Skocz do zawartości
artis

Witam z miasta Krzywej Wieży :)

Recommended Posts

2 godziny temu, zaczekaj napisał:


Co to to nie. Tramp ma dożywocie :-)

wytapatalkowano
 

Kurde...tak zachwalasz, ze może jednak się skuszę bo aukcję na NX-a już wystawiłem.... ;) Ale żeby chociaż ten Trampek miał dwie rury pod siedzeniem to jakoś by wyglądał bardziej terenowo a nie takie jedno podwójne "coś"... ;) przypomina dubeltówkę z lufami w pionie... ;)

 

Edytowane przez artis

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kurde...tak zachwalasz, ze może jednak się skuszę bo aukcję na NX-a już wystawiłem.... Ale żeby chociaż ten Trampek miał dwie rury pod siedzeniem to jakoś by wyglądał bardziej terenowo a nie takie jedno podwójne "coś"... przypomina dubeltówkę z lufami w pionie...
 

Trampek jest specyficzny i albo się czuję do niego mięte albo nie.
Nie planowałam Transalpa bo mi się nie podobał. Brzydal. Ale mój tatko był innego zdania i postawił go w garażu. Na początku podchodziłam do niego jak pies do jeża. Wystarczyła jedna przejażdżka i pokochałam to moto.
Nie chcę innego, nowszego, lepszego.

cfc5bf9ad4e5c72906295bb8188fae80.jpg2433de8d485894f76ea6aeab74aab312.jpg201e83ec7312ddb92cd72330bc6b686f.jpg

wytapatalkowano

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdjęcia specjalnie z lewej strony, bez wydechu? :D A tak serio to zaczynasz mi mieszać w głowie, bo jak pisałem na początku - też myślałem i trampku.... :/

Masz jakieś porównanie do GS-a? Jeździłaś? Wiem że mogę znaleźć porównania , ale wolę spytać Ciebie bo tak tego trampka wychwalasz...

Przy okazji - jak wrzuciłaś takie duże foto? Jakbyś mogła to napisz krok po kroku - jak chłop krowie na rowie...:D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zdjęcia specjalnie z lewej strony, bez wydechu? A tak serio to zaczynasz mi mieszać w głowie, bo jak pisałem na początku - też myślałem i trampku.... :/
Masz jakieś porównanie do GS-a? Jeździłaś? Wiem że mogę znaleźć porównania , ale wolę spytać Ciebie bo tak tego trampka wychwalasz...
Przy okazji - jak wrzuciłaś takie duże foto? Jakbyś mogła to napisz krok po kroku - jak chłop krowie na rowie...

Specjalnie dla Ciebie prawa strona motocykla. Mi się tłumik akurat bardzo podoba w przeciwieństwie do lampy -telewizorka.
Ten Trampek to akurat pierwszy, Niebieskiego mam aktualnie.
ade81b1b953e3021c91e864571c82e1a.jpg
bed6dd746813c98ff2bc0457c42a497f.jpg.
Zdjęcia wrzucam z telefonu, klikam z tapatalka.

Co do porównania. Z gsów to jeździłam f800gs i f650. Na cycki nawet nie spoglądam. Okropność :-D
800 nawet mi się troszkę podoba, fajnie i zwinnie się prowadzi. Choć waga podobna do Trampka to jednak czuć inne wyważenie na plus GS.
W f650 właściwie podobne odczucia. Trampek ma wysoki środek ciężkości no i jednak zawracanie czy manewrowanie jest dla mnie 166 cm wzrostu czasem kłopotliwe.
No ale kultura pracy silnika, dźwięk, elastyczna praca, fakt, że to stara (u mnie starsza ode mnie) Japonia, wygląd (taki oldtimerowy, był dla mnie minusem a jest plusem) motocykla. Na dodatek koło 21 więc fajnie radzi sobie w offie. Stawia u mnie Trampka mimo wszystko na pierwszym miejscu.

wytapatalkowano

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
23 minuty temu, zaczekaj napisał:

Na cycki nawet nie spoglądam. Okropność :-D

No nie dziwię się - przecież masz swoje, hahaha...:D

28 minut temu, zaczekaj napisał:

w przeciwieństwie do lampy -telewizorka.

Hahaha...trafne spostrzeżenie :default_hammerpc::default_hammerpc::default_hammerpc:  :default_icon_e_biggrin:

 

24 minuty temu, zaczekaj napisał:

No ale kultura pracy silnika, dźwięk, elastyczna praca

Biorąc pod uwagę że lubisz off, chcesz powiedzieć, że v-ka brzmi lepiej niż 1-cylindrowiec ??? ;)

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Biorąc pod uwagę że lubisz off, chcesz powiedzieć, że v-ka brzmi lepiej niż 1-cylindrowiec ???
 

Vka to muzyka dla moich uszu. Zdrowa Vka w Trampku czy w Afryce brzmi dla mnie obłednie.
A jak chce innego dźwięki posłuchać to odpalam crfkę z akrapem :-)
Ktmy i bmw nie pracują dla mnie ładnie.

wytapatalkowano

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×