Skocz do zawartości
Flowers

Na co zwrócić uwagę przy kupnie Dakara?

Recommended Posts

Witajcie,

jeśli podobne zapytanie już było, to przepraszam za powtórkę, ale przekopałam forum i nic nie znalazłam.

Mam do Was prośbę. Potrzebuje konkretne info, na co należy szczególnie zwrócić uwagę, oglądając Dakara?

 

Będę wdzięczna za każdą sugestię :) 

 

ps. możliwe, żeby był Dakar w żółtym malowaniu ? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po pierwsze na Dakara. po drugie na sprzedającego, po trzecie na dokumenty, po czwarte na stan techniczny, po piąte poczytać forum ,,, bo jak mawia jeden taki ... tutaj już wszystko napisano Na począek polecam:

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za odpowiedź.

Pierwsz trzy punktu są oczywiste, bardziej interesowały mnie sprawy techniczne, typowe tylko dla Dakarów.

Zaraz biorę się za lekturę.  Dziękować :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też tak myślałam.  Bo sprzedawca uważa, że to jest dakar. Zaraz Wam pokażę to cudo ;) 

 

https://www.olx.pl/oferta/bmw-f650-gs-dakar-abs-2003r-CID5-IDkUSQ6.html#d1511f8bb3

 

No chyba, że sobie przemalował ;/

Edytowane przez Flowers

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
16 minut temu, Flowers napisał:

Też tak myślałam.  Bo sprzedawca uważa, że to jest dakar. Zaraz Wam pokażę to cudo ;) 

 

https://www.olx.pl/oferta/bmw-f650-gs-dakar-abs-2003r-CID5-IDkUSQ6.html#d1511f8bb3

 

No chyba, że sobie przemalował ;/

Zwykły, żaden Dakar.

 

160 km miesięcznie, wiele nie jeżdził :default_laugh:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Te inżyniery albo raczej księgowi namnożyli tyle modeli, że teraz nawet sam właściciel się gubi i nie wie czym tak naprawdę jezdzi ;-)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, Flowers napisał:

Też tak myślałam.  Bo sprzedawca uważa, że to jest dakar. Zaraz Wam pokażę to cudo ;) 

 

https://www.olx.pl/oferta/bmw-f650-gs-dakar-abs-2003r-CID5-IDkUSQ6.html#d1511f8bb3

 

No chyba, że sobie przemalował ;/

Nawet gdyby chciał to Dakarem nie będzie, z Dakara przedliftowego ma tylko szybę, na dzień dobry brakuje mu jeszcze przedniego koła w rozmiarze 21 cali... a później to i zawieszenia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja myślę, że jakby to był mój motocykl to jeszcze pomalowałbym ramę . A tak na serio, to sprzedaje się już ponad rok. Pewnie to wina dość wysokiej ceny albo kwestia przeróbek. Zwykły klient bmw nie lubi zmian w motocyklu, lubi kupić taki jak wypuściła go fabryka bo wg jego opinii nie ma co poprawiać, moto jest idealne . Musisz wziąć to pod uwagę, sprzedaż później takiego motocykla będzie niezwykle trudna. Mi się ten egzemplarz bardzo podoba ale nie raz usłyszałem na tym forum, że przepłacam za upiększanie mojego gsa, a i dla niektórych jego uroda jest kontrowersyjna więc chyba nie Możesz wziąć mojej opinii pod uwagę .

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
15 godzin temu, dakarowy napisał:

Nawet gdyby chciał to Dakarem nie będzie, z Dakara przedliftowego ma tylko szybę, na dzień dobry brakuje mu jeszcze przedniego koła w rozmiarze 21 cali... a później to i zawieszenia

I (chyba) obudowę zegarów z przedliftowego. Kierunki jakieś takie... niepomarańczowe ;) Dziwna mieszanka ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuje wszystkim za opinie :) Moto zostało zakupione :) Jak tylko zmienie opony i choc troche z kurzu przetre pochwale sie swoim cudem :) 

  • Like 13

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratulacje! czekam az sie pochwalisz  (póki co zdjęciami) ale na iziego to juz podakarujemy :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, aaniś napisał:

Gratulacje! czekam az sie pochwalisz  (póki co zdjęciami) ale na iziego to juz podakarujemy :D

Oczywista, oczywistosc :) 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakie cudo słyszałem ze kaszaneczka lekka :)


Wysłane z garażu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×