Skocz do zawartości

Recommended Posts

Super filmik!

Znajomych miejsc sporo :)

Zarzekałem się, że już nie pojadę na Rumunię, a w tym roku wyskoczyłem dwa razy, więc myślę, że w przyszłym też będzie Rumunia ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
34 minuty temu, lcoo napisał:

Zarzekałem się, że już nie pojadę na Rumunię, a w tym roku wyskoczyłem dwa razy, więc myślę, że w przyszłym też będzie Rumunia ;)

2? Musisz być szczęśliwym człowiekiem jak masz tyle czasu na moto :default_cool:

Edytowane przez ENT108

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 12/22/2016 o 08:57, JacekJ napisał:

Ekstra. Fajny wypad, mnóstwo znajomych miejsc. Filmik bardzo przyjemnie się ogląda, absolutnie nie jest za długi.

Jeszcze tylko jakieś 3 i pół miesiąca i znowu można będzie hasać po dzikich miejscach. Na Rumunię mam nowy plan, fajne okolice, które do tej pory chyba nie przewijały się w relacjach.

Dzięki za wskazówki przed wyjazdem, wszystkie sprawdziły się w 100% :default_cool:

PS. Z tym tankbagiem da się żyć w stójce, choć bez niego lepiej :] No ale w moim setupie jest konieczny.

 

bmw.jpg

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to świetnie. Wyjazd zorganizowaliście sobie super, towarzystwo, trasy, zabawa. Powodzenia w przyszłym roku, zresztą gdyby pasowały terminy itd, to zawsze zapraszam do wspólnych wypraw.

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 godzin temu, ENT108 napisał:

2? Musisz być szczęśliwym człowiekiem jak masz tyle czasu na moto :default_cool:

Ja i nadmiar wolnego czasu, to tak jak "przyjazny" i "Radom" w jednym zdaniu ;)!

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
18 minut temu, lcoo napisał:

Ja i nadmiar wolnego czasu, to tak jak "przyjazny" i "Radom" w jednym zdaniu ;)!

A to dobre :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, JacekJ napisał:

Wyjazd zorganizowaliście sobie super, towarzystwo, trasy, zabawa. Powodzenia w przyszłym roku.

No bez małego spięcia się nie obeszło ;) zapomnieliśmy o czasie na regeneracje fizyczna i psychiczną. Nastepnym razem zadbamy o to. Grunt, że na  koniec wszystko na plus :default_wink:

Wzajemnie!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Film się ogląda świetnie - po 3 minutach przerzuciłem się na TV żeby w HD widzieć ładnie i wyraźnie :-)

 

Ale film filmem, a sam wyjazd.... Marzy mi się na przyszły taka wycieczka do Rumunii w obstawie innych świeżaków. Tak żeby nie czuć presji, nie zwalniać innych tylko uczciwie i konsekwentnie stawiać motor na koła :-) Jakby miał ktoś ochotę na podobny wyjazd (niekoniecznie do Rumunii) to chętnie się przyłącze :-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×