Skocz do zawartości
Piotreo

Zamiennnik żarówki H4 - COB Light

Recommended Posts

W temacie: motoakcesoria mają "konwersję" xena hid do ksenonu, typu plug and play, przecenioną z 275 na 99 zł, tylko że homologacji brak, a i raczej bez gładkiego szkła raczej to przeszkodzi niz pomoże, nie?

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 minut temu, xel napisał:

W temacie: motoakcesoria mają "konwersję" xena hid do ksenonu, typu plug and play, przecenioną z 275 na 99 zł, tylko że homologacji brak, a i raczej bez gładkiego szkła raczej to przeszkodzi niz pomoże, nie?

Wytapatalkowane z magicznego pudełka
 

Pytam raczej w kontekście zastąpienia standardowej żarówki H4 taką typu COB. Szukam po różnych forach i generalnie pozytywne opinie :default_huh:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja to sie nie znam, swoją drogą na moje pytanie o te hidy, to Rider odpisał, że wymiana żarówki na led też nie ma homologacji. Chyba że to nie robi różnicy skoro wymienisz tylko żarówkę?

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Było już gdzieś na forum o przeróbce, ale jako żarówka został zastosowany Philips Luxeon ZES:

http://allegro.pl/zarowka-led-h4-4000lm-philips-luxeon-zes-motocykl-i6577011000.html

Niestety wymaga to trochę zabawy z przeróbka dekla lampy, ale podobno, bo sam nie widziałem sprawdza się bardzo dobrze :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za takie pieniądze za szt, to zwyczajnie ich pier....le. 

Zobacz wątek "nasze modyfikacje" jest tam temat o H7 LED.  

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×