Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć Wam, jeżdżę skuterkiem 150 ccm, teraz oczywiście puszką z racji aury.

Wpadłem do Was gdyż jestem przed wyborem pierwszego moto, takiego prawdziwego moto na którym latem dojadę na działkę pod Warszawą, a gdy ogarnę trawnik wyskoczę na nim bezawaryjnie pohasać po okolicznych leśnych duktach i kopalniach piasku, a że sam nie wiem czego do końca chcę, to może pomożecie mi w dokonaniu wyboru. :) 

Na zasadzie "słuchaj no synek" przy twoim wzroście 187 cm, ten będzie dobry i bardziej wygodny, a ta awaria cie zrujnuje za tydzień, Dakar to tylko ładnie wygląda i płacisz za naklejki dlatego bierz tego białego ;) , zapomnij o ABS bo do tej pory tego nie miałeś i żyłeś w pionie bez dotykania asfaltu itd itd...

Do tej pory miał być ten jedynie słuszny czyli CB SevenFifty potem poprzednia Pegaso, wielkie skutery, Pegaso Strada. 
Zawęziłem jednak wybór do F650GS roczniki 200x (najchętniej Dakar, ma ABS i grzane manetki bez szpecącej stery centralki Oxforda) oraz do Trampka 650 - budżet maks. 9-10 tyś. - wiem to dwie różne maszyny, ale brak doświadczenia to człowiek żyje złudzeniami.

Zatem proszę o wyrozumiałość gdy będę pytał jak skończony abnegat czy dana oferta jest OK czy unikać i czym różni się silnik z napisem T-spark na deklu od tego bez.

:P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czołem

jak chcesz śmigać po krzakach i szukasz uniwersalnej, współczesnej maszyny do 10tys, to zostaje chyba tylko dakar i xt660r

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
21 minut temu, gilby napisał:

jak chcesz śmigać po krzakach i szukasz uniwersalnej, współczesnej maszyny do 10tys, to zostaje chyba tylko dakar i xt660r

 o to to :)
XT660r także o niej myślałem, tylko te lepsze przekraczają mój budżet - a to nie sztuka wypstrykać się na zakup bo co potem, nie? 

Ze mnie taki internetowy kupiec, poza leciwym F650GS nawet na niczym nie siedziałem, a ten jakby krojony na miarę, niestety jazd nie odbyłem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć, a z jakiego regionu jesteś?

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To gorzej, bo gdyby Poznań lub okolice to mógłbyś przymierzyć...

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Daleko trochę :) jak na przymiarkę. Może uda się gdzieś bliżej przymierzyć do Dakara.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć. Z tej Warszawy koło Otwocka? Też dobrze. To jeszcze paru takich się tu kręci.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

cześć :)

 

-------------

www.advgirl.eu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak śniegi stopnieją to przymiarkę możesz zrobić na moim Dakarze... witaj w klubie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 godzin temu, gsdakar napisał:

Jak śniegi stopnieją to przymiarkę możesz zrobić na moim Dakarze... witaj w klubie

Dziękuję Gsdakar, wystarczy im tylko gdy zasiądę za sterami ;).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć , olej te beemki Vespa jest jedynym słuśznym wyborem. Zajebista ! :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×