Skocz do zawartości
Mutomb

[S] Garmin GPSMap 60Csx + zestaw

Recommended Posts

Na sprzedaż nawigacja firmy Garmin model GPSMap 60Csx. Gdzieś tam w sieci można znaleźć, że podobno legendarny (bełkot marketingowy). Odbiornik pochodzi z polskiej dystrybucji. W moich rękach od samego początku. Ostatnie kilka latek używany bardzo sporadycznie stąd decyzja o sprzedaży. Na chwilę obecną możliwość kupna tylko całego zestawu tj.:

1. Odbiornik GPSMap 60Csx.

- Wgrany najnowszy soft. Do tego karta micro SD z wgraną mapa drogowa UMP Polski wraz z państwami ościennymi. Jeśli ktoś ma życzenie mogę wrzucić mapę topo UMP. Ewentualnie nowy nabywca może sam sobie wgrać co mu pasuje.

- do odbiornika pasek na ręke oraz obrotowy klips do montażu na pasku lub rantu kieszeni.

- program TRIP & WAYPOINT manager wraz z mapsource na CD. Można sobie później darmowo zauktualizować do najnowszej wersji. Ewentualnie można pobrać również darmowego BaseCamp. Osobiście przestarzały Mapsource jakoś bardziej mi pasuje.

- obszerna polska instrukcja obsługi odbiornika

- instrukcja angielska odbiornika

- polska instrukcja mapsource

2. Oryginalny uchwyt Touratech z montażem na kierownicy. W bardzo dobrym stanie. Prawie jak nowy. Był używany sporadycznie na rowerze. Na motocykl miałem drugi ale sprzedany jakiś czas temu. Do uchwytu dorzucam blaszki montażowe do kabla zasilającego. Jest też instrukcja jak to zmontować. Wprawdzie dotyczy uchwytu motocyklowego ale procedura jest identyczna. Kwestia zorganizowania dwóch śrubek fi 2,5 - 3mm (nie pamiętam dokładnie) i nakrętek samokontrujących. Można kupić za kilka zł w sklepie ze śrubkami.

3. Oryginalny kabel zasilający z bezpiecznikiem zakończony wtykiem do gniazda samochodowego 12V - popularna zapalniczka. Można dopasować do uchwytu ale w tym celu trzeba go przeciąć i połączyć ponownie ewentualnie wstawić gniazdo bezpiecznika i oczka do akumulatora.

4. Oryginalny uchwyt samochodowy z przyssawką.

5. Mapa europy CNE preinstalowana na karcie micro SD. Stara wersja. Nigdy nie używałem.

 

Żeby nie było tak różowo sam odbiornik nosi ślady używania. Na zdjęciach po obu bokach widać wytarte miejsca na obudowie pokrytej gumą. Mam nadzieję, że udało mi się to uchwycić na zdjęciach. Miejsca te są wytarte przez uchwyt. Każdy odbiornik tego typu używany z uchwytem TT po dłuższej eksploatacji. W górnej części ekranu pod słońce widoczne małe rysy. Powstałe przez nieuwage - odbiornik wrzucony do plecaka bez pokrowca wraz z innymi rzeczami. M. in. klucze :/. Dlatego warto zabezpieczać nowe odbiorniki folią. Podczas używania, szczególnie kiedy załączone jest podświetlenie są niewidoczne i w niczym nie przeszkadzają.

Sam odbiornik 100% sprawny z nową mapą i softem.

Podobny, trochę uboższy zestaw nie tak dawno temu wystawiony był na konkurencyjnym forum w cenie 800zł i szybko się sprzedał. Moja cena to 650zł za wszystko plus przesyłka kurierska po mojej stronie. Jeśli przez dłuższy czas nie będzie zainteresowania rozważę obniżkę ceny lub sprzedaż akcesoriów osobno.

FCbwW5qw6jcXj-piZKFDHRSYW_ExMBpUWo278rLr

gRhQcAr4XEyMao2OcuNo7vAmqFY22pS-Q8h5JsHO

_BhpyXG_dtcp0tpjqGmLMPM10WszxGl-KHHw9B3L

rh4djT6vILu9Th8_TjnxRBWaf61qlsetUtUmAZyT

PvyZMuuK7TnCGl-ssHwT_R7NNUvnAGx8ypjvY7Bz

wHYsYNsCV4tdUIIBCUCehGb0eqWiYV1yZVtpKLHT

jMUQrxlBSsuPFeLUzaxz0lAQZOrUsVOzFjPw9RSN

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kuźwa. To już druga dzisiaj...
Czemu nie dwa miesiące temu, gdy kupiłam 64, której tak po prostu nie lubię :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

GPS znalazł nowego nabywcę. Temat można zamknąć.

Został komplet uchwytów z kablem ale to tutaj:

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×