Skocz do zawartości
Lukasz

Witam :) po dłuższej nieobecności.

Recommended Posts

Wracam po kilku latach do dawnych przyjemności (2kółka) Jeszcze nic nie wpadlo mi w oko ale nieśmiało rozglądam się za F800GS albo 1200GS (chociaż słyszę jakieś dziwne głosy żebym przemyślał CBF1000, jakiegos Transalpa lub o zgrozo! NC700X - to taki "znajomy" co to ma we krwi ze BMW psuje sie na potęgę i kosztuje zbyt duzo jak na to co oferuje... ;) nie wiem skad on to bierze.. moze obcy porwali go razem z jakas partia krow(owiec?) I ulegl praniu mózgu.. wiec wybaczmy mu to co tam plecie) Pozdrawiam. Tym razem nie z Podlasia a z Warmińsko-mazurskiego :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Cześć,
Ten znajomy to że Szczecina?

Czemu ze Szczecina? Tam jest jakieś szczególne zagłębie hejterów BMW? ;) ten szczególny przypadek pochodzi z okolic Iławy :D

Wysłane z mojego FDR-A01L przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, Lukasz napisał:


Czemu ze Szczecina? Tam jest jakieś szczególne zagłębie hejterów BMW? ;) ten szczególny przypadek pochodzi z okolic Iławy :D

Wysłane z mojego FDR-A01L przy użyciu Tapatalka
 

Tak mi się jakoś skojarzyło jak napisałeś że BMW się psuje, bierz Hondę. 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kuzyn z Iławy :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kuzyn z Iławy :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałem przelotny kilkuletni romans z F650GS.. chyba mam sentyment.. no i same pozytywne wspomnienia (no ok. na koniec naszego zwiazku skasowala mi kostke ale to byla wina wylacznie jej kierownika - latalem w upaly do pracy w krotkim cywilnym obuwiu)


Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 godzin temu, Lukasz napisał:


Czemu ze Szczecina? Tam jest jakieś szczególne zagłębie hejterów BMW? ;) ten szczególny przypadek pochodzi z okolic Iławy :D

Wysłane z mojego FDR-A01L przy użyciu Tapatalka
 

Mieszkaniec Iławy czy tylko terminuje?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam wrażenie że w tych czasach nikt nigdzie nie jest "na stałe" ;) tylko w wiekszosci przejazdem. :)
Seria dużych bokserów od zawsze była moim marzeniem (jak inni wieszali na ścianach plakaty z Chuckiem Norisem to u mnie wisiala "krówka" ;) chociaz bardziej realna tez do moich potrzeb jest F800.. w każdym bądź razie czego nie kupię to raczej nikt mnie nie odwiedzie od BMW :]


Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, Lukasz napisał:

 w każdym bądź razie czego nie kupię to raczej nikt mnie nie odwiedzie od BMW :]

i tu możesz być w błędzie . Mamy tutaj takiego pracza , że jak Ci wypierze dysk twardy to kupisz DL,a :D   Obyś nie poddał się i nie uległ :D

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×