Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć, według mnie i dzieci moich lusterka są okrągłe, chyba ze to od prędkości się rozciągnęły...?

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak mówi pani podczas Eurowizji

DAROD - łan point :D

 

Dodam że nie ma pampersa i kiedyś miał vario 

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szczerze mówiąc całkiem nieźle go ta Beata utrzymała :default_icon_e_biggrin:

Wygląda bardzo dobrze, trza szybko jechać oglądać i jak wszystko ok to kupować 

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, dakarowy napisał:

Szczerze mówiąc całkiem nieźle go ta Beata utrzymała :default_icon_e_biggrin:

Beata ma jeszcze pięć innych motocykli do sprzedania ;)

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, ale jak na przysłowiową handlarę, to całkiem niezły egzemplarz jej się trafił, reszta jak dopisałem wyżej... :default_icon_razz:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Pawel napisał:

Jak mówi pani podczas Eurowizji

DAROD - łan point :D

 

Dodam że nie ma pampersa i kiedyś miał vario 

Jak ma mieć pampersa jak ma zmienioną osłonę łańcucha? Oj, nic nie wiesz o modelu gs650 :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cena niby niezła - tylko, że golas - ale może Beata tak lubi .... ;)

Poza tym - szyba nieoryginalna, lusterka nieoryginalne, a tak z wyglądu, to niby ładny. Pojedź, looknij, oceń.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jacek Beata do Ciebie, tfu klient znaczy sie...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nic ze goły,wazne zeby nie byl po jakis przejsciach, a skoro szyba i lusterka zmienione to z jakiego powodu...dziekuje za sugestie...na co zwrocic szczegolna uwage w tym modelu???posiada jakies slabe strony??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
15 minut temu, JohnnyBravoOne napisał:

Ps...a co z blotnikiem przednim???bo zauwazylem ze wystepuja 2 rodzaje..ten i taki w ktorym czarny plastik jest w srodku a nie na przodzie

Wersja przed liftem i po lifcie? :) Gdybyś zajrzał do odpowiedniego działu i poczytał o modelach to byś wiedział ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Cena niby niezła - tylko, że golas - ale może Beata tak lubi ....
Poza tym - szyba nieoryginalna, lusterka nieoryginalne, a tak z wyglądu, to niby ładny. Pojedź, looknij, oceń.


Grzanie lapy, ABS, stelaz pod vario,

Golas :-D

Wysłane za pobraniem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
15 godzin temu, JohnnyBravoOne napisał:

Ps...a co z blotnikiem przednim???bo zauwazylem ze wystepuja 2 rodzaje..ten i taki w ktorym czarny plastik jest w srodku a nie na przodzie

To jest wersja przedliftowa, z zewnątrz poza wspomnianymi lusterkami i szybą wszystko gra. Ze zdjęć moto warte uwagi, szyba mogła być zmieniona bo oryginał jest nieprzezroczysty, nie każdemu to odpowiada. Lusterka lubią się łamać przy glebach na szutrach, a i uroda oryginałów nie każdemu odpowiada.

 

EDIT: zauważyłem też, że nie ma gąbeczki z napisem DAKAR na kierownicy :default_dry:

Edytowane przez Vengosh10

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nic strasznego tu nie widać, to jak blizny u twardziela. Jak będziesz używał zgodnie z przeznaczeniem, to kilka jeszcze dołożysz nawet nie wiedząc kiedy. Taką osłonkę na tłumik to sobie znajdziesz za 20 pln.

Wysłane z mojego Lenovo B8000-H przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak odpowiednio poprosisz kogoś z bliskiej okolicy sprzedawcy, żeby obejrzał sprzęt, to będziesz wiedział czy warto jechać czy nie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na takie osłonki bierze się papier ścierny puszkę farby w sprayu i lakieru bezbarwnego, godzinka, może dwie i jest po krzyku. Silnik z wyglądu foto prima sort.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

osłonki zawsze można wymienić-koszt 30zł za sztukę...

1 godzinę temu, przemekdab napisał:

jak odpowiednio poprosisz kogoś z bliskiej okolicy sprzedawcy, żeby obejrzał sprzęt, to będziesz wiedział czy warto jechać czy nie

powiem Ci kolego że nawet nie wiem z kim i jak gadać...wiadomo,na przysłowiową flaszkę trzeba dać,ale z kim jak gadać,nowy jestem i nie za bardzo ogarniam,Wy się znacie ze zlotów więc Ty pewnie nie miałbyś problemu...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest tu kilku bardzo aktywnych forumowiczów z Lublina i okolic, którzy zapewne nie mieliby z tym kłopotów

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 20.01.2017 o 14:59, JohnnyBravoOne napisał:

Koleżanki i koledzy pytanie jak temacie,zarysowania na tylnym aluminium nad wydechem i co możecie jeszcze podpowiedzieć??

 

https://www.olx.pl/oferta/bmw-f-650-gs-abs-dakar-CID5-IDiWWmZ.html#a48f976140

 

za wszelkie sugestie dzięki z góry;-)

A miał być taki cudny.........

21 godzin temu, Vengosh10 napisał:

Ze zdjęć moto warte uwagi, szyba mogła być zmieniona bo oryginał jest nieprzezroczysty, nie każdemu to odpowiada. Lusterka lubią się łamać przy glebach na szutrach, a i uroda oryginałów nie każdemu odpowiada.

Ven, jak dla mnie obecne lusterka śmierdzą tanią chińszczyzną a pod względem estetyki daleko im do oryginałów. Po samych plastikach widać, że estetyka nie miała nic wspólnego z wymianą szyby czy lusterek :). Jak dla mnie moto jest styrane.

Z tego co kojarze są jeszcze dwa motki forumowe:

1. Od Augusta w Poznaniu. Mnóstwo dodatków. 3-4 lata temu był malinka. Teraz nie wiem. Z realnym przebiegiem, kompletem dokumentów, krajowy. Wiem, co mówię :).

2. Od Tomasza. Ma drobne mankamenty ale z tego co pamiętam ładniejszy niż to coś tutaj.

Oba bez ABS. No i oba mają powyżej 30tys. km a to może być dla niektórych problem.....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ven, jak dla mnie obecne lusterka śmierdzą tanią chińszczyzną a pod względem estetyki daleko im do oryginałów. Po samych plastikach widać, że estetyka nie miała nic wspólnego z wymianą szyby czy lusterek :). Jak dla mnie moto jest styrane.
Z tego co kojarze są jeszcze dwa motki forumowe:
1. Od Augusta w Poznaniu. Mnóstwo dodatków. 3-4 lata temu był malinka. Teraz nie wiem. Z realnym przebiegiem, kompletem dokumentów, krajowy. Wiem, co mówię :).
2. Od Tomasza. Ma drobne mankamenty ale z tego co pamiętam ładniejszy niż to coś tutaj.
Oba bez ABS. No i oba mają powyżej 30tys. km a to może być dla niektórych problem.....

Stryrane bo ma porysowany tylny plastik i lekko wgnieciony wydech? To 14 letni motocykl enduro przecież.....

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×