Skocz do zawartości
gilby

kupię xt660z lub coś podobnego, chętnie z fakturą

Recommended Posts

dzięki za wskazówki, zanim coś dotknę, to będę się konsultował, albo najlepiej zlecę regulację - z doświadczenia mi wyszło, że robienie samemu zabiera dużo czasu i na końcu i tak trzeba zapłacić komuś, kto się zna :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jaki film?🤔

Wysłane z bagna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jaki film?🤔

Wysłane z bagna.



Na tapatalku nie widać, że jest okienko. Trza wejść przez przeglądarkę

wytapatalkowano

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, gilby napisał:

dzięki za wskazówki, zanim coś dotknę, to będę się konsultował, albo najlepiej zlecę regulację - z doświadczenia mi wyszło, że robienie samemu zabiera dużo czasu i na końcu i tak trzeba zapłacić komuś, kto się zna :)

Ja to się nie znam, ale imo najlepiej ustawić je na nastawy fabryczne :).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
51 minut temu, zaczekaj napisał:


Na tapatalku nie widać, że jest okienko. Trza wejść przez przeglądarkę

wytapatalkowano
 

Aaaaaa, Offroad People, klasyka, Gilby, obejrzyj resztę ich filmów, ten jest lajtowy. Generalnie identyfikuję się trochę z nimi, mamy wiele cech wspólnych. Elokwencja, urok osobisty, wstręt do napojów wyskokowych, wrażliwość na wdzięki płci pięknej, no i genialne wręcz umiejętności panowania nad motocyklem w głębokim offie. 

 

Żart... 

 

Tka naprawdę to straszne dziki te chłopy, podziwiam ich, najlepsze jest to że od ładnych paru lat jeżdżą tym samym składem, cud że sie jeszcze nie pozabijali, ale jak to mówią - wspólny wróg jednoczy, a wódka ze wspólnego kubka łagodzi obyczaje. Szkoda tylko że się nie znają na motocyklach, wszyscy jeżdżą jakimiś gównianymi Katami czy Hondami, tylko jeden się zna i jeździ BMW, ciiekawe dlaczego :D 

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co gorsze bmw jedzie a ktm się wysypał :/ No ale jest tam też jakiś staroć, który przeżyje 3 razy bmw ;) bmw

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

okazało się, że blisko mnie mieszka chłopak, obeznany w ktm690

Podjechałem wczoraj, w ciągu 1,5h posprawdzał mi wszystko. Luzy zaworowe w normie, dźwigienki w dobrym stanie, wszystko ok

Zostaje mi do zmiany kilka dupereli - opony, akumulator bo słaby już, filtr powietrza, olej i filtry. 

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×