Skocz do zawartości
Pawel_Ryki

Światła stopu na kasku

Recommended Posts

Obawiam się, że strumień światła z tyłu kasku może dać jakiś odrzut przy hamowaniu i wtedy siła hamowania może spadać, bo jednak jest to rodzaj napędu fotonowego. Wiem, bo oglondałem "Gwiezne wojny" i "Star Trek". :lol:

  • Like 9

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obawiam się, że strumień światła z tyłu kasku może dać jakiś odrzut przy hamowaniu i wtedy siła hamowania może spadać, bo jednak jest to rodzaj napędu fotonowego. Wiem, bo oglondałem "Gwiezne wojny" i "Star Trek". :lol:

Dlatego dla zrównoważenia z przodu kasku zawsze w takim wypadku zaczepia się lampkę górniczą. Może być zwyKła karbidówka. Edytowane przez Dziadek
  • Like 8

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obawiam się, że strumień światła z tyłu kasku może dać jakiś odrzut przy hamowaniu i wtedy siła hamowania może spadać, bo jednak jest to rodzaj napędu fotonowego. Wiem, bo oglondałem "Gwiezne wojny" i "Star Trek". :lol:

Brawo.Widzę,że do formy wracasz. ;) :D
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Obawiam się, że strumień światła z tyłu kasku może dać jakiś odrzut przy hamowaniu i wtedy siła hamowania może spadać, bo jednak jest to rodzaj napędu fotonowego. Wiem, bo oglondałem "Gwiezne wojny" i "Star Trek". :lol:

To dlatego jest obowiązek jeżdżenia na światłach cały rok :P skoro z przodu mocniej świeci, to są lepsze hamulce, a więc bezpieczniej ;)

wysłane z magicznego pudełka :)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a jak to współgra z lampą stopu? podłączone są do odbytu jakieś kabelki i dwa bolce z siedziska, czy jak?

Edytowane przez KaeS
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To dlatego jest obowiązek jeżdżenia na światłach cały rok :P skoro z przodu mocniej świeci, to są lepsze hamulce, a więc bezpieczniej ;)

wysłane z magicznego pudełka :)

Niby z Ciebie taki alien z numerkiem, a zupełnie dobrze kombinujesz... :lol:

a jak to współgra z lampą stopu? podłączone są do odbytu jakieś kabelki i dwa bolce z siedziska, czy jak?

Zaraz do odbytu. Dzieci mogą czytać coś na Forum. Plus i minus idą do kasku, a uziemienie z tyłu w linii bioder. :beer:

Jest jeden "bolec" na środku siedziska ;-)

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Jak to jeden? Po jednym przewodzie, to tylko światło płynie, a prąd potrzebuje dwóch drucików... zaraz, zaraz, zaraz... jeden powiadasz?! Znaczy się musi być światłowód, ale jak wchodzi w tyłek, to już nie da się powiedzieć, że ciemno jak w dupie. W takim wypadku raczej wychodzi, że widno jak w dupie. :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak w kasku zamiast zwojów jest czarna dziura to i po jednym przewodzie prąd popłynie w tamtym kierunku ;-)

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A gniazda jack w komputerze to co? Jeden bolec a nawet cztery przewody ida. Amatorzy ;)

Sent from my MotoG3 using Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzę, że tu sami specbolce.

Spadam do mniej agresywnych tematów.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×