Skocz do zawartości

Recommended Posts

29 minut temu, Pszemo napisał:

Właśnie szukam jakiegoś 3,0-3,5 V6 emoji6.png ale żeby kupić, trzeba sprzedać....

 

Wysłane z mojego HAMMER_ENERGY przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Kup i sprzedaj ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, ben napisał:

Kup i sprzedaj ;)

Dokładnie! Kupić zawsze kupisz, gorzej sprzedać i pamiętaj, że zawsze wie się co się sprzedaje a nie wie się co kupuje :D

Do mnie zawsze taki pisma przychodzą z maksymalną kwotą, bo one nie uwzględniają zniżek. Idę sobie potem do mego agenta i płacę tyle ile "trzeba" a nawet się targuję sposobem, że idę gdzieś indziej :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 minut temu, ben napisał:

Kup i sprzedaj ;)

Ostatnio taka operacja mało się rozwodem nie skończyła. Wolę jednak sprzedać, a później kupić ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, Pszemo napisał:

Ostatnio taka operacja mało się rozwodem nie skończyła. Wolę jednak sprzedać, a później kupić ;)

Pszemo, ja mojej małżonce mawiałem w takich sytuacjach, że tego kwiatu to pół światu i że jeśli tak bardzo chce to może opuścić ten lokal. Widać moje argumenty skutkowały bo dalej wątku nie ciągnęła.  :default_cafe2:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, KaeS napisał:

Pszemo, ja mojej małżonce mawiałem w takich sytuacjach, że tego kwiatu to pół światu i że jeśli tak bardzo chce to może opuścić ten lokal. Widać moje argumenty skutkowały bo dalej wątku nie ciągnęła.  :default_cafe2:

Ciekawe kto przy kim siedzi i wątku nie ciągnie :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, ben napisał:

Ciekawe kto przy kim siedzi i wątku nie ciągnie :D

Mówisz, że złapał Kozak Tatarzyna? :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Pszemo napisał:

Ręce mi dziś opadły, w zeszłym roku marudziłem, że podnieśli mi z 400 na 600, ale w tym roku to chyba przegieli pałę - 1356 zł emoji43.pnga78145139d1c50dee095bbf362c158cf.jpg

Wysłane z mojego HAMMER_ENERGY przy użyciu Tapatalka
 

Pszemo, odezwij się to pomyślimy

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba coś ruszyło w dobrą stronę, bo na samuraja obniżyli mi o 24 PLN :D 

Niewiele, ale mam nadzieję, że trend się utrzyma. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wlazłem na PZU, żeby zobaczyć co teraz oferują. Patrzę i oczom nie wierzę - cyt. "co zyskasz? ...... Jeśli nie chcesz korzystać z samochodu zastępczego, damy Ci rower. Możesz go zachować nawet po naprawie auta."

Siedzę i płaczę ze śmiechu :default_laugh:

Edytowane przez Pszemo
  • Like 8

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po sprowadzeniu mojego Twina - obecnie ubezpieczony w Warta na samochód miałem 60% zniżek - zapłaciłem 200 zł około miesiąc temu tak dla informacji , mam jeszcze zarejestrowaną hondę crm80 - taki piździk i tam ubezpiecznie w HDI to 127 zł 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ubezpieczenia OC mogą być coraz droższe. Niechętnie przyznaje to branża ubezpieczeniowa

Składki na OC mogą znów zacząć rosnąć. I potwierdza to Polska Izba Ubezpieczeń. Wszystko za sprawą ostatniej decyzji Sądu Najwyższego. Tysiące rodzin będą mogły walczyć o dodatkowe pieniądze za wypadki członków ich rodzin. Do sądu mogą wrócić sprawy sprzed 20 lat za tzw. zerwane więzi.

Cały artykuł.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i znów przyjdzie nam płacić za kolejne oszustwa firm ubezpieczeniowych i to za 20 lat tych oszustw.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może się komuś przyda - po przeglądzie dostępnych u mnie TU najkorzystniej chyba wypada UNIQA - dla pojemności 650 stawka całoroczna OC+NNW dla kierowcy i pasażera to 180 pln. Mam jeszcze kilka dni, więc jak znajdziecie coś lepszego czekam na HALLO:).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
39 minut temu, Koyac napisał:

Może się komuś przyda - po przeglądzie dostępnych u mnie TU najkorzystniej chyba wypada UNIQA - dla pojemności 650 stawka całoroczna OC+NNW dla kierowcy i pasażera to 180 pln. Mam jeszcze kilka dni, więc jak znajdziecie coś lepszego czekam na HALLO:).

Dla mnie PZU przedstawiło jak dobrze pamiętam coś nieco poniżej 180 PLN, z tym, że ja nikogo nie wożę więc NNW nie brałem.

Edytowane przez PeKaeS

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

PZU, luty, samo OC z ochroną zniżek - 153 zł

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
59 minut temu, xel napisał:

PZU, luty, samo OC z ochroną zniżek - 153 zł

PZU marzec, samo OC wariant komfort z max zniżek - 145 PLN

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, xel napisał:

No to dużo nieco poniżej 180.

Z NNW proponowali mi jak dobrze pamiętam 174 zł

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra, teraz zrozumiałem tamtego posta :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wartość OC jest mocno powiązana z kodem pocztowym . Co za Q...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 minut temu, mirek2404 napisał:

Dzisiaj zapłaciłem w HDI 149 zł.

Pół kilo cytryn w plecy ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Energa - Samo OC, 132PLN miesiąc temu. W większości będzie do zwrotu jak już dokończę wszystkie papiery. Pozwólcie, że nie napiszę ile zapłaciłem w Norwegii. Pewnych rzeczy nie należy po prostu porównywać ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polowanie zakończone.

Podczas gdy PiZetJu i Uniqa leciały równo po 180 zeta, niejaki Link4 zaskoczył bardzo pozytywnie. I to biorąc pod uwagę mój kod pocztowy:).

Dla Suwałk może być tylko lepiej:D

8195ea07d67f156a.jpg

Edytowane przez Koyac

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Koyac napisał:

Polowanie zakończone.

Podczas gdy PiZetJu i Uniqa leciały równo po 180 zeta, niejaki Link4 zaskoczył bardzo pozytywnie. I to biorąc pod uwagę mój kod pocztowy:).

Dla Suwałk może być tylko lepiej:D

Może być i lepiej i chociaż LINK4 od 2014 roku należy do grupy PZU SA to moje prywatne preferencje od zawsze były na każdy pojazd i nieruchomości dla PZU, tym bardziej (choć nie wiem jak gdzie indziej) Zielona Karta jest w PZU za free.

Edytowane przez PeKaeS

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×