Skocz do zawartości
AdamCz-Dz

Witam serdecznie z południa Polski

Recommended Posts

Witajcie!

Nadszedł czas, kiedy przy poszukiwaniach kolejnego motocykla zwróciłem swoją uwagę głównie w stronę zachodniej marki. Póki co czekam na sprzedaż dotychczasowego Fazera i już od dłuższego czasu jeżdżę i oglądam kandydatów na przyszły nabytek (póki co poszukiwania wychodzą średnio, nawet bardzo średnio powiedziałbym - teraz zawężam już opcję kupna jedynie od prywatnej osoby).

Z racji nikłego wzrostu marzy mi się F650 gs po 2008 r., ale realnie wybór padnie "niestety" na jego poprzednika (tu nieco "odpycha" mnie jednocylindrowy silnik).

Nie wykluczam również F800ST.

I jeszcze R800R.

No i ewentualnie R850R (tu byłem już bliski zakupu).

Trochę spory rozstrzał, ale na pewno chciałbym coś typowo ze stajni BMW. Nie ukrywam, że w teren zjeżdżał nie będę, więc własności terenowe są dla mnie na ostatnim miejscu. Bardzo odpowiada mi za to pozycja na motocyklu (przymiarka do F650GS z bieżącego stulecia), co jest sporym atutem jeśli chodzi o bliższą turystykę. Pod uwagę muszę również brak istotną jak dla mnie kwestię - wysokość kanapy (jedynie coś około 175 cm wzrostu, więc nie zaszaleję).

Pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwania podczas zimowej aury bez motocykla.

 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czołem!

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć.

Z tym wzrostem to nie dramatyzuj...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć :)

No właśnie nie dramatyzuj wleziesz na wszystko :default_icon_e_biggrin:

Edytowane przez Dziadek
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Doodek napisał:

Cześć.

Z tym wzrostem to nie dramatyzuj...

 

3 godziny temu, Dziadek napisał:

Cześć :)

No właśnie nie dramatyzuj wleziesz na wszystko :default_icon_e_biggrin:

No nie jest właśnie tak kolorowo. Przymierzałem się ostatnio do R1150R Rockster dla porównania z R850R no i było "na styk". Obawiam się, że jeśli chodzi o F800GS w przyszłości, to nie ma co porywać się z motyką na słońce. Chociaż..., czytałem - chyba nawet na Waszym, przepraszam, na naszym - że osoby małej postury dosiadają i większych maszyn.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, AdamCz-Dz napisał:

....  że osoby małej postury dosiadają i większych maszyn.

 

Dorośnij! Masz 175! Uwierz w to! Gdybyś miał poniżej 150 to można by dyskutować ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale jeszcze umiejętności nie te. Przy wolnych manewrach czasem trzeba się podeprzeć, choć w przyszłym sezonie trzeba nad tym popracować i ograniczyć do minimum.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ale jeszcze umiejętności nie te. Przy wolnych manewrach czasem trzeba się podeprzeć, choć w przyszłym sezonie trzeba nad tym popracować i ograniczyć do minimum.


Noga i tak niewiele pomaga więc nie ma znaczenia czy dostaje czy nie.

www.dwakolkaispolka.pl

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siemanko. 175 to i tak więcej niż mam ja. No ale w sumie istotny jest rozmiar w kroku i tu już mogą być różnice. :default_biggrin::default_biggrin::default_biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 godzin temu, Moto Troter napisał:

Siemanko. 175 to i tak więcej niż mam ja. No ale w sumie istotny jest rozmiar w kroku i tu już mogą być różnice. :default_biggrin::default_biggrin::default_biggrin:

Taaa tak sobie tłumacz :) 

PS. cześć :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×