Skocz do zawartości
Dżony95

[S] BMW F650 1996r.

Recommended Posts

Witam,

część z użytkowników zapewne mnie kojarzy, ponieważ często szukałem tutaj porad. W maju zeszłego roku zakupiłem swojego rumaczka, z którego byłem bardzo zadowolony. Zrobiłem nim 2 trasy po ok. 1200 km i nie "zostawił mnie w polu". Bez wchodzenia w szczegóły, od stycznia trochę się rypło z pracą, człowiek na studiach i kredyt na karku. Nie będę owijał w bawełnę i powiem, że główny powód sprzedaży to właśnie potrzeba finansowa. (Może na lato uda mi się kupić coś nowego). 

Hmmm, motocykl sprzedaję pierwszy raz, więc nie wiem co by tu napisać. Jestem świeżakiem, to jest mój pierwszy moto, a że się nie znałem a lubię mieć wszystko sprawne tak więc z każdą drobnostką (od wymiany płynów po mocniejszy przegląd) jeździłem do serwisu. Moto powierzyłem Łukaszowi (RideNow), więc Wrocławianie wiedzą, że był w dobrych rękach :) W sezonie jeździłem głównie po mieście (raz byłem poza miastem, ale na suchej i prostej nawierzchni) do pracy i szkoły, więc moto nie wymęczone. W sezonie jakieś 3 razy załatwiałem mu profesjonalne mycie w dedykowanym serwisie :) Łańcuch smarowany MOTULem C4. Pod siedzeniem jest zrobione miejsce do zamontowania zapalniczki. Posiada również stelaże boczne. 
 

Rok produkcji: 1996. Moto 20 letnie, więc posiada ślady użytkowania, ale jak na taki wiek to stan oceniam na dobry+.
Pierwsza rejestracja w kraju: 2013-05-24
Termin badania technicznego: 17-03-2017
Ubezpieczeni OC: 01-05-2017
Przebieg: Oryginalny - 77600 km. Samemu w sezon zrobiłem ok 5 tys.

Co było robione w poprzednim sezonie?

- Wymiana wszystkich płynów
- Wymiana filtra oleju i powietrza
- Wymienione tylne klocki hamulcowe
- Mycie, synchronizacja i regulacja gaźników
- Wymiana świec zapłonowych
- Nowy akumulator
- Wymiana łącznika airboxa i gaźników
- Wymiana okablowania 

Pod koniec lutego wymieniony filtr paliwa, przewód paliwa od baku do filtra, naładowany akumulator i uzupełniony olej silnikowy. 


Nie wiem czy wszystko powiedziałem. Zapraszam do kontaktu na PW , email ( janek.tbg.95@gmail.com ) lub sms ( 792504973 ). Jako, że od marca jestem zabiegany to na rozmowę tel. lub spotkanie prosiłbym wcześniej się umówić w któryś z wcześniej podanych sposobów. Można przyjechać z kimś obeznanym w temacie. Nie mam pełnej wiedzy, ale to co wiem, to bez problemu powiem :) Motorku też nie będę sprzedawał na siłę, nie będę nic ukrywał, bo jako rodzinka w pasji chcę żeby każda ze stron była zadowolona. No to może najważniejszy punkt. Cena.

Motorek chcę wystawić za 6000 zł. Ale po podaniu informacji, że jesteś z forum negocjacje rozpoczniemy od ceny mniejszej o 300zł na start. No i tak jak przed chwilą powiedziałem, cena podlega zadowalającej negocjacji :) Mogę więcej fotek konkretnych miejsc czy nawet filmik nagrać i wysłać na maila jakby ktoś chciał :)

GRATISY ! ! ! 

Do motorku dodaję kilka gratisów. Kupujesz wszystko wraz z motorkiem, możesz użyć, sprzedać lub wywalić :default_icon_beer:
- Tankpad carbon PROGRIP

- Tankbag i sakwy boczne (w średnim stanie..) widoczne na zdjęciu.

- Środek i szczotkę do czyszczenia łańcucha z firmy MOTUL.

- Siatkę na bak (również widoczna na zdjęciu) i siatkę pajączek. 



To chyba tyle co mi do głowy przychodzi. W razie pytań jestem do dyspozycji :) 

LWG !  

PS. Niektórych zdjęć nie mogę dodać. Jak coś to mail lub PW. 

1.jpg

17124740_1258097010905043_1769110906_n.jpg

17078258_1258097014238376_1876537770_n.jpg

17105657_1258097154238362_1822895838_n.jpg

17105679_1258288297552581_1674582292_n.jpg

Edytowane przez Dżony95

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×