Skocz do zawartości
Pawel

Kufry, gmole i stelaże

Recommended Posts

Znalazłam dzisiaj taką stronę, może sie komuś przyda. Specjalizacja dość wąska tylko stelaże i gmole.Ciekawe jakie ceny.

http://www.motostel.pl/

2.BMW_F_650_GS_

3.BMW_F_650_GS_

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Roberta :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć

Moje stelaże pod kuferki pochodzą właśnie od Roberta – Motostel

Wykonanie – perfekcja – zresztą mieliście możliwość zobaczenia ich na zlocie.

Lokalizacja firmy –koło Poznań Buk

Pozdrawiam Klod

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uwaga, trzeba umawiać się ze sporym wyprzedzeniem - ma terminy zajęte na kilka(naście) tygodni naprzód - mój na koniec marca ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiedzcie mi , a te stelaże pod jakie kufry pasuja??? - najbardziej chodzi mi pod jaki kufer centralny będą pasować. Puki co zamierzam kupić jakiś stelaż - mocowanie pod kufer centralny, ale boczne tez by się w dalszej perspektywie przydały.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Powiedzcie mi , a te stelaże pod jakie kufry pasuja??? - najbardziej chodzi mi pod jaki kufer centralny będą pasować. Puki co zamierzam kupić jakiś stelaż - mocowanie pod kufer centralny, ale boczne tez by się w dalszej perspektywie przydały.

Patrząc na zdjęcie to będzie GIVI/KAPPA system MONOKEY. Ale trzeba to sprawdzić.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zarąbiste są te kufry szmaciane - szkoda, że nigdzie u nas nie widziałem takich w sprzedaży. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a ktoś widział je "na żywo"

sklep ze środy wlkp, może podjadę do nich po robocie w środę (sic!)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
a ktoś widział je "na żywo"

sklep ze środy wlkp, może podjadę do nich po robocie w środę (sic!)

Daj znać jeśli uda Ci się je zobaczyć live:) Wyglądają dobrze i cena też dobra:)

pozdro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

poranny odczyt temperatury -3st. zniechęcił mnie do wojaży jednośladem,

jeszcze nie podjąłem decyzji czy pojadę tam samochodem, czy przełożę wizytę na inny termin

no i niestety super promocja na kufry boczne już się skończyła

po zdjęciach patrząc zastanawiam się czy przelotki na pasy nie mają ostrych krawędzi i nie będą tychże ciąć

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:lol: Ta promocja to nieżła podpadziocha.. chyba tylko reklamowa :twisted:

Choć cena za komplet normalna, a kuferki ładne ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
:lol: Ta promocja to nieżła podpadziocha.. chyba tylko reklamowa :twisted:

Co masz na myśli?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba to, że tych kufrów w promocji to nikt nie widzial na oczy :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Chyba to, że tych kufrów w promocji to nikt nie widzial na oczy :lol:

Dokładnie.. ;) a co Peterka.. :twisted: to Twój wyrób, czy rodzinny, czy znajomego :?: jesli tak to sory za mą uwagę, która być może jest nie na miejscu :lol: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dakarowy, napisałeś, że ta promocja to podpadziocha reklamowa, a przecież promocja służy promowaniu :lol: więc się pytam co autor miał na myśli :lol:

a może zamówiłeś te kufry ale przyszły czarne? ;)

:beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
a może zamówiłeś te kufry ale przyszły czarne?

no nie nie kufrów Ci u nas dostatek.. :lol: tak jak pomysłów na ich renowację ;) jak narazie nie planuję następnych zmian :lol: a chodziło mi właśnie tylko o tą promocję, z której nikt nie może skorzystać. :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli problem z głowy ;)

Powinniśmy założyć nowy wątek ŚCIEMA MIESIĄCA :lol:

A szkoda, bo zdjęcie chociaż ładne :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Szmaty" z Crosso.

Gadałem z człowiekiem z Crosso. Ustaliliśmy, że jak tylko będę miał stelaże to im wysyłam, a oni dopasują mocowania tak, żeby "gadały" ze stelażem (średnica rurek i miejsca zaczepów). Dodatkowo zaproponowali, że podumają nad dodatkowymi trokami, stabilizującymi mocowania do stelaża. Zrobią zdjęcia, puszczą mailem i jeżeli będzie mi pasować, to wysyłają stelaże i sakwy. ;) Dodatkowo od strony rury wydechowej zamocują na stelażu ekran termiczny: płyta z alu lub polipropylen, który będzie chronił sakwy przed upaleniem na tłumiku w razie gleby lub nadmiaru temperatury (ponoć robota i materiał w cenie sakw). Wszystko ma zająć im nie więcej niż 2-3 dni. Jeśli więc jutro Holan potwierdzi, że ma stelaże dostępne od ręki, to wysyłka idzie prosto do Białegostoku do Crosso. Tam robią swoje i odsyłają mi cały zestaw do Poznania.

W teorii wygląda to wszystko zajebiście. Zobaczymy, co życie pokaże. Drżę na myśl o prawach Murphy'ego... :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proponuję do wysyłki zamiast kuriera wypróbować wersję pt. Przesyłka kurierska PKP - znakomicie skraca czas i drogę. Pozostawi czas na ew. poprawki do modyfikacji.

W razie W pdpd będziesz mógł zobaczyć w przyszły weekend moje sakwy - ja zdecydowałem się na samodzielne modyfikacje - wyjeżdżam wcześniej jako, że jadę na "Szatański…".

IMO kluczowe są dwie sprawy - wzmocnienie pleców aby obciążone sakwy nie zwisały powodując obciążenie stelaża i haków. A także odpowiednie ich podparcie od dołu: sakwy są dłuższe niż kufry - są jakby bardziej prostokątem wiszącym na krótkim boku, podczas gdy kufry wiszą na boku dłuższym. Ja zamierzam powiększyć oryginalne haki i dodać od tyłu listewkę alu wzmacniającą całość. Nie wiem jeszcze czy nie dodać takiej samej u dołu. Dodatkowo planuję spiąć wzdłuż i wszerz szerokimi ekspanderami aby ustabilizowac całość.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×