Skocz do zawartości
Ghost

Witam wszystkich serdecznie>>

Recommended Posts

Cześć wszystkim.

Od października (wiem słaby termin żeby sezon zaczynać) jestem szczęśliwym właścicielem swojego pierwszego dużego (moja subiektywna ocena wielkości) motocykla jakim jest F650 z 99r. Nie wiem czy F650 to to samo co F650ST, w każdym razie dowód rejestracyjny i karta pojazdu podają po prostu F650 :)

Do tej pory przejechałem jednośladem ok 10tys km i był to simson z silnikiem z wersji S53 czyli 60cm pojemności :) Ostatnio miałem kilka lat przerwy, z uwagi na zakup mieszkanie i problemy zdrowotne, ale w październiku kolega podjął decyzję o sprzedaży wiec wziąłem od niego wiedząc że wymaga dopieszczenia, a że garaż mam, zacząłem się bawić, pierwsze kilometry też już mam za sobą :)

Fot maszynki oczywiście też wrzucam, nie krępować się oceniać i dobre rady mile widziane :)

LWG

20161014_164407 — kopia.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na początku sezonu mam zamiar wybrać się pod sklep gdzie mają części do ktm i różnych crossowych coś po szukam, może dobiorę. Po kilku przejażdżkach już wiem że będę musiał pomyśleć o przedniej szybie, ta która jest kieruje powietrze w kask kierowcy, mało to komfortowe :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej, też mam F650, Twój jak i mój to wersja Funduro .... w mojej subiektywnej ocenie najfajniejsza... Jestem z Ryk, więc można kiedyś razem polatać. 

Jakby co to pisz w sprawie motorku to coś mogę pomóc jeśli będę wiedział ;) 

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wow skorzany bak, można się przytulać.... Witaj

wysłane z Nokii 3210

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak tylko sezon się zacznie to koniecznie jakieś wspólne ustawki trzeba zrobić, ja muszę trochę po ćwiczyć jazdę na tej maszynie bo prawko też już dawno zdawałem, niby się nie zapomina ale jednak :)

 

A ten skórzany bak, no faktycznie rzadkość :)

Edytowane przez ghost90

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Będziesz ćwiczył po czym?

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jazda w trasie spoko, ale manewry przy małych prędkościach plus miasto to mi się trochę maszyna chwieje :)

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siemka,

A powiem, że takiego ładnego jeszcze nie widziałem - skórzany bak robi wrażenie.

Szerokości.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć, patrz w lubelskie ustawki. I szykuj opony na szutry :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 28.11.2016 o 16:34, ghost90 napisał:

Na początku sezonu mam zamiar wybrać się pod sklep gdzie mają części do ktm i różnych crossowych coś po szukam, może dobiorę. Po kilku przejażdżkach już wiem że będę musiał pomyśleć o przedniej szybie, ta która jest kieruje powietrze w kask kierowcy, mało to komfortowe :)

Może zamiast wymieniać szybę rozważ montaż deflektora.

P.S.

Fajnie się prezentuje na tym zdjęciu Twoja F-ka.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki, no prawdę mówiąc namierzyłem już stronkę motoadv.pl i na allegro deflektory darkojak więc na pewno na coś sie zdecyduję :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×