Skocz do zawartości

Recommended Posts

dlatego się nie napalam,wiem że to 14 letni motocykl i ma prawo mieć jakieś ślady użytkowania...zależy mi przede wszystkim żeby miał ABS,..mam jeszcze jeden moto na oku,mam jakieś 60km więc chyba skoczę zobaczyć ale ma przebieg realny 67 tyś...czy w związku z tym przebiegiem nastawić się muszę na jakieś wydatki???czy to duży przebieg jak na ten silnik???

link do drugiego:

http://allegro.pl/bmw-f-650-gs-dakar-i6675155132.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motocykl ma nascie lat i na wystawie nie stal, choc takie tez sie zdarzają.
Jak PrzemkaDaba np :-D

Wysłane za pobraniem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, JohnnyBravoOne napisał:

...  ale ma przebieg realny 67 tyś...czy w związku z tym przebiegiem nastawić się muszę na jakieś wydatki???czy to duży przebieg jak na ten silnik???

Może się okazać, że te 67 kkm to i tak dużo mniej niż wielokrotnie deklarowane przy sprowadzonych ( np z Włoch ) 30 kkm, Dużo to jest pół miliona kilometrów.

67? Czy dużo? Jak jeździł bez oleju to dużo, jak był otoczony opieką i serwisem od serca to mało, ale kto to może wiedzieć co za historie życia ma za sobą? ;)

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Pawel napisał:

Motocykl ma nascie lat i na wystawie nie stal, choc takie tez sie zdarzają.
Jak PrzemkaDaba np :-D

Wysłane za pobraniem
 

Ale to nie powód żeby bezczelnie kłamać w ogłoszeniach. Już to kiedyś pisałem - dla mnie np taki szczegół jak zakładanie chińskiego lusterka ze skuterka za 20zł w którym nic nie widać daje pogląd jakiej jakości części zamienne i środki pieniężne były inwestowane w motocykl. Czytaj wszystko było robione jak najtańszym kosztem jeśli koniecznie już musiało być robione.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ale to nie powód żeby bezczelnie kłamać w ogłoszeniach. Już to kiedyś pisałem - dla mnie np taki szczegół jak zakładanie chińskiego lusterka ze skuterka za 20zł w którym nic nie widać daje pogląd jakiej jakości części zamienne i środki pieniężne były inwestowane w motocykl. Czytaj wszystko było robione jak najtańszym kosztem jeśli koniecznie już musiało być robione.


Piszesz jakby w orginalnym przy 4 tys bylo widac panorame raclawicką :-D

Wysłane za pobraniem

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Pawel napisał:


Piszesz jakby w orginalnym przy 4 tys bylo widac panorame raclawicką :-D

Wysłane za pobraniem
 

Oryginalne też pozostawiają trochę do życzenia ale obraz się nie rozmywa przy 80km/h i nie składają się przy 90 :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oceniam temu dakaru na jakieś trzy i szesnaście.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
no tak,teraz znaleźć dobre moto jest trudniej niż dobre auto;-)..jest jeszcze jeden:
 
https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-gs-bmw-gs-650-dakar-abs-pelen-serwis-06-2004niemcy-kufer-tankbagtuvdo2018-ID6yJn8w.html

Dyskwalifikacja na starcie przez chińskie lusterka :)

Wysłane z mojego Lenovo B8000-H przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może faktycznie zbyt pochopnie, nowe to teraz chyba całe robią w chinach ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

.

Edytowane przez ARG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale można kupić lustra vicma za ok 60 peso/szt, które wyglądają prawie jak oryginał. 

Ale jak ktoś zakłada chinola za 20/szt to dla mnie dziwne.  

Choć nie podlega dyskusji fakt, że trochę droższy niż w/w ale: 

Po lifcie, z kuframi. 

 

Edytowane przez Pszemo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A od kiedy to Mutomb taki ekspert od lusterek? Rzut oka, wyrok - chińskie, 20 pln. Nawet po nich stwierdził, że eksploatacja na najtańszych częściach. Pewnie oleju też nikt nie zmieniał, a jak już to na roślinny i to pewnie z Biedronki. Rzeczoznawca wróżbita się znalazł. Po co takie coś pisać...

Wysłane z mojego Lenovo B8000-H przy użyciu Tapatalka


  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 godzin temu, JohnnyBravoOne napisał:

no tak,teraz znaleźć dobre moto jest trudniej niż dobre auto;-)..jest jeszcze jeden:

 

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-gs-bmw-gs-650-dakar-abs-pelen-serwis-06-2004niemcy-kufer-tankbagtuvdo2018-ID6yJn8w.html

Jest napisane, że była lekka wywrotka na prawą stronę tylko, że pourywały się zaczepy lampy i oberwał przedni błotnik. :-/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W tym egzemplarzu musisz wziąć pod uwagę albo wymianę czachy reflektora albo reflektora a może i jedno i drugie. Jest dziwnie wtłoczony do środka a po boku czachy widać dokładnie miejsce gdzie odskoczył "bolec" mocujący reflektor w czasze. Sama czacha jakoby droga nie jest za to reflektor w serwisie kosztuje z tysiąc złotówek. Używkę w necie można kupić za 3 - 4 stówki.

843489475_16_1080x720_bmw-gs-650-dakar-a

Być może wystarczy tylko rozkręcić czachę i wcisnąć bolec (o ile nie jest ułamany) w miejsce mocujące w czasze.

Edytowane przez KaeS

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 22.01.2017 o 20:40, agreSorek napisał:

A od kiedy to Mutomb taki ekspert od lusterek? Rzut oka, wyrok - chińskie, 20 pln. Nawet po nich stwierdził, że eksploatacja na najtańszych częściach. Pewnie oleju też nikt nie zmieniał, a jak już to na roślinny i to pewnie z Biedronki. Rzeczoznawca wróżbita się znalazł. Po co takie coś pisać...

Wysłane z mojego Lenovo B8000-H przy użyciu Tapatalka
 

Jak jeździłem DRką to komplet lusterek starczał mi na tydzień. To było tanie moto i służyło do tego czego służyło... No ale co Ty możesz o tym wiedzieć...?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie, no bo skąd ? Ale i tak nie chcę wiedzieć nic o Twojej DRce.

Wysłane z mojego Lenovo B8000-H przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, agreSorek napisał:

Nie, no bo skąd ? Ale i tak nie chcę wiedzieć nic o Twojej DRce.

Wysłane z mojego Lenovo B8000-H przy użyciu Tapatalka
 

Mam nadzieję, że uda mi się dotrzeć na któryś zlot w tym roku. Pokażę Ci wtedy jak wygląda moje i może wyglądać inne 10 letnie enduro używane zgodnie z przeznaczeniem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewnie zrozumiem jak zobaczę, bo na razie nie wiem o co chodzi.

Wysłane z mojego Lenovo B8000-H przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×