Skocz do zawartości
kiziol23

Przełączniki na kierownicę

Recommended Posts

Czy ktoś może polecić jakieś sprawdzone, solidne przełączniki na kierownicę, które zastąpią 2 standardowe przyciski z plastikowej konsoli środkowej Dakara - wyłącznik ABSu i grzane łapy?

Po podwyższeniu (nie od TT)  i wymianie kierownicy na fatbara, nie mogę 1:1 zamontować tej konsoli na wieżyczkach, ewentualnie możnaby ją zamocować na trytytki na prawo od mocowania kiery, ale wolałbym jednak zastąpić tę konsolę jakimiś zgrabnymi przyciskami :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmm chyba mam ten sam problem, który wynikł dziś... jedno to nie pasujące nowe podwyzszenie a drugie inny rozstaw pod "konsole z przełącznikami"16933969_999592116807265_1745907456_n.jp

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, aaniś napisał:

hmm chyba mam ten sam problem, który wynikł dziś... jedno to nie pasujące nowe podwyzszenie a drugie inny rozstaw pod "konsole z przełącznikami"

Jestes pewna ze to podwyzszenie nie pasuje? To ze sie jedna czesc wiezyczki nie schodzi z druga to chyba jeszcze nie znaczy ze cos nie pasuje :) no chyba ze nie da sie zamocowac u Ciebie kierownicy porzadnie. Z tego co kojarze u mnie tez sie te wiezyczki nie schodza, jutro sie upewnie i moze tez wrzuce jakies pogladowe zdjecie.

Poza tym, skupmy sie tu na tych przelacznikach :) pilnie ich teraz potrzebuje. Kojarze, ze ktos gdzies tu na forum wrzucal jakies fajne przelaczniki, ale nie jestem pewien czy to nie byl jakis ebay.com czy .de, a tez tyle czasu na to raczej nie mam zeby sie bawic w importowanie.

@KaeS dzieki :)

A moze mial ktos jeszcze do czynienia z jakimis innymi porzadnymi przelacznikami? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Te przełączniki kupiłem u Chińczyka na ebayu, kosztowały z przesyłką dosłownie grosze, także jeśli któryś kiedy nawali nie będzie szkoda go wymienić. One są już z wyprowadzonymi przewodami. Jakoby mają być hermetyczne.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko przejsciówkę trzeba zrobić
b0f0e4febcd9bdd5023e3bca6a9e4a56.jpg

Wysłane z mojego GT-S7390 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pszemo, w tym nic nie trzeba dorabiać, tylko przewody połączyć.

Trochę może niewygodny jest bo na przewieszony na szyi trzeba wozić...

Vintage-CIL-No-10-TWIST-Fidelity-blastin

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×