Skocz do zawartości

Recommended Posts

20 minut temu, artis napisał:

Bo ludzie by chcieli 12 letni, nowy, nieużywany, pachnący salonem, w cenie 10%  nowego egzemplarza. Tylko mało kto wie, że kto tanio kupuje, ten dwa razy płaci.

Ale to tylko moja filozofia (sorry artex) ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
40 minut temu, Pszemo napisał:

Bo ludzie by chcieli 12 letni, nowy, nieużywany, pachnący salonem, w cenie 10%  nowego egzemplarza. Tylko mało kto wie, że kto tanio kupuje, ten dwa razy płaci.

Ale to tylko moja filozofia (sorry artex) ;)

Jak dla mnie jednak wart obejrzenia.... Może nikt go jeszcze nie oglądał bo popytu nie ma w tamtych okolicach na GS-a.. ;)

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, artis napisał:

Jak dla mnie jednak wart obejrzenia.... Może nikt go jeszcze nie oglądał bo popytu nie ma w tamtych okolicach na GS-a.. ;)

 

Popieram, wygląda nieźle, cena dobra - jechać, oglądać i decydować.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, artis napisał:

Dla chcącego nic trudnego.

Ja po swojego pojechałem do Kłodzka (masz obcykane googlemaps, to znajdziesz) i wróciłem na kołach. I to wszystko za jeden dzień (dzięki dakarowemu :D )

 

Edytowane przez Pszemo
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie muszę szukać, byłem tam wczoraj - 20 km ode mnie ;)

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 godzin temu, Pszemo napisał:

Dla chcącego nic trudnego.

Ja po swojego pojechałem do Kłodzka (masz obcykane googlemaps, to znajdziesz) i wróciłem na kołach. I to wszystko za jeden dzień (dzięki dakarowemu :D )

No... co niektórzy idioci po swój wymarzony motocykl to po 650 km w jedną stronę potrafią zrobić...po Polsce.. i to nawet dwa razy, choć kolejnym razem już tylko 400 :default_laugh:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znam takiego, co pojechał po moto i wracając zrobił 700km.

Znam też innego, co przyjechał po moto i wracając zrobił 350 przy 2 stopniach w deszczu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja zwiększam dystans. Po pierwsze moto poszedłem z buta 300 m, po drugie musiałem podjechać 15 km. ;)

Ale za to moto dla kumpla sprowadzaliśmy w nocy i w deszczu przez 400 km na zmianę. Więcej szczęścia niż rozumu, ale dojechaliśmy cało. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witajcie,

znalazłem ciekawe moto, ale ma przebieg 120 tys (ponoć udokumentowany). Zakładam, że przy takim stanie licznika, to jest prawdziwy przebieg ;)

jak uważacie, czy jak na bmw f 650 gs z 2007 to duży przebieg i nie ma się co pakować? czy może macie inne opinię. 

Z góry dzięki za Wasze głosy :) 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zrób tak: obejrzyj ten motocykl, a potem znajdź jakiś w okolicy od handlarza, błyszczący i wypicowany, w atrakcyjnej cenie z magicznymi 30 tys na liczniku - i porównaj :) 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aż tak bym nie dramatyzował nie wszystko na rynku to picowane 30 tys. Osobiście szukałbym czegoś z mniejszym nalotem. No chyba że cena będzie bardzo dobra.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×