Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ciekawy jestem ile daje zamiana zawieszenia przedniego bo chyba pasuje z Pegaso ale może lepiej by było włożyć jakieś z dzisiejszej epoki i tylny amorek też zmienić np z ktma itp

 

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
42 minuty temu, Prestige napisał:

Ciekawy jestem ile daje zamiana zawieszenia przedniego bo chyba pasuje z Pegaso ale może lepiej by było włożyć jakieś z dzisiejszej epoki i tylny amorek też zmienić np z ktma itp

 

Pozdrawiam

A może sprzedać i kupić KTM?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No wiadomo że to by było najprostsze rozwiązanie :-) ale na pewno można kupić okazyjnie taki zawias ,tylko pytanie czy to dużo zmieni i ten koszt jest opłacalny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
17 minut temu, Prestige napisał:

No wiadomo że to by było najprostsze rozwiązanie :-) ale na pewno można kupić okazyjnie taki zawias ,tylko pytanie czy to dużo zmieni i ten koszt jest opłacalny.

Zawieszenie w okazyjnej cenie to jedno, druga sprawa to przeszczep do BMW. Zobacz posty @Vengosh10 a przekonasz się ile było walki z przekładką. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tył pewnie będzie ciężej bo mocowania itp ale przód to tylko lagi myślę dobrać grubością ,można też tulejki dorobić ale poczytam z chęcią ,dzięki :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Prestige napisał:

ale przód to tylko lagi myślę dobrać grubością ,można też tulejki dorobić

Nie idz w te stronę :default_blink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No może to będzie jednak rzeźba z tymi tulejkami ale jakby lagi były takiej samej średnicy to myślę że bez problemu można by je zamontować ,ten temat kolegi @Vengosh10 to który dokładnie bo ma ich sporo ale wiadomości nie można do niego napisać :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 5.01.2021 o 11:32, Prestige napisał:

No może to będzie jednak rzeźba z tymi tulejkami ale jakby lagi były takiej samej średnicy to myślę że bez problemu można by je zamontować ,ten temat kolegi @Vengosh10 to który dokładnie bo ma ich sporo ale wiadomości nie można do niego napisać :-)

Do mnie zawsze nie można napisać bo nie chce mi się opróżniać cały czas skrzynki ;-). Tak naprawdę ja byłem zawsze tylko inwestorem :D, przeróbkami się zajmowali Jarek i Alien. Z pewnością oni poradzą znacznie więcej w temacie. Przełożenie zawieszenia od innego modelu to nie takie hop siup jakby się mogło wydawać bo zawsze jest jakiś problem po drodze, a to półka, a to sztyca, a to ośka, a to zacisk hamulcowy, a to coś tam wadzi o plastik etc. Najprostsza przeróbka w f650gs jaką jest wsadzenie zawieszenia od yamahy wr kosztowała mnie wiele pieniędzy i zachodu i koszt zawieszenia nie był wielki w stosunku np do jego adaptorów zrobionych przez profesjonalną firmę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×