Skocz do zawartości
SRsima

Osłonę tylnego koła F 650 GS 2002r. (część nr 8)

Recommended Posts

jak w temacie. Chlapacz tylnego mam połamany, a nie przeze mnie - stąd chęć zakupu i zobaczę jak długo pociągnie poza asfaltem :)

Edytowane przez SRsima

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

połamała się 8-mka, dzięki wielkie za odkrycie źródła schematu części :) niewiele jeszcze wiem o Marce, a czasu na przeszukiwanie neta wiecznie brak

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli lubisz jeździć poza asfaltem, to z tym chlapaczem (powszechnie zwanym pampersem) dałbym spokój. W sensie pelacałbym jeździć bez niego. Pampers w GSie zwykle nie przechodzi "ukraiński test" czyli jazdę po ukraińskich drogach. U większości łamie się lub odpada. Ja swój zdjąłem przed dłuższym wyjazdem na Ukrainę i w sumie do tej pory leży na półce i jakoś nie czuje się bez niego gorzej, a jest spokój że gdzieś nie zgubię.

Możesz oczywiście szukać, ale najlepiej używki, żeby mieć motek w oryginale, ale z zakładaniem bym się nie śpieszył. Łatwo można go uszkodzić lub zgubić przy jeździe w terenie.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja pampersa na BMWstore kupiłem - oryginał i koszt 65zł... na allegro szukałem to używki chodzą po 100zł !!! czasem lepiej do serwisu zajrzeć :) 

Ale koledze chyba nie chodzi o pampersa tylko boczek zadupka 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko, że nie o sam pampers chodzi - on to nr 7, a potrzebny 8 - i do GS'a a nie Funduro :default_icon_e_wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to pampersem nie nazywa się ten cały element (chlapacz) z dwoma boczkami i tyłem? W takim razie przepraszam ze wprowadzenie w błąd :default_blink:

Zakładam, że koleżanka wie że ma GSa. Cen nie sprawdzałem, ale zawsze warto porównać ponieważ rzeczywiście czasami nowy oryginał może być tańszy niż używka na alledrogo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, enlil napisał:

A to pampersem nie nazywa się ten cały element (chlapacz) z dwoma boczkami i tyłem? W takim razie przepraszam ze wprowadzenie w błąd :default_blink:

To jak z definicją wojskową dzidy. Dzida składa się ze przedzidzia, sródzidzia i zadzidzia. Pampers może być pampersem, albo środkowym elementem - tak to jest z potocznymi nazwami. Ja idę na pole, w większość z Was na dwór ... :default_tongue:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, SRsima napisał:

jak w temacie. Chlapacz tylnego mam połamany, a nie przeze mnie - stąd chęć zakupu i zobaczę jak długo pociągnie poza asfaltem :)

Daj sobie na luz i odpuść, w Twoim motku odpadł, Enlil odkręcił żeby nie odpadł, Rabemu odpadł, jak widać i tak odpadnie :default_icon_e_biggrin: . Wszystkim coś tam odpada.

Bo z BMW coś musi odpaść. To chyba tak specjalnie jest zaprojektowane żeby odpadło. BMW nie zarabia na motocyklach, sprzedają je po kosztach, a często poniżej. Zysk dają części ... One muszą odpadać.

To jest tak jak z drukarkami i tuszami czy tonerami do nich ... 

No chyba, że ktoś to odpadające cudo odda Ci za dwa wina to wtedy bierz. Ale i tak odpadnie ... To może lepiej wypić te dwa wina ....

 

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, enlil napisał:

A to pampersem nie nazywa się ten cały element (chlapacz) z dwoma boczkami i tyłem? W takim razie przepraszam ze wprowadzenie w błąd :default_blink:

Zakładam, że kolega wie że ma GSa. Cen nie sprawdzałem, ale zawsze warto porównać ponieważ rzeczywiście czasami nowy oryginał może być tańszy niż używka na alledrogo.

Enlil do przywitalni marsz ! Kolega to koleżanka :default_icon_e_biggrin: , a ja biegnę po wino mo mi zara biedre zamkno

Edytowane przez Dziadek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja myslalem ze zgubiles, a Ty sprytny Enlilu zdjales ta ozdobe :) chyba tez sciagne, co by nie zgubic...

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×