Skocz do zawartości
Ziemniak

BMW F 650 95 rok super stan

Recommended Posts

Witam...

http://allegro.pl/show_item.php?item=1460415864

Zimowa aura skłoniła mnie do nowych, motocyklowych planów. Dlatego postanawiam sprzedać swoje BMW. Póki co wystawiam je tylko na forum, bo zależy mi żeby trafiło do osoby, która będzie się tak samo troszczyć o ten motocykl co ja.

Trochę danych odnośnie motocykla:

- w Polsce od 2002 roku, absolutnie bezwypadkowy, prosty, żadna owiewka nie jest pęknięta !

-OC i przegląd ważne do kwietnia 2011

- przebieg to ponad 80 000 prawdziwych kilometrów

-na początku zeszłego sezonu wymieniony komplet opon na całkowicie nowe metzeler tourance, nowa tarcza hamulcowa i klocki, akumulator. Stare części mam do wglądu

-olej, filtry wymieniane na bieżąco

-stan techniczny zadowalający, nigdy nie ma problemów z rozruchem

-dokładam tylni kufer, osłony na teleskopy, handbary, gmole.

W moim posiadaniu motocykl jest od kwietnia 2008 roku. Przejechałem nim ponad 20 000 km

Wcześniejszy właściciel uczestniczył na nim w Rajdzie Katyńskim, więc jest to chyba najlepsza reklama możliwości tego motocykla.

Cena...adekwatna do stanu... 6 700 zł do rozsądnej negocjacji. Proszę nie sugerować się cenami z allegro które wynoszą ok 5 tysięcy złotych. Ja bowiem sprzedaję motocykl całkowicie gotowy do sezonu i dalekich tras :D

Mogę wysłać szczegółowe fotki bo nie mam nic do ukrycia.

Kontakt :

telefon : 603 - 065 - 235

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam.

Liczyłem, że może brat weźmie, ale niestety już nie aktualne:)

Co planujesz kupić?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę nad czymś większym być może R 1100 GS albo Varadero, V- Strom. Choć nie wykluczam np Bmw 650 w wersji Dakar :D Cena być może jest wysoka, ale jest to motocykl pewny, w którym nic nie trzeba przez najbliższy sezon wymieniać, regulować itd. Jeżeli nie sprzedam to będę starać się zrobić 99 999 km i wyzerować licznik :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A myślałeś o F800GS? Przynajmniej ja tak kombinuję, jak już uznam, że na tym F650 nauczyłem się jeździć :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może źle trafiłem, ale stwierdzam, że comiesięczne inwestycje w moje F650 są równe spłacaniu rat za nówkę :D przynajmniej ostatnio :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×