Skocz do zawartości
szyman

Tankbag OXFORD

Recommended Posts

Sprzedam Tankbag OXFORD. Nowy, nie używany. Poprzedni miał wadę i producent wymienił mi na gwarancji na nowy.

Mocowanie na paski.

Sprzedaję, ponieważ nabyłem Touratecha.

Cena 100 PLN + ewentualne koszty wysyłki.

Zdjęcia jak zrobię to wrzucę, ale z grubsza wygląda tak:

541_2.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trzyma się on Dakarowego garba? I nie uwiera w manetki przy skręcię kierownicy?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie leży tak dobrze jak ten touratecha, ale się trzyma. Paweł miał taki sam. W manetki nie uwiera tylko dobrze trzeba dopasować zapięcie wokół kiery...

...hmm... w gruncie rzeczy... to po prawdzie nie jest to najszczęśliwiej dopasowany tankbag do naszych GS'ów...

Może, to trochę antyreklama, ale nie chcę, żeby ktoś mnie później posądził, że wpuściłem go w maliny... :beer:

Ja z nim jeździłem i dawał radę :D Przypuszczam, że do płaskich zbiorników byłby idealny, więc może ewentualnie ktoś ma znajomego, który chciałby kupić to czekam na oferty :D

Na razie nie wystawiam na allegro.

A dla forumowiczów - promocja... koszty wysyłki pokrywam ja :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za uczciwe info, potrzebuję właśnie bardzo mocno siedzącego tankbaga do jazdy w terenie i może dlatego nadal go nie mam...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To obawiam się, że ten może nie sprostać Twoim oczekiwaniom. Tak jak napisałem. Najlepiej siedzi tankbag Touratecha... ale jest piekielnie drogi...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trzyma się dobrze pod jednym warunkiem. Nie można za dużo cieżkich rzeczy do niego napchać. W Mikorzynie zmieściło mi się w nim chyba 6 piw ale z takim ciężarem lata na boki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×