Skocz do zawartości
siwy1505

Kupię f650gs od motocyklisty najlepiej z forum

Recommended Posts

A może siwy by se dl'a kupił? :)

A wracając do tematu... nie ma okazji... Jak kupisz tanio, to możesz dołożyć, ale nie musisz...

Jak kupisz drogo... cóż może być tak samo...

Igły to tylko w pasmanterii.

Nie masz pewności, że w kilkunastoletniej maszynie wszystko będzie sprawne. Zawsze może coś nawalić. Ale tak jak koledzy tutaj pisali, jeżeli ktoś posiada maszynę przez kilka lat, to coś może o niej powiedzieć. Zapewne serwisował ją na bieżąco i sprzęt jest gotowy do jazdy. Jest prosty, zostawia jeden ślad i takie tam jeszcze.

Zawsze możesz kupić tanio i założyć, że będziesz dokładał, ale z mojego doświadczenia tanie i dobre nie idą w parze i zwykle tańsze okazuje się droższe.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, xel napisał:

Wtf is wrong with you people? Za tak zacytuję klasyka ;-)
Ja tylko w temacie dodam dla kolegi siwego coś, czego chyba jeszcze nikt nie napisał: nie wiesz, co się działo z motkiem zanim przykładowy Marcin go miał. Ale jeśli miał go przez pięć lat czy ile tam i na nim jeździł, to... Hmmm... Może zrobił z nim wszystko co było potrzebne na wtedy? I co Ci teraz padnie w takim GSie? Bendix, pompa wody, jakieś pierdoły za drobne? I to przy założeniu że Marcin z tym nie robił w jakiejś przeszłości za swojej kadencji? Czy myślisz że nagle wahacz/rama pęknie na pół? To nie KTM ;-)

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

Może zrobił a może nie, nie traktujcie każdego jako miłośnika, bo każdy ma inne poglądy nt sprawności motocykla. Nie jeden jeździ motocyklem dopóki nic się nie dzieje a na koniec po 3 latach go goni innemu, niech on się martwi. Oczywiście chcę kupić sprzęt z pewnej ręki dlatego jak mi ktoś mówi, że odstawiał moto do warsztatu a nie wie co tam robili i za co płacił a moto ma 6 lat to raczej mnie to nie zachęci. Inna sprawa gdzie ktoś robi przy sprzęcie sam i ma o tym pojęcie więc w wolnej chwili na pewno rzuci na niego okiem i zrobi co trzeba. Tak czy inaczej nigdy nie mamy pewności co kupujemy i jak długo będziemy się cieszyć. 

Mimo, że kupimy sprzęt serwisowany przez fanatyka, nie mamy pewności, że nic nam nie padnie, gdyż jest to leciwy sprzęt.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
23 minuty temu, siwy1505 napisał:

Mimo, że kupimy sprzęt serwisowany przez fanatyka, nie mamy pewności, że nic nam nie padnie, gdyż jest to leciwy sprzęt.

A DL'u nie. :default_biggrin:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety DL mnie nie interesuje, choć miałem przyjemność się przejechać i powiem, że pływająca, wygodna maszyna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
58 minut temu, siwy1505 napisał:

Niestety DL mnie nie interesuje, choć miałem przyjemność się przejechać i powiem, że pływająca, wygodna maszyna.

Spoko, witaj po stronie zawistnych zazdrośników. :default_icon_beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, siwy1505 napisał:

Niestety DL mnie nie interesuje, choć miałem przyjemność się przejechać i powiem, że pływająca, wygodna maszyna.

rzeczywiście :default_blink: ...

559942_393341724078825_597754981_n.jpg

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale KTM pływa lepiej. Kupuj kateema. 

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, siwy1505 napisał:

Niestety DL mnie nie interesuje, choć miałem przyjemność się przejechać i powiem, że pływająca, wygodna maszyna.

A tak z ciekawości, jak poznasz odpowiwdni motek? Nie forumowy, nie od handlarza, nie po cenie, nie po przebiegu itd. To jak to zrobisz? Komu uwierzysz, albo co Cię przekona? Jak się do tego zabierzesz, żeby coś się udało? Nie piszę złośliwie, jestem ciekaw, czy masz jakiś pomysł, czekasz na jakąś konkretną ofertę, czy po prostu serce w odpowiednim momencie powie Ci "to jest ten motek"?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, siwy1505 napisał:

Sahara dobrze pływa, tylko jeździec bez głowy :default_biggrin:

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czytam i nic się nie zmieniło . Wysoki level cieszy bardzo . Co do zakupu . Nie wolno komuś wciskać motocykla . Decyzje muszą być samodzielne . Wyjedzie z pod domu , może coś się stanie i będzie na forum. Jak kupi od obcego , na pewno coś się stanie i będzie potrzebował pomocy z forum. Wtedy forum będzie kochane.Jak sprzedawałem moto przyjechał gość , odpalił , przejechał się , zapłacił i zapakował . Do dziś dziękuje , a ja płakałem jak sprzedawałem ...

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tomek sprzedaje Dakara, 

Może zadzwoń do niego :default_biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
27 minut temu, siwy1505 napisał:

Nikt nic nie sprzedaje? 

Sprawdź dział: Sprzedam - tam dużo ludzi sprzedaje różne rzeczy, motocykle też :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, Pawel napisał:

Tomek sprzedaje Dakara, 

Może zadzwoń do niego :default_biggrin:

Potwierdzam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sumie, to ja mogę sprzedać, ale mam fke ;). Plan był na wiosnę zmienić na twina...

wysłane z Nokii 3210

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Interesuje mnie wyłącznie f650gs singiel, wersja dakar odpada!

Edytowane przez siwy1505

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
NA co zmieniasz ? sony?

Teoretycznie hero5, ale zastanawiam sie

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też jestem przed zakupem kamery i niestety ale gopro hero 5 nie wypada znakomicie. Osobiście chyba kupię as200vr lub x3000 z sony.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oni nawet telewizorów od paru lat nie robią dobrych , a kiedyś sony to była górna półka w pewexie :default_biggrin:. robię jeden dobry aparat /A7 i pochodne/ ktory robi kiepskie zdjęcia jak na aparat za 10 koła , ale świetne filmy .  nie wiem co masz do hero5 poza ceną , A7 nie nadaje się na kamerę na moto :default_biggrin:.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×