Skocz do zawartości

Recommended Posts

Od dłuższego czasu szukam szyby do swojego gs-a. Znalazłem parę wątków na naszym forum odnośnie szyb ale i tak nadal nie wiem gdzie taką kupić. Interesuje mnie szyba od dakara. Montowana na trzy śruby. Nie wiem tylko czy kupić przezroczystą czy przyciemnianą. Proszę doradźcie mi co wybrać. Nie musi idealnie chronić przed wiatrem ponieważ jeżdżę sporo po dziurach i innych wybojach ale czasem się lubię się gdzieś dalej wybrać. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolorystycznie do Twoejgo sprzęta wg mnie bardziej pasowałaby chyba przezroczysta, ale mi sie bardzej podoba przyciemniana, tylko ja mam Dakara :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Źródła kupna oryginalnej szyby są dwa, allegro (od rozbitków) lub BMW store :D. W miarę możliwości polecam pierwsze wyjście ze względu na ekonomię ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zadzwon pod numer 781 948 485, chlopaki podobno maja calego do rozbiórki. Oni są gdzieś pomiędzy toruniem a gdańskiem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O dzięki jutro zadzwonię. A czy ciemna szyba taka bardzo czarna nie utrudnia prowadzenia nie pogarsza widoczności ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O dzięki jutro zadzwonię. A czy ciemna szyba taka bardzo czarna nie utrudnia prowadzenia nie pogarsza widoczności ?

A kto przez nią patrzy? 8-) To nie ścigacz :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dlatego pytam nigdy nie jeździłem z taką szybą. Szukałem na allegro ale nic konkretnego nie znalazłem. Jeszcze zadzwonię pod numer podany przez Pawła.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dlatego pytam nigdy nie jeździłem z taką szybą. Szukałem na allegro ale nic konkretnego nie znalazłem. Jeszcze zadzwonię pod numer podany przez Pawła.

Spoko loko... :twisted: Ta szyba nie przeszkadza w oglądaniu trasy przed nosem, ale jest tak wyprofilowana, że wiatr przelatuje po górnej części kasku, dla mnie jest wystarczająca i mogę ją polecić :D :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za podpowiedź mi się strasznie ta czarna szyba od dakara podoba. Będę szukał. Morze na boxer-parts cos znajdę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam czarną szybę w dakarku i szczerze mówiąc nie zauważyłem ,że ona tam jest :D

Tak że śmiało :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×