Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Założyłem ten wątek ponieważ rozglądam się za nowym moto i jak większość tutaj chciałbym posłuchać co inni mają do powiedzenia o wyszukanych ofertach. Na początek to:

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-gs-650-f-650-gs-2007-rok-abs-kufer-f650gs-gs-650-ID6yOGuR.html

Wydaje mi się zbyt piękne aby było wszystko ok... :/ Chodzi o to że jak na rocznik i stan to trochę tanio, nie? Co sądzicie? Gdybym nie mieszkał 500 km dalej to z chęcią bym się sam przekonał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odpicowany jak na wielkanocny odpust
Lusterka raczej nieoryginalne
Czyżby malowany wahacz?
Zestaw napędowy do wymiany

taptarapta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co kilka par oczu to nie jedna... ;) A tak na przyszłość abym wiedział jak rozpoznać - skąd wiesz że zespół napędowy do wymiany, skoro tylne koło jest na samym początku naciągu a łańcuch napięty ?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, artis napisał:

.... skąd wiesz że zespół napędowy do wymiany, skoro tylne koło jest na samym początku naciągu a łańcuch napięty ?

Nie na tym polega odpowiedni napęd. Łańcuch musi być złoty! Musi! ;)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale ty serio, czy mnie pod szpic ładujesz ? ;) Gdzie kuźwa nie czytam w ogłoszeniach to w 80% jak buddyjska mantra występuje tekst : " ...złoty łańcuch DID i olej Motul... " Innych nie ma?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

3400 km rocznie we Włoszech hmmm... nie patrzyłem regularnie na to jaką tam mieli pogodę w ostatniej dekadzie ale nie wydaje mi się żeby było to wyjątkowo zimne dziesięciolecie ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, Slimak napisał:

3400 km rocznie we Włoszech hmmm... nie patrzyłem regularnie na to jaką tam mieli pogodę w ostatniej dekadzie ale nie wydaje mi się żeby było to wyjątkowo zimne dziesięciolecie ;-)

Śnieg do listopada :default_laugh:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 minut temu, artis napisał:

Ale ty serio, czy mnie pod szpic ładujesz ? ;) Gdzie kuźwa nie czytam w ogłoszeniach to w 80% jak buddyjska mantra występuje tekst : " ...złoty łańcuch DID i olej Motul... " Innych nie ma?

To jaj już się ogarniesz z olejem i napędem to zauważysz, że 95%  sprzedawanych motków ( bez względu na lata i kraj pochodzenia) mają po 30'parę kkm ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Pawel napisał:

Śnieg do listopada :default_laugh:

Nie przesadzaj znowu. Tak jest tylko na północy Włoch, a jak wiadomo na północy zimno, wieje ... ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak jest zimno a nie wieje to jest ciepło :default_cafe2:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 minut temu, Jarek napisał:

To jaj już się ogarniesz z olejem i napędem to zauważysz, że 95%  sprzedawanych motków ( bez względu na lata i kraj pochodzenia) mają po 30'parę kkm ;)

No wiem, że z km to różnie bywa, tak jak w samochodach. Ale nie można też generalizować - ja NX kupiłem 2 lata temu i zrobiłem może 600 km... Wiem że to siara, ale cóż...:default_icon_e_confused:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, artis napisał:

No wiem, ....  Ale nie można też generalizować - ja NX kupiłem 2 lata temu i zrobiłem może 600 km...

To właśnie taki przypadki sprowadzają i sprzedają nagminnie ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, Jarek napisał:

To właśnie taki przypadki sprowadzają i sprzedają nagminnie ;)

To włosi też płaczą jak sprzedają..? :):):)

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tam dużo kościołów, ale dziadki rzadko chodzą i stąd takie małe przebiegi, ;) do tego kraj mody i same igły ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, artis napisał:

To włosi też płaczą jak sprzedają..? :):):)

 

Ryczą :default_ph34r:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wg mnie ze zdjęć wynika że łańcuch się łamie czyli stary, pozacierany, pewnie oringi już poszły. ..

Ale ja to zwykły lajkonik jestem i się nie znam

taptarapta

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do włoszczyzny
Sa tańsze niż teutońskie ale też bardzo zaniedbane

Przebiegiem bym się nie kierował bo sam sprawdzałem romańskie strony i bywa bardzo różnie. Potrafią mieć po 20kkm ale i ponad 80

taptarapta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 20.03.2017 o 15:25, Pawel napisał:

Jak jest zimno a nie wieje to jest ciepło :default_cafe2:

Najgorszy jest wiatr....

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 godzin temu, JaGrab3 napisał:

Najgorszy jest wiatr....

...a dużo pan pali??...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, JaGrab3 napisał:

Najważniejsze, że palę kiedy tylko chcę....

Ożeń się, to zobaczysz ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Eeeee tam. Z tymi przebiegami, to tak samo Wy generalizujecie jak i sprzedawcy, oni wszyscy mają przebiegi 30kkm a Wy zakladacie że one wszystkie są lewe. Z Włoch lewe, z Niemiec bite, a Anglii zardzewiałe. A wszystkie na których jeździmy spadły kurwa z księżyca prosto w środek naszego pięknego kraju...

Wysłane z bagna.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A tego dlaczego nikt nie chce?

http://allegro.pl/bmw-gs-f650-gs-dakar-import-z-austrii-i6753216903.html

Już przynajmniej 2 raz się ogłasza, a moto ma wszystko co potrzeba - jest zadbany, tani jak na ten rok, ma duży przebieg (a nie jakieś tradycyjne 30 k) no i przede wszystkim... ZŁOTY ŁAŃCUCH ! :D  A w silniku założę się, że olej MOTUL ;)  I brania ni ma... :( A! No i było nie było to jest   D A K A R ! :)

 

Edytowane przez artis

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, Seb napisał:

Eeeee tam. Z tymi przebiegami, to tak samo Wy generalizujecie jak i sprzedawcy, oni wszyscy mają przebiegi 30kkm a Wy zakladacie że one wszystkie są lewe. Z Włoch lewe, z Niemiec bite, a Anglii zardzewiałe. A wszystkie na których jeździmy spadły kurwa z księżyca prosto w środek naszego pięknego kraju...

Wysłane z bagna.
 

Mój Dominator trafił do tego raju z Anglii. Z zardzewiałymi śrubkami na silniku, hahaha... ;) Więc coś w tym jest... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak stal.na dworzu to rdzewial, proste, jak w każdym innym kraju. No chyba że oni tam obligatoryjnie trzymają motocykle w basenach.

Wysłane z bagna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×