Skocz do zawartości
gilby

kupię xt660z lub coś podobnego, chętnie z fakturą

Recommended Posts

2 minuty temu, JacekJ napisał:

A muszę?

Nie moźe sobie Dziadek popisać ot tak? Nie wiem co miał na myśli, nie wnikam. Jaka to różnica?

Teraz rozumiem. 

Ide po pączka,. 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Pawel napisał:

Teraz rozumiem.

To mi wytłumacz bo ja dalej nie rozumie ani tego co nie wytłumaczył, ani tego co wytłumaczył ... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co zrozumiałem to JacekJ nie wie o czym Dziadek pisał bo wg niego to bez różnicy. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To też tak zrozumiałem, ale dalej nie wiem co z tym 2009 rokiem - nawet jak JackowiJ to bez różnicy ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, Jarek napisał:

To też tak zrozumiałem, ale dalej nie wiem co z tym 2009 rokiem - nawet jak JackowiJ to bez różnicy ;)

Z tego co zrozumiałem to nie ma różnicy :default_laugh:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Pawel napisał:

Z tego co zrozumiałem to nie ma różnicy :default_laugh:

Skoro tak to Dziadka trzeba wywalić z forum za sianie zamieszania - za sprawą wiedzy JackaJ  :default_laugh:

:default_icon_beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, Jarek napisał:

Skoro tak to Dziadka trzeba wywalić z forum za sianie zamieszania - za sprawą wiedzy JackaJ  :default_laugh:

:default_icon_beer:

Eee tam wywalić, sam wiesz jaki jest teraz problem żeby znaleźć kogoś nowego który by się od razu nie obrażał :D

Dziadek przecież może sobie pisać ot tak, przecież i tak nikt nie wie co miał na myśli wiec niech będzie. Jak już stwierdził JacekJ - jaka to różnica?   

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, Pawel napisał:

Dziadek przecież może sobie pisać ot tak ...

Eeee... tam ... Dziadek jak zaczyna pisać to zawsze ma coś na myśli, ale jak to z dziadkami bywa ... zanim napisze to se zapomni co miał napisać. Jak se przypomni to napisze coś więcej ;)  Co do JackaJ - może jego wywalić - w końcu "jaka to różnica" którego?  :default_laugh:

 

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, Jarek napisał:

 Co do JackaJ - może jego wywalić - w końcu "jaka to różnica" którego?  :default_laugh:

 

My tu tylko od sprzątania przecież,

Nie zachowuj się jak Dyktator - Jarosławie :default_laugh:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziadek dawaj tę wykładnie dla rocznika 2009 bo zakopiemy cały wątek w spami żeby go utrzymać na górze ;)

2 minuty temu, Pawel napisał:

Nie zachowuj się jak Dyktator - Jarosławie :default_laugh:

Dziękuję za wsparcie! :default_laugh:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, Jarek napisał:

Dziękuję za wsparcie! :default_laugh:

Co miałeś na myśli? :default_laugh:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Pawel napisał:

Co miałeś na myśli? :default_laugh:

Księga Izajasza rozdział 55 werset 9 mówi:

 Bo jak niebiosa górują nad ziemią,
tak drogi moje - nad waszymi drogami
i myśli moje - nad myślami waszymi.

Znaczy nie zrozumiesz bo to bez różnicy :default_laugh:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kilka pytań na kupe - Roland Topor

Czy można nazwać kolacją nędzny i obrzydliwy posiłek? Po czym poznajesz matkę? Czy twoja rodzina cierpiała z powodu miar i wag? Z czym się je zemstę? Czy bywa w puszkach? Czy chciałbyś zostać ukąszony przez Pasteura? Czy jutro się spóźni? Czy śpiewające jutra zatańczą pojutrze? W jakim kierunku trzeba używać słomianki? Będąc skazanym, jesteś za czy przeciw karze śmierci? A jeśli zostanie tylko jeden, w jaki sposób się rozmnoży? Czy pełne patosu ruchy siewcy nie przyprawiają cię o chorobę morską? Po co wyruszać o czasie, skoro przybywa się za późno? Czy częściej wchodzisz w gówno w domu, czy na dworze? Czy znasz ludzi, którzy śmierdzą? Wymień ich na głos. Czy dziecko jest na ogół młodsze niż dorosły? Czy Król—Słońce przypiekał? Kiedy nie czujesz się urażony? Czy owłosienie zatruwa ci życie? Czy chętniej mawiasz „do widzenia” niż „żegnaj”? Czy zwrot „żaba z kropielnicy”* wydaje ci się obraźliwy? Czy Bogu było ciężko stworzyć? Kto mógłby zrobić to samo jednego dnia? Jak się nazywa samica Boga? Czy Bóg stworzył się sam? Ile czasu mu to zajęło? W kogo wierzy Papież? Czemu Papieże tak prędko umierają? Czy Jezus Chrystus miał rodziców, jak wszyscy? Czy zginął śmiercią ponurą? Czy to nie on trzymał w dziobie kawał sera? Czy piekło stworzono z myślą o dorosłych, czy o dzieciach? Czy jest już jedenasta? Czyż nie powinniśmy się rozstać?

 

Znaczy się nie rozumiem :default_laugh:

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, Pawel napisał:

Kilka pytań na kupe - Roland Topor

Czy można nazwać kolacją nędzny i obrzydliwy posiłek? Po czym poznajesz matkę? Czy twoja rodzina cierpiała z powodu miar i wag? Z czym się je zemstę? Czy bywa w puszkach? Czy chciałbyś zostać ukąszony przez Pasteura? Czy jutro się spóźni? Czy śpiewające jutra zatańczą pojutrze? W jakim kierunku trzeba używać słomianki? Będąc skazanym, jesteś za czy przeciw karze śmierci? A jeśli zostanie tylko jeden, w jaki sposób się rozmnoży? Czy pełne patosu ruchy siewcy nie przyprawiają cię o chorobę morską? Po co wyruszać o czasie, skoro przybywa się za późno? Czy częściej wchodzisz w gówno w domu, czy na dworze? Czy znasz ludzi, którzy śmierdzą? Wymień ich na głos. Czy dziecko jest na ogół młodsze niż dorosły? Czy Król—Słońce przypiekał? Kiedy nie czujesz się urażony? Czy owłosienie zatruwa ci życie? Czy chętniej mawiasz „do widzenia” niż „żegnaj”? Czy zwrot „żaba z kropielnicy”* wydaje ci się obraźliwy? Czy Bogu było ciężko stworzyć? Kto mógłby zrobić to samo jednego dnia? Jak się nazywa samica Boga? Czy Bóg stworzył się sam? Ile czasu mu to zajęło? W kogo wierzy Papież? Czemu Papieże tak prędko umierają? Czy Jezus Chrystus miał rodziców, jak wszyscy? Czy zginął śmiercią ponurą? Czy to nie on trzymał w dziobie kawał sera? Czy piekło stworzono z myślą o dorosłych, czy o dzieciach? Czy jest już jedenasta? Czyż nie powinniśmy się rozstać?

Rozumie co chcesz mi powiedzieć ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, Jarek napisał:

Rozumie co chcesz mi powiedzieć ;)

Nie bierz tego wszystkiego osobiście, mam nadzieje że wiesz co mam na myśli :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Pawel napisał:

Nie bierz tego wszystkiego osobiście, mam nadzieje że wiesz co mam na myśli :D

Co masz na myśli? - To tak jakby wiedzieć co Topor myślał jak pisał :default_tongue:

Brać osobiście? - a co kolega ma brać a ja tylko patrzeć ? :cafe4:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
24 minuty temu, Jarek napisał:

Co masz na myśli? - To tak jakby wiedzieć co Topor myślał jak pisał :default_tongue:

Brać osobiście? - a co kolega ma brać a ja tylko patrzeć ? :cafe4:

To jakby wiedzieć jakie modele Francuzi w 2009 zaczęli sprzedawać po całej europie.

Kim i gdzie byli Ci co byli dwa lata wcześniej.

Ci o których wiadomo tylko tyle że widelca nie znali :default_laugh:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znaczy: Dziadek to Topor, a JackowiJ to wszystko jedno który jest który i je spokojnie widelcem od 2009 roku bo wcześniej nie wiadomo, ale my to wyjaśnimy - pewnie Lem wie :default_laugh:

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Jarek napisał:

Znaczy: Dziadek to Topor, a JackowiJ to wszystko jedno który jest który i je spokojnie widelcem od 2009 roku bo wcześniej nie wiadomo, ale my to wyjaśnimy - pewnie Lem wie :default_laugh:

 

Pisze się Leff :default_laugh:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, Pawel napisał:

Pisze się Leff :default_laugh:

No to jeszcze kosmity nam tutaj w wątku potrzeba :cafe4:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 godzin temu, Dziadek napisał:

on na imię ma Andrzej. To wszystko wyjaśnia.

Wracając do tematu bo przygasa, kim "on" jest? :default_blink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, Pawel napisał:

Wracając do tematu bo przygasa, kim "on" jest? :default_blink:

Nie wiem Andrzej, naprawdę nie wiem? ;)  Gruby jamnik może wiedzieć, albo nie wiedzieć :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
No to jeszcze kosmity nam tutaj w wątku potrzeba :cafe4:


W rzeczy samej :-D

2b464cfaefdc66439103f26111b635a8.jpg

Wysłane za pobraniem

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teraz cicho! Czekać! Dziadek "wpadł" do wątku. Może coś napisze? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×