Skocz do zawartości
lissek5

Sprzedam E65

Recommended Posts

13 godzin temu, martab99 napisał:

Kupić czy nie, poszukać warto :default_biggrin:

Przestań palić butelkami w piecu, ty cieciu malinowy:default_cafe4:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, siwy1505 napisał:

 

.... sprawdź co znaczy pało

.... - usunięto przez admina.

 

Sprawdziłem. Aaale jesteś... 

:D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie tam wycieczki nie przeszkadzają, a już najmniej takie na poziomie gimbusa :-) 

Warto rozmawiać, byle na poziomie ale a Kolega już nam się wcześniej zaprezentował więc jal widać z tym może być problem :-D 

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 24.11.2016 o 19:38, lissek5 napisał:

miałem M60B40 kolego na podwójnym łańcuchu rozrządu 

A nie lepszy jest 2A4 MBT na podwójnych gąsienicach? :default_icon_e_biggrin:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 godzin temu, martab99 napisał:

Mnie tam wycieczki nie przeszkadzają, a już najmniej takie na poziomie gimbusa :-) 

Warto rozmawiać, byle na poziomie ale a Kolega już nam się wcześniej zaprezentował więc jal widać z tym może być problem :-D 

Poziom to ty masz marny. Niby robisz wielkie rzeczy i to szanuję, ale Twój ignorancki sposób podejścia do nowych użytkowników forum nie pokazuje Cię w dobrym świetle. Myślisz, że jesteś lepszy? Gimbusy to Twoje dzieci, jeśli się ich dorobiłeś. Jeśli chcesz abym traktował Cię poważnie, to oczekuję tego samego. Myślisz, że możesz drwić z kogo chcesz? Chyba na swoim osiedlu... 

PS pamiętaj jedynki rosną raz w życiu, bo nie wierzę, że masz jeszcze mleczaki...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najpierw obelgi... teraz groźby karalne... Nieźle idziesz :default_biggrin: 

Szukaj spokojnie dalej - bez różnicy E38 czy F650GS. Ja tam wierzę w ludzi i czekam na Twoją relację z podróży :default_icon_e_wink: A może na spotkanie na zlocie :default_icon_e_wink: A może nie... w końcu mam już stałe jedynki...

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Poziom to ty masz marny. Niby robisz wielkie rzeczy i to szanuję, ale Twój ignorancki sposób podejścia do nowych użytkowników forum nie pokazuje Cię w dobrym świetle. Myślisz, że jesteś lepszy? Gimbusy to Twoje dzieci, jeśli się ich dorobiłeś. Jeśli chcesz abym traktował Cię poważnie, to oczekuję tego samego. Myślisz, że możesz drwić z kogo chcesz? Chyba na swoim osiedlu... 
PS pamiętaj jedynki rosną raz w życiu, bo nie wierzę, że masz jeszcze mleczaki...


Harnas, hamuj bo odlecisz

Wysłane za pobraniem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dajcie se w ryj! Wrzućcie foty!


Wytapatalkowane z magicznego pudełka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W ryj to można dać koledze. I dający i biorący wiedzą o co chodzi, biorą udział w "grze". Ta sytuacja nie ma tu absolutnie miejsca :default_icon_e_wink:

 

P.S. lissek, nie dziękuj za trzymanie wątku na górze listy :default_icon_e_wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 godzin temu, arthurr napisał:

Najpierw obelgi... teraz groźby karalne... Nieźle idziesz :default_biggrin: 

Szukaj spokojnie dalej - bez różnicy E38 czy F650GS. Ja tam wierzę w ludzi i czekam na Twoją relację z podróży :default_icon_e_wink: A może na spotkanie na zlocie :default_icon_e_wink: A może nie... w końcu mam już stałe jedynki...

Widzę, że jesteś adwokatem kolegi. Gratulacje! Znikam stąd, bo w gówno wdepnąć można, ale trzeba szybko z niego wyjść!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słusznie słusznie :default_cafe2:

Uff, czyli jednak odwołuję termin u ortodonty.

Edytowane przez martab99

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
56 minut temu, siwy1505 napisał:

Widzę, że jesteś adwokatem kolegi. Gratulacje! Znikam stąd, bo w gówno wdepnąć można, ale trzeba szybko z niego wyjść!

Mam wrażenie że cały czas się w nim tarzasz i chyba to lubisz, bo robisz to na każdym forum na jakim ciebie widziałem. :default_blink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dajcie już spokój człowiekowi. Zrozumiał, że tutaj nie jego klimat, nie odnajduje się i raczej się nie odnajdzie - więc się wypisał. Pewnie już tutaj nigdy nie zaglądnie - tak przynajmniej odczytuję to co napisał.

Zostaje nam życzyć mu fajnych ludzi tam gdzieś ... :default_icon_e_wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja go wypisalem, jest to pierwszy taki przypadek w historii tego forum

Wysłane za pobraniem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a jakby tak wszczepiań ludziom w mózgi implanty, które eksplodują gdy powiedzą coś głupiego?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×