Skocz do zawartości
siwy1505

Kupię f650gs od motocyklisty najlepiej z forum

Recommended Posts

Witam, jak w temacie wyżej poszukuję f650 gs (singiel) rok 2000-2007, chciałbym zakupić sprzęt od motocyklisty. Czekam na propozycje ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pisałem w poprzednim Twoim temacie (ale zostało wszystko usunięte) spójrz w dział sprzedam jest tam sporo forumowych ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystko sprawdziłem, co mi się podobało to już sprzedane, jest jedynie ten czarny z czerwoną kanapą z Poznania. Rozmawiałem z właścicielem dzisiaj i się zastanawiam. Pośpiechu nie ma gdyż sezon martwy, wierzę w to, że znajdę coś ciekawego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pisałem w poprzednim Twoim temacie (ale zostało wszystko usunięte) spójrz w dział sprzedam jest tam sporo forumowych ;-)

jest jedna sztuka z Pomorskiego może znasz, lub masz parę kroków? http://allegro.pl/bmw-f650gs-i6571951391.html

Pisałem w poprzednim Twoim temacie (ale zostało wszystko usunięte) spójrz w dział sprzedam jest tam sporo forumowych ;-)

jest jedna sztuka z Pomorskiego może znasz, lub masz parę kroków? http://allegro.pl/bm...6571951391.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za mało opisu pachnie(śmierdzi) handlarzem, jechać oglądać decydować

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A może zastanowisz się nad F650 z '98 roku ? Stan - idealny jak dla kolekcjonera cena 8900 do lekkiej negocjacji. (dużo dodatków)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zmieniasz na DL? Może odnoszę błędne wrażenie ale wyczuwam delikatną chęć sprzedaży, bo już kolejna propozycja. Co do samego motocykla- znam i przyznam bez bicia, że stan jest na prawdę zajebisty. Nie bardzo jest się czego czepić.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 4.11.2016 o 10:30, Pawel_Ryki napisał:

A może zastanowisz się nad F650 z '98 roku ? Stan - idealny jak dla kolekcjonera cena 8900 do lekkiej negocjacji. (dużo dodatków)

Ogólnie myślałem nad czymś młodszym. Podeślij jakiś link może faktycznie się skuszę :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 2.11.2016 o 21:49, vsbot napisał:

Za mało opisu pachnie(śmierdzi) handlarzem, jechać oglądać decydować

Gość twierdzi, że ma go chyba od 2013 roku lub też 2011 nie pamiętam. Pytając o serwisowanie itp gość odpowiada, że wstawiał do warsztatu i tam wszystko robili, a nie wie co dokładnie. Tu aktualny link do ogłoszenia https://www.olx.pl/oferta/bmw-f650gs-CID5-IDh5sh9.html#849c2c66e2;promoted Ogólnie mam daleko...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coś mało mu się na wyświetlaczu świeci ;)

 

... pewnie dlatego, że silnik pracuje ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Jarek napisał:

Coś mało mu się na wyświetlaczu świeci ;)

Z tym się zgodzę. Z tego co gość mówi to moto  pierwszy rok jeździło w PL następnie do 2011 lub 2013 roku we Włoszech później chyba u niego. Nie lubię kupować od takich ludzi co nie wiedzą co przy sprzęcie było robione ani jak był serwisowany.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ten ledowy tył to tak dla lansu? 

Może i ja dziwny jestem, ale 2800 rocznie - to po co komuś motocykiel? 

Ciekawe czy olej zmieniali że starości, czy zgodnie z przebiegiem co 3 lata :-)) 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wg mnie ten już lepiej wygląda, niż ostatni, który zapodałeś. "Widać po nim normalny WIEK", a mimo wszystko posiada naklejki na wahaczu.

Tylko, że nie ma ABS - ale podobno ten wynalazek nie wszystkim jest potrzebny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
22 godziny temu, Pszemo napisał:

Wg mnie ten już lepiej wygląda, niż ostatni, który zapodałeś. "Widać po nim normalny WIEK", a mimo wszystko posiada naklejki na wahaczu.

Tylko, że nie ma ABS - ale podobno ten wynalazek nie wszystkim jest potrzebny.

Gość twierdzi, że trochę jeździł też po szutrach i są tego ślady, szacun, że nie ściemnia. Jeśli chodzi o ABS to nawet nie wiedziałem, że były wersje bez a chciałbym go mieć mimo wszystko. Manetki też dokładane. "Bidny" taki niby...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

MarcinN i kilku innych , ale zaczynam mieć wątpliwości czy szukasz godnej czy taniej maszyny

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolega po prostu lubi szukać ;) A znajdować - to już niekoniecznie :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Jarek napisał:

MarcinN i kilku innych , ale zaczynam mieć wątpliwości czy szukasz godnej czy taniej maszyny

 

3 godziny temu, arthurr napisał:

Kolega po prostu lubi szukać ;) A znajdować - to już niekoniecznie :D

Dajcie mi jakiś sprzęt który niby jest na sprzedaż a go nie widzę, czy nie chcę widzieć... Szukam sprzętu, lecz jak na razie nic nowego się tu na forum nie pojawia i mnie to martwi. Cena jest tylko kwestią stanu motocykla, lecz wychuchanych perełek za 15000zł + nie poszukuję. Zapewne Wy byście kupili...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Jarek napisał:

MarcinN i kilku innych , ale zaczynam mieć wątpliwości czy szukasz godnej czy taniej maszyny

Jeśli chodzi o MarcinaN to tak jak wspominałem, że rozmawiałem z nim i żadnej decyzji w tej sprawie jeszcze nie podjąłem, przebieg przez kilka lat jego użytkowania znacznie się powiększył, co w rzeczywistości może oznaczać znacznie wyższy niż pokazuje licznik czyli np ponad 100tys. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mój ma popularny w ogłoszeniach przebieg 30 kilo po ośmiu sezonach , natomiast ma książkę serwisową i w serwisie bmw potwierdzą że tam bywał i się serwisował zgodnie z wpisami . a że ja teraz w sezonie zrobię 1000 rocznie to znaczy że powinienem kręcić do przodu  albo sprzedać bo po co mi to? bardzo śmieszne :default_icon_e_biggrin: . 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak Marcin mówi, że jest 73k, to pewnie tyle jest. Spotkałem go 2-3 razy w życiu, ale nie wygląda mi on na handlarza, który cofa o 15 tysi, bo taka moda.

Zawsze możesz kupić sztukę zaimportowaną z Italii, gdzie sezon trwa 12 m-cy, z przebiegiem 25k - sam policz, podziel X przez Y i oceń ile rocznie maszyna stała w garażu.

Te giełdowe 25 tysi to nie wiem - czy 50, 63, 125, może 150 kkm.....

Długo tak jeszcze można wyliczać.

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie sugerowałem tutaj, że to Marcin kręcił licznik, wręcz przeciwnie on uczciwie powiedział ile moto przejechało u niego. Jak go kupował to miał 20 pare tys i o ten przebieg mi chodzi gdyż nie był on potwierdzony. Rozmawiałem z nim na ten temat dlatego trzeba brać pod uwagę, że może mieć więcej. Wybacz ale nie każdy robi 10 tys km rocznie. Jeśli chodzi o przebiegi importowanych motocykli to oczywiście nie ufam handlarzom i zdaję sobie sprawę, że zapewne oszukują na każdym kroku. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chcesz kupić mój? Ma być może wiarygodny przebieg 123 z kawałem,,, tysięcy kilometrów

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Reasumując - kolega szuka forumowego motka z potwierdzonym nie za dużym przebiegiem w cenie allegrowych okazji - bo przecież 15 za wychuchaną perełkę nie zapłaci :)

No, teraz możecie się ustawiać w kolejce z ofertami :D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×