Skocz do zawartości
Dmieszcz

Citroen C4 2.0 180KM by Loeb

Recommended Posts

Cześć

W związku z nadchodzącą srogą zimą, mój brat przesądza córkę do SUVa i sprzedaje jej C4 jak w tytule. Samochód jest z 2006 roku i ma najechane 85000km. Auto w tym wydaniu i w takim stanie to rzadkość, wiec zaczynam od forum.

Kolor czerwony, białe felgi 17, czerwono - czarna pół-skóra, dwustrefowa klima, skrętne xenony itp. Pełny oryginał, w pełni sprawny. Po dużym przeglądzie z rozrządem w zeszłym roku. Teraz w Jeleniej Górze, pewnie za 2-3 tygodnie trafi do mnie do wawy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak dla ścisłości - nie było c4 by Loeb w 2006 roku . to jest C4 2,0 VTS i nic więcej - wersja by Loeb powstała wraz z liftingiem tego modelu , czyli modelowo 2009 , produkcja po wakacjach 2008 . jestem zdoktoryzowany bo moja małżonka używała VTS-a przed i po lifcie ;-) . a że ten ma być może naklejone paski z napisem na drzwiach to o niczym poza miłością właściciela do VTS-a nie świadczy ;-) , paski /tyle że bez numerów limitowanej serii/ można było kupić w aso , tapicerkę na allegro ;-) - sam to robiłem .

możesz mi na pw podesłać coś więcej ? włącznie z numerem vin ... . wiem kto szuka ładnego egzemplarza .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

VIN podeśle mi brat jutro.

Odnośnie Loeba, mylisz się albowiem jesteś w błędzie :-)

Miałem Loeba (2.0HDi) z 2006, od nowości. Jeździ nim drugie z dzieci mojego brata. Po lifcie seria była kontynuowana, ale miała gorszą tapicerkę. Naklejki z aso faktycznie poznasz po braku numeru seryjnego przy lusterku po stronie kierowcy. Seria była zbudowana na vtr pack, poniżej poziomu vts. Ta sztuka jest dopsażona w opcje. Wiem, że obracasz samochodami, w Citroënach to ja jestem guru :-)

Przy okazji, właśnie odebrałem nowe C3 (b618), fajne to do miasta.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a wiesz że w sezonie 2006 Loeb jeździł jeszcze xsarą w WRC ? i nie w barwach citroena tylko kronosa ... . citroen zawiesił na rok starty w wrc bo nie miał jeszcze C4 gotowego do jazdy a używanie w fabrycznym teamie auta którego już nie ma było by nie do zaakceptowania . doszukałem się serii Loeb w przedlifcie ale od roku modelowego 2007 . może miałeś z końca roku 2006 ? rozmawiałem z kolegą który był długo kierownikiem serwisu w aso citroena /aż nie zamknęli to poszedł do beemki ;-) / i potwierdził - od modelu 2007 c2 i c4 były w wersji by Loeb .

co do tapicerki to ta "półskóra" w vts-ach zrobiona z plastikowej krowy ;-) jest na max 100 tysięcy . w pierwszym wymieniłem poszycie fotela kierowcy przy 95 tysiącach , drugi sprzedałem jak miał 60 i już było widać że długo nie pociągnie . to nie jest criollo z c5 czy c6 ;-) . mieliśmy w rodzinie sporo cytryn , zacząłem w 1998 od zx-a 1,9 D aura , od 2005 roku żona miała c5 2.2. hdi , c4 vts 2.0 hdi , c4 vts 1.6 thp , c5 2009 1,6 hdi , ja miałem rok do latania po torze saxofon 1,6 16v 125 ;-) . tak że trochę wiedzy na ten temat posiadam .

Edytowane przez mario2007

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Saxo z tym silnikiem miało smaczek. Zawsze wracało do parku rozbite. Jak sucho to z tyłu, jak mokro - przodu. Ta pół-skóra nie jest z krowy, tylko z węża (strażackiego) i generalnie wytrzymuje jak mówisz. Pęka w lewy tylnym narożniku fotela kierowcy. Dpg mojego to 13.12.2006 i była to pierwsza sztuka w PL. Też zaczynałem od ZX, ale 1.4 a potem po kolei wszystko co wychodziło. Taki job.

Edytowane przez Dmieszcz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

przecie pisałem że z plastikowej krówki ;-) była . kumpel ma c5 break 2010 w max opcji z criollo na pokładzie w kolorze matvoire , salon pl ale jeszcze nie chce mi sprzedać ;-) . kupił za moją namową zamiast a4 i został fanem citroena . żonie kupił po drugim dziecku ds5 ;-) . nie ma powrotu do niemca jak ktoś zaskoczy we francuzy . no może na chwilę w bmw :-D . ktoś kto nie prowadził c6 nie wie co to komfort jazdy .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak się składa że oprócz F650gs i MZ mam jeszcze c4 PICASSO i E46 więc w całości się zgadzam. C6 jest na mojej liście przyszłych nabytków. V6.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kto nie prowadził c6 nie wie co to komfort jazdy .

A jak miałem W124 to co powiesz?

To był komfort, dzisiaj o takich tematach zapomnij.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mamy dwie strony, ale ktos ten spór musi rozstrzygnąć.

Poczekajmy na komentarz Tatykazika.

Wysłane za pobraniem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam się nie znam, ja tylko dla francuzów pracuje ;D ale jak pojawi się vin to mogę się coś tam wypowiedzieć ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to jest Loeb - produkcja 2006 , rok modelowy 2007 , tak wynika z opowiadań ale ja wierzę . VIN-u nie dostałem ale jak dostanę to no problem - mam własny dostęp do bazy technicznej citroena . dlatego nie kupiłem kiedyś ślicznego c2 vts 2007 w rudych skórach z powodu ponieważ był angolem z pochodzenia .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale się wstrzeliliscie z debatą na temat citroena :-D

Dmieszcz, powiedz bratu, że być może będę miał suva z małym przebiegiem na sprzedaż. Takie przemyślenia z podróży. Nawet nie będzie musiał przerejrstrowywac :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale się wstrzeliliscie z debatą na temat citroena :-D

Dmieszcz, powiedz bratu, że być może będę miał suva z małym przebiegiem na sprzedaż. Takie przemyślenia z podróży. Nawet nie będzie musiał przerejrstrowywac :-P

a ten SUV to sprawny?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

cytrynki

po zakupie XM myślałem że wszystkie torowiska i jezdnie w Polsce wyremontowali.

Nigdy nie miałem bardziej wygodnego samochodu który jeszcze trzymał się drogi jak przyklejony.

potem była Xsara kombi i hatchback a na końcu ze stajni psa 407SW

francuskie auta są zajebiste

taptarapta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a ten SUV to sprawny?

Nawet na gwarancji jest.

Na latanie się przestawaiasz, czy chcesz tak jak rodziciel?

Ot takie tam.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak bez związku z tematem. Też lubię Citroeny. Miałem kiedyś, kiedyś DS-, GS-, BX-a, a teraz C8.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jacek, jako wielki fan cytrynek chylę czoła za legendarnego DS :-)

może kiedyś będę bogaty to sobie sprawię takiego i postawię w salonie ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja skończę na c5 III break jak się trafi coś ładnego . na razie mam megane III coupe 1.9 DCI - wystawiłem do sprzedania ale coraz bardziej mi się podoba ;-) . mam nadzieję że nikt nie kupi do końca listopada to zarejestruję i będę miał wymówkę żeby trochę poużywać . między drugą a trzecią generacją jest przepaść technologiczna i materiałowa . jak między c5 II i III generacji . francuzy się niesamowicie poprawiły .

Edytowane przez mario2007

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

×