Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Po 3 wspólnych sezonach rozstaję z moim BMW F 650 rok 1995. Motocykl na pewno dobrze znany, gdyż jest to już prawie klasyk, ale warto dodać , że niezawodny klasyk .

Szczegóły są takie:

-wiosna 2015 nowe dętki Michelin i  opony Metzeler Tourance przód i tył

-  Wiosna 2016

- Regulacja zaworów

- Wymiana płynu chłodzącego

- Nowe klocki hamulcowe przód

- Wymiana płynu hamulcowego

- Wymiana oleju + filtr oleju

- Wymiana przewodów wodnych i olejowych razem z obejmami

- Nowe żarówki przód i tył

- Wymieniona linka licznika (prędkościomierz)

- Nowy kruciec ssący

- Wymiana klocków hamulcowych przód

- Nowy akumulator Yusa na gwarancji

- Nowe świece

- Wymiana filtra powietrza

- Wymiana oleju oraz uszczelniaczy przedniego zawieszenia

- Regulacja zaworów

- Czyszczenie gaźników

- Kufer K-max w stanie bardzo dobrym

 

 

Proszę nie myśleć, że sama robiłam te rzeczy. Wszystkimi sprawami zajmował się doświadczony mechanik z serwisu BMW i naprawy były dokonywane na oryginalnych częściach, a kontrolował wszystkie sprawy mąż, więc wszystko zrobione i sprawdzone na czas.

Przegląd i OC ważne do czerwca 2017.

Wysoki przebieg świadczy o użytkowaniu motocykla, a nie o skręconym liczniku. Gdyż jak łatwo można policzyć 22 lata i przejechane 94 tys to jak nic rocznie około 4200 km – nie oszukujmy się nie jest to wyczyn, aby tak wygodnym motocyklem przejechać taką ilość kilometrów. Sama Troszkę naciągnęłam średnią, gdyż w te trzy sezony zrobiłam prawie 30 tysięcy ;) Przejechaliśmy razem całą Polskę i odwiedziliśmy Czechy .

Na wycieczki mogłam sobie też pozwolić ze względu na spalanie, otóż jest niskie 4 l/100 km to spalanie średnie, a na trasie będąc rozsądnym 3,5 l/100 km było spokojnie osiągalne.

W Polsce jestem pierwszym właścicielem i właściwie jedynym użytkownikiem. W Niemczech miał 2 właścicieli. Ze względu na ciążę jestem zmuszona sprzedać, gdyż nie chcę aby stał w garażu, a przecież może komuś dzielnie służyć.

O zaletach mogłabym się rozpisywać długo, gdyż uważam , że to BMW sprawdzi się i u młodej dziewczyny jak i dojrzałej kobiety, nie pogardzi nim zapalony podróżnik i miejski podbijacz lokalnych ustawek. Maszyna zwraca na siebie uwagę, gdyż wiele osób albo miało w młodości, albo marzyło aby taki dokładnie mieć.

Teraz o wadach i kilka słów dlaczego cena jest taka niska. Do wymiany przed sezonem są dwie rzeczy. Napęd z daleka woła o pomoc oczywiście miałam to robić jesienią, ale jakoś szybko skończyłam sezon i zimą nie zdążyłam się za to zabrać i okazało się, że jestem błogosławiona. Druga sprawa to hałasujący rozrusznik. Mechanik mi tłumaczył co trzeba wymienić, ale oczywiście zapomniałam jak to się dokładnie nazywa. Więcej wad nie posiada.

 

Cena 3700 zł do rozsądnej negocjacji :)

Zapraszam do oględzin J

 

Edytowane przez beacia500

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cena rzeczywiście atrakcyjna. Szybko pójdzie i sprawi komuś sporo radochy. Wstaw może fotki.

I powodzenia z nowymi wyzwaniami życiowymi.

Edytowane przez JacekJ

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
15 godzin temu, beacia500 napisał:

 

i okazało się, że jestem błogosławiona.


 

To juz blisko świetej :-)

 

Jak wam te efki palą tak malo? Mi pali ok 6-6,5l :-/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ha ha miało być w stanie błogosławionym :P 

Serio tyle pali. Mechanik mi tłumaczył , że może ustawić większe przepływy paliwa czy coś, żeby był mocniejszy ,ale będzie więcej palił. Mi mocy wystarczało, więc i pali mało...ja na prawdę spokojnie jeżdżę :) 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurcze Beacia, w stanie błogosławionym, to Twój nick nabiera głębszego znaczenia!!

Uważaj na Siebie, szczególnie w Tym stanie ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 27.01.2017 o 07:17, Pawel_Ryki napisał:

To juz blisko świetej :-)

 

Jak wam te efki palą tak malo? Mi pali ok 6-6,5l :-/

Mi tak paliła... zniżyłem iglicę o 1 ząbek i teraz pali <5, @Beacia500 ma pewnie jeszcze o 1 niżej ;)

Po zubożeniu mieszanki sprawdziłem sobie kolorek świecy - jest pięknie piaskowa - nie jest ubogo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 29.01.2017 o 02:38, JaGrab3 napisał:

Kurcze Beacia, w stanie błogosławionym, to Twój nick nabiera głębszego znaczenia!!

Uważaj na Siebie, szczególnie w Tym stanie ;)

Teraz to chyba nick właśnie zmienię, ponieważ mój stan z programem 500+ nie ma nic wspólnego, powstał ponieważ moje pierwsze moto był GS500 stąd beacia500 :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogłoszenie aktualne? Masz może jakieś zdjęcia motocykla?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 godzin temu, Reich napisał:

Ogłoszenie aktualne? Masz może jakieś zdjęcia motocykla?

Aktualne, postaram się wysłać zdjęcia na priv a jak się nie uda to podaj maila. Nie umiem wrzucić tutaj zdjęć, bo rozmiar za wielki. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gmol wykonany ładnie, a jak byla parkingowka to sie nawet przydał, wiec prosze sie nie smiac z mojej linki na pranie he he ;)

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czerwone efki są najszybsze! Siedzenie jest od ST czy sami obniżaliście?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prosze o priv z namiarami. Kumpel czegos szuka, co prawda daleko mamy ale co forumowe to forumowe.

Sent from my MotoG3 using Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 godzin temu, JaGrab3 napisał:

Czerwone efki są najszybsze! Siedzenie jest od ST czy sami obniżaliście?

Taka kanapa już była, mi pasowała , bo jednak zawsze to bliżej nogami do gleby :) Innej kanapy nie posiada. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
51 minut temu, beacia500 napisał:

Taka kanapa już była, mi pasowała , bo jednak zawsze to bliżej nogami do gleby :) Innej kanapy nie posiada. 

To coś jak slogan "LOTem bliżej"  a ktoś tam dodał po dwóch tragedia IŁ62 - "chyba do ziemi". 

Ja tam lubię czuć się jak sołtys - być wysoko, najedzonym i za nic nie odpowiadać. 

Edytowane przez KaeS
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Temat zamykam, moje moto dzisiaj odjechało.

Maszynę kupił kolega męża i za moimi plecami sprzedana :(

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 minut temu, beacia500 napisał:

Temat zamykam, moje moto dzisiaj odjechało.

Maszynę kupił kolega męża i za moimi plecami sprzedana :(

No to masz kasę w sam raz na wyprawkę ;)

Powodzenia!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×