Skocz do zawartości
gilby

kupię xt660z lub coś podobnego, chętnie z fakturą

Recommended Posts

Internety piszą, że huska ma inna glowice i(pewnie w konsekwencji) wyzszy stopien sprezania. no i pewnie mapa tez jest inna. Wiki pisze tez ze: 

Cytuj

At the time of the design and manufacture of the TR650, the Husqvarna motorcycle brand was owned by BMW Motorrad and this motorcycle shares many parts in common with other BMW models, including the G650GSF650GS & F800GS. The engine is based on the BMW engine used in the F650GS/G650 models

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, raby napisał:

To moze twin?

Nie, gdybym miał zmieniać na dwa gary to w grę wchodzi wyłącznie KTM 990 Adv , ale póki co wsiochem się doturlam wszędzie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 minut temu, Dziadek napisał:

Nie, gdybym miał zmieniać na dwa gary to w grę wchodzi wyłącznie KTM 990 Adv , ale póki co wsiochem się doturlam wszędzie.

Myslalem ze to gilby kupuje...

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Terra może okazać się super pomysłem w tym całym zamieszaniu, odpada tylko jazda we dwoje, ale może to i lepiej... a jeszcze jakby dało się kupić tą "poleffową", to już wogóle, on chyba ją nie jeździł wcale :default_tongue:

P.S. Sertao to to samo co Dakar, ino nowszy chiński wyrób :default_icon_e_biggrin:

P.S. 2. Dziadek jeszcze jedne wpis i pomyślę, że o mało nie kupiłeś DL-a :default_icon_e_biggrin:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
15 minut temu, dakarowy napisał:

P.S. 2. Dziadek jeszcze jedne wpis i pomyślę, że o mało nie kupiłeś DL-a :default_icon_e_biggrin:

A co to ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
22 minuty temu, raby napisał:

Myslalem ze to gilby kupuje...

A ja myślałem, że to do tego mojego marudzenia odnośnie możliwości wyciśnięcia czegoś więcej z rotaxa, że twina lepiej kupić:)

Edytowane przez Dziadek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 minut temu, Dziadek napisał:

A ja myślałem, że to do tego mojego marudzenia odnośnie możliwości wyciśnięcia czegoś więcej z rotaxa, że twina lepiej kupić:)

Nie no jak dla mnie mozesz wyciskac co chcesz ale nieoplacalnym to bedzie :p

Moze malowanie pokrywy na czerwono cos da...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 minut temu, raby napisał:

Nie no jak dla mnie mozesz wyciskac co chcesz ale nieoplacalnym to bedzie :p

Moze malowanie pokrywy na czerwono cos da...

Nie mam najmniejszego zamiaru ani wyciskać, ani malować. Tak se tylko z ciekawości, po prostu lubię wiedzieć. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym też twina proponował do rozważenia. Osobiście jestem bardzo zadowolony i jak na razie daje radę we dwoje w każdych warunkach. Odlewane felgi przy full załadunku nawet nie draśnięte po ukraińskich dziurach. Dla mnie to luksus, bo odpadają dętki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 godzin temu, Vengosh10 napisał:

.... No chyba, że chodzi o ten lans pod biedronką to wtedy starym dakarem faktycznie szału nie ma emoji1.png


Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

No chyba u Ciebie, ja nie narzekałem :D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
No chyba u Ciebie, ja nie narzekałem

Wiesz, Toruń....

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, Vengosh10 napisał:


Wiesz, Toruń.... emoji1.png

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
 

Rozumiem, współczuję :default_laugh:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, dakarowy napisał:

Terra może okazać się super pomysłem w tym całym zamieszaniu, odpada tylko jazda we dwoje, ale może to i lepiej... a jeszcze jakby dało się kupić tą "poleffową", to już wogóle, on chyba ją nie jeździł wcale :default_tongue:

 

ta dwuosobowość jest jednak w jakimś stopniu istotna, więc zobaczymy. 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Jarek napisał:

Nie wiem czy nie jest do sprzedania ... Wiem u kogo obecnie jest. Leff może wiedzieć, albo się dowiedzieć ;)

zapytam go jutro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Taka tam poleffka .

Wysłane z mojego Lenovo B8000-H przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przeszukując lokalne foldery, natrafiłem na kolejną gitprodukcję :default_icon_e_biggrin: a tam znalazłem coś dla Ciebie, może to pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości :default_icon_e_biggrin:

Który wybierasz?

ten...

cEAOF0mDe6_nL2tSHpigo7KNuNOlLqLCktOwBAhlW2pGHvEYxMqqEM5WsyzKRjhrWvc-Ry748Lu7h1TMfsw-sIS_VUT9YQok7qJQAYVlqpNm8wROadPiruv2DhxSU-wDZVr5mdQ4aQZVeXFb54a7rgCiSwTNLR_fqOWvguFAxo5wuOkpPEHRdN5Hjc29ghL6yEOaQWFvOcdFSo1lzbiWY0xJHIAnj2D5QYEbG9EqjE2PKypZFQLIqOt_-go9BTfCJGtyKQBPAGLpVwY2t5TkDgT6HfTzcHBluqizW_1UWUcTyOimCokJOq0dgl1QPHdtP8Z5zSgZncZ6UUZbanMI515f7Yj_a1Rp4SB0jCsG642FKyptljVq8nlsgz0r8J_azxfC31xHRoZGZUTlYR5rHwIEqKl1Q3-ZT3roSVWbmWTJV3NBlv9ATY_vXs-2QmhaP8LuC_ynW8a_ZTeuDLNCkHbKLRubvdKM0Qx3QZU61aCCE3jOw2St8tDerYQyDNmzxpCSwxh0xPnnyFBHOFqE29NpkitSYT2fASdSgWVm3MseJOrYljA2gDOsSlxMfxwEmZzC2x6kZ77OAZddJSC-Zrgs4tVBsoPQc2TMIZ9mqP5ZeI_FGA05gQ=w1135-h638-no

HYu_xE3L3tZMZMVkwReSgD26-3zsIRM7owD28lBsFATa5Sv6Few4QAIiQlf1RmnLuvq0qNHadrbfBMznG6ey157J5eI9vyPXf2EHx1jMt4NEksd4dSRkYfaCbpAswjBUI4qJPMBOoOjjBrT50xDZ4Uw4uCfcYZiPmCbM8pEUFQQ1GBfaCoW8XyBtgiCJeTCdJR--xnfBM9z6Yfya113sKJMNbrUtoe3YViD6Ek50MmZJbCjUPaQct4C-hcnWlvHmktGdDhAIluEgzxGwW_n_HoIkgYB-RPHM9Zd0zdKAE21UooN80ubIlEEZW0tjyCzgeJuLBULlvr42BikO362D1_hbFBAWiqjd_lJoj0rEQqMxYYvIsmRY_HnNzKtN4eN8mx5TaSBVy_ru9zjCY-noKGTRkLnmPUmVdrwkZN_88ryLy9kveoJ5Bkqlv3bKLng5XmGB3vRp_vfRCdyQUsop8mZ-r4t3LRYjRDVp4ch7lMB4dOWT45Iel0XK7it3jBdtPZVvGVixHNwswZ1rSuasyc6TuJmemo8hOmHR2qqpYqEp0TYVevjoOXrCp7seZp4lqzJeMO-Hm_yPVRCxy6yChb2XJ8dKtGGvFDg4Vau63XM3zECsKD4G4w=w1135-h638-no

...a może ten? :default_icon_e_biggrin:

oiW_tdYjendiqxZSUZnFam7UqpvKVIrNMGUOtYLUh4Z_ByzoU1bPYewDXXAGUiVRWHU83EHeB7BsQ7I6LXi0TzBj2y0ZEmI0VldTNz92qrnvp5SrRmZFP4KRD-tuxHl18bWz0Egq1jiTO8id_Wq19yYabvqVFpha6Gq0_9P_UmbYGCtMWsZHtuMN6yTNf6WYiI68bPLkBq3dezyalHhh_ilmzmVYhXdlvPoZ2vUPGeKTKPxKYyCp37BTcA1Puwgn5BRuKH0LuFJY4xQ2eciQ0mfseOEMWNsio398H9i7YWVXixbTmoMG43m2lSbD5LEu4QrUddnIJ_sIBcmuNu9eTu4Hj6LbsgQF9a-pNdNssY6F-SprLk5zVuENJ4U23o6fFa3kxQw4ji9mJNjYDOF9qESHXmZd-LNDAwaGmm-X5XFAZ07tZPvX7u0-RXe2MIIpDkri3vb3gfTveH5NZy5vsuBNs1L_cRUBkGbt2m-2zkE2xEWtLy90L6vS5ooFh2JPO9w3-FX_-SBG5wFV9LuvBg5bW8ninCbjvCGV8U9tcxnHwqUy9att8Szicnf-iGrCfqiwM1WD42N-RzQ6tYX_sBIH5hvG5CkRZjwwOW909gDlo4RcvpgCAQ=w1135-h638-no

jGu8fhaLYmhfp_-uD-d3_nWRHRSPSWaxpyVbYywbFemqP80LvdyZmNGCacYG5N5Z_nE6sdHoyzm3yS48TDLEBQHlyFOcCSJatQvoZzaOYj8I33bp_cuo3phF2RsxZb65ZCMkuKRpDPOyfpUsp2b_XME28KPOAhxzzlXaQzF8AhD7d0i9ZTHuNDtx5haLi_52rmZQSNsorKkTNlGvF_qWGLkED5ETPgS59PTYUNrZSqAOjWyeVB_wmFppBiJwP3q7-VFssdSpOURVCGub55kWGgtZCvxL8sER_QOYn-cDJGbUUcaowwj353igkZV3gACh2gtu89w5Xt-HkRQYeXZvlaUSERH5alRJKVKHX5KmKJlKPwD43WQuMUVdXHUp48uQywIw2EyCvvTy7dBkFO5_3GIDSAyYKv7jMXLHW8V8twclficYOMhfG5mS_2lrVL4uynfNHoELRmsZBR7uv6YmUsr01db9DMX2LJp8b1U9Ugg7y_4Ko_bkU_w5RiHyQRBw9ZHsgi6d34EcHCPbTYuAc-Mi6eB0eqMBZEjHHLIMbONNZiRcmkwLc7QyjWuW4rDv6fu4N_xkaxxyR8_2ZFFRlHSb_XHcMMJgqQzXewhJBgkeQiZXHd4C_Q=w1135-h638-no

mam nadzieję, że pomogłem :default_icon_e_biggrin:

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@dakarowy coś mi gdzieś wspominałeś o lataniu? :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nigdy nie jeździłem na kole i nie skakałem motocyklem, nie umiem, nie miałem kiedy i od kogo się nauczyć

myślę, że każdy patrzy przez swoje doświadczenia i szuka innych wyzwań. 

Mnie podoba się taka jazda jak na filmie poniżej i chcę mieć czasem możliwość pojechać 200-300km asfaltem bez cierpień.

 

 

Edytowane przez gilby
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo podobne motki, Dakar trochę lżejszy i bak pod kanapą dlatego pewnie łatwiej się prowadzi, ma też większe skoki zawieszenia, jednak w obu przedni zawias jest z ciasta, no ale to można zmienić :default_cafe2:Tenera bardziej mi się z wyglądu podoba, z daleka ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo jest ładniejsza ale na wyglądzie się nie jeździ ;-). Poza tym zawsze sobie możesz przerobić

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka


Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale to nie dakar/sertao tylko zwyklak - to chyba lepiej małego twina wziąć 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie dakar i co z tego? Twin tez dakarem nie bedzie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×