Skocz do zawartości

Recommended Posts

Chyba ze to motek po lifcie bez abs?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie nie wyczerpany bo podpinalem motki z abs i kazdy mial zwykla zaslepke.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
45 minut temu, raby napisał:

Dla mnie nie wyczerpany bo podpinalem motki z abs i kazdy mial zwykla zaslepke.

To wiedz, że nie wszystko widziałeś ;)

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja Wam powiem, że miałem Dakara przed liftem, z ABS'em i miałem ten kabelek. Wszystko działało, to nie wnikałem. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moj byl po lifcie bez abs i mial

Wysłane za pobraniem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 godzin temu, Jarek napisał:

To wiedz, że nie wszystko widziałeś ;)

 

Wiem ze nie wiem dla tego pytam. Film nic nie wyjasnil.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masz wiedzę, użytkowników którzy twierdzą, że dekielek z pętelką jest opcją ...., masz zdjęcia wiązki, że takie coś istnieje ..., masz fiszki gdzie dostępne są dwa rodzaje dekli ( gładki i z pętelką dla przedliftowego i z ABS'em i bez ABS'u ... , masz w końcu filmik gdzie wyraźnie widać, że to jest oryginalne dekielek ze zworką, a Ty dalej:

Godzinę temu, raby napisał:

Wiem ze nie wiem dla tego pytam. Film nic nie wyjasnil.

Cóż mogę dodać .... - może jedynie, że czasami jak ktoś nie chce uwierzyć to nie chce i już. Prawdopodobnie jesteś jedyny (lub jednym z nielicznych) na tym forum, który trwa przy " niewyjaśnieniu sprawy", ale na to już nic nie poradzę.

PS - tak swoją drogą to chyba jeden z najmniej zaspamowanych wątków, ale może jeszcze się zacznie ... tak dla tradycji :)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To moze dodaj jakie piny zwiera i po co jest skoro wiesz wszystko. To nie kwestia wiary czy nie wiary, ot widze ze bmw cos wymodzilo jak dotad w niewyjasnionym celu.

Ja mialem przed liftem bez abs i po lifcie z abs i dekielki zwykle. Mowa o f650gs i przerobilem cala mase innych bmw i wyszystkie mialy na gladko.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 17.03.2017 o 12:12, Rochlik napisał:

Witam

Wiedziałem że tak będzie - szykuję sobie sprzęta - wymieniam filtry, oleje, uszczelniacz i moją uwagę przykuł szczegół :

- we wtyczce jest pętelka - czy to jakaś rzeźba ?

- mam takie coś w kształcie cylindra  ? - pytam bo na zdjęciach niektóre egzemplarze to mają a inne nie

Pozdrawiam

Rochlik

pentelka.JPG

pentelka2.JPG

IMG_3972.JPG

Ta pętla jest oryginalna - łączy piny nr 1 K-Line (linia, protokół diagnostyczny) i nr 4 (gleba).

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 minut temu, raby napisał:

TJa mialem przed liftem bez abs i po lifcie z abs i dekielki zwykle. Mowa o f650gs i przerobilem cala mase innych bmw i wyszystkie mialy na gladko.

 

No widzisz .... ja nie mam takiego doświadczenia, pewnie widziałem mniej motocykli BMW i pewnie  bredzę bez sensu. Tak już mam. Ludziska poczytają Twoje, moje i sobie wybiorą ... co im tam pasuje  ;) Na to nie mam wpływu - i dobrze!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarek zobacz post nad swoim.

Czy nie mozna po prostu jak czlowiek konkretnie napisac zamiast bredzic dwa dni nic nie wnoszacymi odpowiedziami?

I nie cutyj sobie czego chcesz tylko czytaj w calosci.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
18 minut temu, raby napisał:

Jarek .... Czy nie mozna po prostu jak czlowiek konkretnie napisac zamiast bredzic dwa dni nic nie wnoszacymi odpowiedziami?

No właśnie ... pięknie to ująłeś ... ja bredzę przez cały wątek ;) Chyba nie tylko ... ;)

Tak swoją drogą podejrzewam, że szukasz możliwości zapędzenia mojej wiedzy do kąta ... Próbuj! Lubię taką korespondencję forumową pod presją .. uwielbiam wręcz.

Co do "postu nad swoim" - każdy ma swój styl - ja mam swój i go lubię ... jeżeli uważasz, że nikomu nie pomogłem i nie pomagam na forum to masz do tego prawo. Nie zamierzam zmieniać swojego stylu - choć może kiedyś  przestanę pisać jak uznam, że "bredzę" ;)

Mnie się zaś wydaje, że czasem coś tam pomogę, że czasem dostarczam pożytecznych informacji ... , ale wolę mieć złą opinię, wolę komunikację na zasadzie wędki, a nie ryby - rzadko piszę wprost, ale jak ktoś jest dociekliwy to zazwyczaj poprowadzę go w poszukiwaniu problemu - to czasem trwa i nie jest ważnie czy znam odpowiedź od początku czy nie  - dlatego fajnie mi się z Tobą spiera - Ty prawie zawsze w kontrze do mnie. Zatem do następnego problemu :)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jak to jest ? ma być czy nie ? :) Ta pętelka c oczywiście :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, FALCON napisał:

To jak to jest ? ma być czy nie ? :) Ta pętelka c oczywiście :)

To nie jest potrzebne, ale przydatne. Jak robisz diagnostykę to żeby ci się dekielek nie zgubił to wieszasz go za pętelkę na klamce. Po to to jest ;)

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuje wszystkim za informacje , dla mnie temat jest do zamknięcia - wiem co chciałem wiedzieć :) Najwięcej niepokoju zapodał mi  forumowy "dziadek", a najlepszą i zarazem kończącą temat admin "Jarek ".  Jeszcze raz dzięki i do zobaczenia w terenie ( najchętniej Ukraina - Zakarpacie jak by ktoś coś to z przyjemnością się podłączę )

Pozdrawiam Rochlik

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, FALCON napisał:

To jak to jest ? ma być czy nie ? :) Ta pętelka c oczywiście :)

Musi być.  Jeśli jej nie będzie to po rozgrzaniu silnika będzie lipa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Debian napisał:

Musi być.  Jeśli jej nie będzie to po rozgrzaniu silnika będzie lipa.

luzik jaja sobie robię :)

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, FALCON napisał:

luzik jaja sobie robię :)

 

Wiem, ale ktoś ciachnie i się ździwi (i to mocno).

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja tez mam taka pętelkę - tak tylko dodaje do tematu...(2000r ABS)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jedno jest pewne ten mostek to na pewno nie mostek porozumienia :D 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×