Skocz do zawartości
Piotreo

(S) Rękawiczki Alpinestars SP8

Recommended Posts

 

Jak w tytule: na sprzedaż mam męskie rękawice Alpinestars SP8. Używane, choć w bardzo dobrym stanie (dałem się oczarować sprzedawczyni :( w sklepie było ok, jednak z czasem okazały się za małe ).

Przejeździłem może 2 miesiące (jak nie mniej) , po prostu za bardzo uciskały mi łapska. Leżą nieużywane (mam Adrenaline Opium).

Rozmiar: L męskie

Nie wiem z jakiej skóry, jednak bardzo delikatne, doskonale czuć manetkę.

Polecam :-)

CENA : 150 + PP (czyli 170 całość)

b5ac52863dee9f9267688d6c06708ac1.jpg

1081fe1c5f6cb6df23cd2498bc245d0e.jpg

61cfd9cc628ebd1b4ab6494bf08002fa.jpg

4ad83cbb63b0fb3e60734cbf37cc0cd1.jpg

Wysłane na Berdyczów ...

 

Edytowane przez Piotreo
poprawki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurde, L-ka, szkoda bo i na mnie pewnie będą małe na XL bym zaryzykował bez przymiarki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie bierz, będziesz stękał jak ja :default_angry:

Ewentualnie - przymierz rozmiar w sklepie i sam oceń...

Edytowane przez Piotreo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No już jedne rękawiczki mam XL i w sklepie były ok, podczas jazdy także ale jak się dłonie rozgrzeją i spocą to potem ciężko je zdjąć, dlatego dziś mając doświadczenie zwracałbym także uwagę i na te aspekt.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Te rękawiczki mają jakieś dziwne proporcje. Ja dobrze trafiłem w "długość" bo wziąłęm większe ale są za szerokie, a moje palce okazały się za szczupłe. Nawet mierząc w sklepie ciężko trafić we właściwy rozmiar.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 godzin temu, pantani napisał:

Te rękawiczki mają jakieś dziwne proporcje. Ja dobrze trafiłem w "długość" bo wziąłęm większe ale są za szerokie, a moje palce okazały się za szczupłe. Nawet mierząc w sklepie ciężko trafić we właściwy rozmiar.

Zgadzam się w 100% mam poprzedni model chyba 7-mki. O ile jakość jest w miarę ok, o tyle rozmiar to jakieś nieporozumienie, po 100km jazdy w prawej dłoni dostaję skurczu i strach wtedy jechać bo gaz sam się ciśnie :default_blink: :default_cool:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 godzin temu, pantani napisał:

Te rękawiczki mają jakieś dziwne proporcje. Ja dobrze trafiłem w "długość" bo wziąłęm większe ale są za szerokie, a moje palce okazały się za szczupłe. Nawet mierząc w sklepie ciężko trafić we właściwy rozmiar.

 

26 minut temu, dakarowy napisał:

Zgadzam się w 100% mam poprzedni model chyba 7-mki. O ile jakość jest w miarę ok, o tyle rozmiar to jakieś nieporozumienie, po 100km jazdy w prawej dłoni dostaję skurczu i strach wtedy jechać bo gaz sam się ciśnie :default_blink: :default_cool:

Jak to jakieś dziwne proporcje? Miara jest brana z łapek chińczyka :default_cool:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, dakarowy napisał:

.... strach wtedy jechać bo gaz sam się ciśnie :default_blink: :default_cool:

Czyli normalnie :default_biggrin: 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam ten sam model i mi pasują czy to znaczy, że mam chińskie łapki?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×