Skocz do zawartości

Recommended Posts

 Jak w temacie. Naciskam przyciszczek, a trąbka nie trąbi:default_angry:

Panowie i Panie, od czego zacząć diagnozę. Jeden sezon już tak przelatałem, na ten przydało by się poreperować. Co prawda na pracę silnika to nie wpływa, ale na dziewczynki by się po trąbiło na deptaku w Krzymoszach.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprawdź kabla przy samej trąbce, lubi się załamać i przerwać, też tak kiedyś miałem :default_icon_cool:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spr na krótko samą trąbkę, może się zwyczajnie przepaliła. Jak klaksonik gra, to cza szukać w instalacji.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podobno z wiekiem tak bywa ale niby sa na to leki, neistety wiecej nie pomoge.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Albo styki pordzewieli.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Specjalnie dla Ciebie relacja z mojej naprawy. Pamiętam, że Jarek musiał po mnie poprawić bo klakson po moim serwisie nie działał za długo ale znalazłem przyczynę :default_cafe2::default_icon_e_biggrin:. U Ciebie może być to samo bo podobno to klasyk w gs-ach. Teraz jak na to patrzę to w sumie się nie dziwię, że naprawa nie była trwała, dziś zrobiłbym to lepiej :D

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 2.03.2017 o 22:16, raby napisał:
Podobno z wiekiem tak bywa ale niby sa na to leki, neistety wiecej nie pomoge.


Tutka to ze słownika mojego kolegi urologa coś co musi działać! Inaczej jak piszesz z dziewczynami problemik...

 

Edytowane przez DAROD
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, DAROD napisał:


Tutka to ze słownika mojego kolegi urologa coś co musi działać! Imaczej jak piszesz z dziewczynami problemik...

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
 

Dokładnie, a jak już wcześniej pisałem jeden sezon bez tutki już był , na nadchodzący by się przydała:default_dry:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, ZWIERZ napisał:

Dokładnie, a jak już wcześniej pisałem jeden sezon bez tutki już był , na nadchodzący by się przydała:default_dry:

Przyjezdzaj. Pójdziemy na piwo z Jasinkiem, potem krótkie zamieszanie i tradycyjnie naprawią nas na Szaseròw. Tym razem poprosimy żeby zbadali też tutkę.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
23 godziny temu, ZWIERZ napisał:

 Jak w temacie. Naciskam przyciszczek, a trąbka nie trąbi:default_angry:

Panowie i Panie, od czego zacząć diagnozę. Jeden sezon już tak przelatałem, na ten przydało by się poreperować. Co prawda na pracę silnika to nie wpływa, ale na dziewczynki by się po trąbiło na deptaku w Krzymoszach.

Ja bym tego na forum tak nie opisywał bo jak się żona dowie to dopiero będziesz miał problem z tutką :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×