Śledzę temat, w marcu taka 600-tka z garażu w nocy mi "tajemniczo" zniknęła (świętokrzyskie). Jak zacznie wiele propozycji spływać to może i gdzieś w świecie się moja odnajdzie. A swoją drogą była już tak "wyciorchana"  że myślałem że nie bardzo będzie mi jej żal....a jednak.

Świetne motocykle, prawdziwe. Jak już przestałem szukać swojego to złapałem się że zaczynam się rozglądać za kolejnym...

POWODZENIA i ładnej sztuki (choć lekko nie będzie)!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
45 minut temu, arthurr napisał:

Nieeeee :default_biggrin: chcę zadbanego starucha to jako dodatek do tego co mam/będę miał . Niema pośpiechu coś się kiedyś trafi.

BTW był w PL, zdaje się w tym roku czy zeszłym, do sprzedania 530EXC Rally Replica za jekieś 20cośtam k PLN i miałem wtedy sraczkę, ale z kasą było nie tego :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

BTW był w PL, zdaje się w tym roku czy zeszłym, do sprzedania 530EXC Rally Replica za jekieś 20cośtam k PLN i miałem wtedy sraczkę, ale z kasą było nie tego :)

Teraz jest w Rumunii, jak znajdę link to podeśle

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Eee ten G450X to kupa jest, już lepiej wziąć wtedy KTM 450 EXC :default_cafe2:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja się nie znam, leszcz jestem, przypadkiem na niego wpadłem, a on taki ładny, "dakarowy" prawie - to podrzuciłem :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 minut temu, arthurr napisał:

Ja się nie znam, leszcz jestem, przypadkiem na niego wpadłem, a on taki ładny, "dakarowy" prawie - to podrzuciłem :P

 

Nie, no fajny to on bez wątpienia jest, tyle tylko, że słabo jeździ tak ogólnie rzecz ujmując, już załadowany Dakar jest lepszy od niego :default_icon_e_biggrin: nawet jak mu czasami coś odleci

tak to kiedyś było 

Zdjęcie:

a Dakar

Zdjęcie:

A i jeszcze jak przy tym wypadła DRZeta

Zdjęcie:

 

:default_cafe2:

Edytowane przez dakarowy
Bo kurwa zapomniałem zdjęcia
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, dakarowy napisał:

Eee ten G450X to kupa jest, już lepiej wziąć wtedy KTM 450 EXC :default_cafe2:

albo TEN tylko Radek nie zna ceny :default_icon_e_biggrin: . A G450X nie sprzedawały zdaje się zbyt dobrze, trochę im kopa brakowało i ludzie wybierali inne 450 . 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, dakarowy napisał:

Ja bym się trochę jednak bał

" Moc silnika: 450cc:default_icon_e_biggrin:

Łożesz alesz szmoc :default_icon_e_biggrin:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też szukałem DRki tyle że 350cc przez prawie rok i odpuściłem bo same strucle albo pewex. Kupiłem Fke i...czekam wiosny;)

Powodzonka i wytrwałości w szukaniu;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ja też szukałem DRki tyle że 350cc przez prawie rok i odpuściłem bo same strucle albo pewex. Kupiłem Fke i...czekam wiosny;)
Powodzonka i wytrwałości w szukaniu;)

Kumpel będzie miał prawdopodobnie niedługo dr 350 do sprzedania, wersja tylko z kopką :-)

wytapatalkowano

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 godzin temu, nokian66 napisał:

Ja też szukałem DRki tyle że 350cc przez prawie rok i odpuściłem bo same strucle albo pewex. Kupiłem Fke i...czekam wiosny;)

Powodzonka i wytrwałości w szukaniu;)

Kumplowi jakiś rok temu udało się niezniszczoną kupić. Do poprawek silnikowych ale cena ok. Zrobił remoncik i ma cacuszko za fajną kasę. Mnie z kolei uciekła 2 lata temu na kopkę z USD za 4300zł. Na zdjęciach śliczna była ale mnie sprzedający zwodził z terminem oględzin.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki :default_icon_beer:, ale szukam trochę mniej zmęczonego :) . Oczywiście wszystko da się zrobić, ale nie o to mi chodzi :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, Dziadek napisał:

Dzięki :default_icon_beer:, ale szukam trochę mniej zmęczonego :) . Oczywiście wszystko da się zrobić, ale nie o to mi chodzi :)

Będzie bardzo ciężko. To już leciwe sprzęty w bardzo przystępnych cenach więc są przeważnie umęczone do granic wytrzymałości. Ja bym brał coś względnie wyglądającego a piec i zawiecha do remontu. Tak zrobił jeden z moich kolegów. Finalnie po skończonych pracach przykro było tym "jechać w pole". Taka lalka. Tymbardziej, że gość zaczynał naukę jazdy pozaasfaltowej.

Mimo wszystko dalej w bardzo ładnym stanie ale z tego co wiem jeszcze długo nie na sprzedaż.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem, wiem ciężko coś znaleźć te deery są dosyć tanie, a w związku z tym katowane i drutowane, ale może coś trafię właśnie dobrze wyglądającego i w oryginale bo na tym mi zależy, a jeśli będzie problem z silnikiem to nie problem :). 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem jak z cześciami do DR600 na rynku wtórnym bo nie śledzę. Jeśli chodzi o samo suzuki to warto sprawdzać ceny oryginałów. Niedawno kolega montował oryginalny tłok suzuki do DR350, który udało się kupić za połowe tego co Wossner na allegro. Kwestię jakości przemilczę. Od kilku miesięcy silnie poszukiwana jest głowica do DR650 w stanie chociażby pozwalającym na jej regenerację. Jest wielki problem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja z kolei w zeszłym tygodniu rozważałem zakup BIGa w jedynie słusznym roczniku ale po przemyśleniach w domu na chłodno stwierdziłem że to jeszcze nie ten czas.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×