Skocz do zawartości
Jack70

Ustawienie czasu w BMW f 650 st 99 r.

Recommended Posts

Od dołu zegarek ma taką blaszkę, po naciśnięciu której wskazówki zaczynają szybko sie kręcić.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
33 minuty temu, JacekJ napisał:

Od dołu zegarek ma taką blaszkę, po naciśnięciu której wskazówki zaczynają szybko sie kręcić.

Tylko jest taki sposób ustawienia czasu?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko jak chcesz ustawić, ale możesz jeszcze odłączyć napięcie, poczekać na czas zgodny ze wskazaniem wskazówek i wtedy włączyć zasilanie

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 minut temu, Jarek napisał:

Tylko jak chcesz ustawić, ale możesz jeszcze odłączyć napięcie, poczekać na czas zgodny ze wskazaniem wskazówek i wtedy włączyć zasilanie

 

Dziękuję

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A nie prościej będzie 

Menu, settings,time :default_icon_e_biggrin:  

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie. Lepiej ustawić automatyczną synchronizację z telefonem.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jack, specjalnie dla ciebie zdjęcia

e7007b4543ffe82ee6df60a74f4b29c1.jpg

0ab8a9e7801b4b87a325f98d4b473b7a.jpg

na drugim zdjęciu pod blaszką masz taki przycisk w "gumie". Po jego naciśnięciu strzałka zegara zaczyna szybciej się kręcić.



PS skoro mogłem zrobić zdjęcie, to dasz radę sięgnąć ręką.
Oczywiście można menu-> settings etc lub synchronizować, ale na efekt będziesz musiał zdecydowanie dłużej poczekać ;) do czasu aż akumulator się rozładuje

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
16 godzin temu, Jarek napisał:

Tylko jak chcesz ustawić, ale możesz jeszcze odłączyć napięcie, poczekać na czas zgodny ze wskazaniem wskazówek i wtedy włączyć zasilanie

SUPER DZIĘKI

 

Dziękuję

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
17 minut temu, enlil napisał:

Jack, specjalnie dla ciebie zdjęcia

e7007b4543ffe82ee6df60a74f4b29c1.jpg

0ab8a9e7801b4b87a325f98d4b473b7a.jpg

na drugim zdjęciu pod blaszką masz taki przycisk w "gumie". Po jego naciśnięciu strzałka zegara zaczyna szybciej się kręcić.

 


PS skoro mogłem zrobić zdjęcie, to dasz radę sięgnąć ręką.
Oczywiście można menu-> settings etc lub synchronizować, ale na efekt będziesz musiał zdecydowanie dłużej poczekać ;) do czasu aż akumulator się rozładuje emoji3.png

SUPER DZIĘKUJĘ

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To już wiem skąd przebiegi w 20-letnich efkach po 30-40 k. :default_laugh:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 godzin temu, enlil napisał:

Jack, specjalnie dla ciebie zdjęcia

e7007b4543ffe82ee6df60a74f4b29c1.jpg

0ab8a9e7801b4b87a325f98d4b473b7a.jpg

na drugim zdjęciu pod blaszką masz taki przycisk w "gumie". Po jego naciśnięciu strzałka zegara zaczyna szybciej się kręcić.

 


PS skoro mogłem zrobić zdjęcie, to dasz radę sięgnąć ręką.
Oczywiście można menu-> settings etc lub synchronizować, ale na efekt będziesz musiał zdecydowanie dłużej poczekać ;) do czasu aż akumulator się rozładuje emoji3.png

Cześć, oczywiści wykonałem w/w czynności zgodnie z foto 2. Dostęp łatwiejszy jest od góry zegara naciskając blaszkę, ale należy dodać, że trzeba przekręcić kluczyk w stacyjce. Oczywiście  godzinowa wskazówka przesuwa się, wskazówka minutowa nie i zegar nie działa! co zrobić? Proszę o pomoc.

Edytowane przez Jack70
,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 godzin temu, enlil napisał:

Jack, specjalnie dla ciebie zdjęcia

e7007b4543ffe82ee6df60a74f4b29c1.jpg

0ab8a9e7801b4b87a325f98d4b473b7a.jpg

na drugim zdjęciu pod blaszką masz taki przycisk w "gumie". Po jego naciśnięciu strzałka zegara zaczyna szybciej się kręcić.

 


PS skoro mogłem zrobić zdjęcie, to dasz radę sięgnąć ręką.
Oczywiście można menu-> settings etc lub synchronizować, ale na efekt będziesz musiał zdecydowanie dłużej poczekać ;) do czasu aż akumulator się rozładuje emoji3.png

Cześć, oczywiści wykonałem w/w czynności zgodnie z foto 2. Dostęp łatwiejszy jest od góry zegara naciskając blaszkę, ale należy dodać, że trzeba przekręcić kluczyk w stacyjce. Oczywiście  godzinowa wskazówka  przesuwa się, wskazówka minutowa nie i zegar nie działa! co zrobić? Proszę o pomoc.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to coś popsułeś. Zapewne niechcący, ale jednak. Może spróbuj, żeby wskazówka zrobiła kilka obrotów, coś się pewnie zacięło, albo zaśniedziało.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, JacekJ napisał:

No to coś popsułeś. Zapewne niechcący, ale jednak. Może spróbuj, żeby wskazówka zrobiła kilka obrotów, coś się pewnie zacięło, albo zaśniedziało.

zrobie tak jak mówisz jeszcze raz. Jak wyregulować swiatło mijania

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Oczywiście  godzinowa wskazówka  przesuwa się, wskazówka minutowa nie i zegar nie działa! co zrobić? Proszę o pomoc.


Powinna przesuwać się wskazówka minutowa, a za nią wolniej godzinowa. Dlaczego u ciebie jest inaczej ciężko jest powiedzieć. Może zegar jest zepsuty

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jak wyregulować swiatło mijania

Nie robiłem tego. Prawdopodobnie jest to czarne plastikowe pokrętło widoczne na moim pierwszym zdjęciu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 godzin temu, Jack70 napisał:

Jak wyregulować swiatła mijania? jest za wysoko

 

21 godzin temu, enlil napisał:

Jack, specjalnie dla ciebie zdjęcia

e7007b4543ffe82ee6df60a74f4b29c1.jpg

 

 

Masz jak byk na zdjęciu pokrętło ( na trzeciej godzinie ;) ). Są dwa - jedno góra/dół - u góry lampy, a drugie prawo/lewo u dołu lampy.

A najlepiej wyregulować u diagnosty za 15 zł. Z tego co piszesz to raczej małą masz wiedzę ...

Po przekątnej są pokrętła: BMW F650 F 650 ST lampa przód EU 99r

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×