Skocz do zawartości
GSuberalles

Przewody wysokiego napięcia do 1150gs

Recommended Posts

Jak w temacie. Potrzebuję przewodów a cena w znanych mi sklepach jest raczej z sufitu. Wątpię aby ktoś miał takowe na zbyciu ale za namiar na firmę która ma w miarę normalne ceny będzie bezcenny.

Dziękuję. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to są jakieś super hiper specjalne? Z tego co wiem można przewody na metry kupić, fajki też można dobrać..

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, arthurr napisał:

A to są jakieś super hiper specjalne? Z tego co wiem można przewody na metry kupić, fajki też można dobrać..

Są to najnormalniejsze przewody w nienormalnej cenie. Nigdy nie interesowałem się "składaniem" przewodów ale czas zacząć (człowiek całe życie się uczy). Znalazłem firmę Janmor, która teoretycznie ma to czego mi potrzeba ale nie znam szczegółów. W poniedziałek do nich zadzwonię i jak będę coś wiedział to się tą wiedzą podzielę (a nuż się komuś przyda). 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kupuj tylko z lepsza izolacja

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Raczej rzeczywistosc ale zawsze da sie jakos obejsc problem tylko masz swiadomosc ze nie bedzie loga bmw? Wyznawcy beda gotowi myslec ze to jakis ulep :p

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pompa paliwa z logo kosztuje 1400zł bez logo 160zł. Kraj pochodzenia w obu przypadkach ten sam (Chiny). Za stary jestem na ortodoksję i puryzm.

A tak na marginesie widać, że chłopaki z działu marketingu wyszli z założenia, że jak ktoś za nowy motocykl daje 80tys zł to potem stać go na to aby przepłacał za byle pierdołę. Dzięki im staraniom i ogromnemu trudowi włożonemu w komplikowanie podzespołów nie wymagających skomplikowania, wiem już na 100% że jest to moje ostatnie BMW.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Inne marki nie sa lepsze chyba ze kupisz  WSKe no gora MZke

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Urala albo Dniepra, max starego XT bo DRki nie kopnę. Mierżą mnie już zmowy cenowe, ceny z sufitu, czas oczekiwania 5 tygodni, brak zamienników a oryginały z chin co się w rękach rozsypują.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdaje się, że od opla omegi pasują gotowce z fajami itd . Coś gdzieś jakoś tak słyszałem, ale musiałbyś obczaić w jakimś sklepie/warsztacie. A jeśli chodzi o deerę to kopniesz, nawet jak kopię, tylko trza tłok do góry, odprężnik cyk i dopiero pierdolut :D . A jeśli chodzi o ruski to jak rajcuje Cię wieczne grzebanie ...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, GSuberalles napisał:

A tak na marginesie widać, że chłopaki z działu marketingu wyszli z założenia, że jak ktoś za nowy motocykl daje 80tys zł to potem stać go na to aby przepłacał za byle pierdołę. Dzięki im staraniom i ogromnemu trudowi włożonemu w komplikowanie podzespołów nie wymagających skomplikowania, wiem już na 100% że jest to moje ostatnie BMW.

To nawet nie jest kwestia marketingu, gdy kogoś stać na fanaberię za 80 tys. to raczej nie są dla niego problemem kable za kilkaset zł ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To na pewno ale zakup nowych raczej fabryk nie utrzyma. Serwis i cześci to duża część wpływów a jak się leci w lolo z tymi od używek to na bank nówki nie kupią.

Wysłane z mojego GT-I9060I przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko w serwisie pojawiają się ludzie, których na ten serwis stać :). Prawda jest taka, że wśród użytkowników motków z 2 ręki niewielki procent stać na kupno nowego - i nie są targetem dla firmy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, ARG napisał:

Tylko w serwisie pojawiają się ludzie, których na ten serwis stać :). Prawda jest taka, że wśród użytkowników motków z 2 ręki niewielki procent stać na kupno nowego - i nie są targetem dla firmy.

Jest to myślenie ze wszech miar głupie i kosztowne w skutkach. Ja rozumiem, że pazerność ludzka granic nie zna a jak się siedzi na kierowniczym stanowisku, to tym bardziej ale to przecież przeczy elementarnej zasadzie budowania pozytywnych relacji z klientem. Do czego zmierzam. Tak duża firma, jak BMW nie miałaby problemu aby personalizować usługi. Stać cię, to kupujesz części z zajebistym logiem BMW a po 4 takich zakupach sekretarka Sandra robi ci loda. Nie stać cię to kupujesz tańsze części bez logo i ewentualnie możesz sprzątaczkę Krystynę namawiać na handjob. Jeszcze kilka lat temu 1150 było poza moimi możliwościami finansowymi. W tej chwili przy odrobinie wysiłku mógłbym sobie pozwolić na używane 1200. Za 3-4 lata pewnie mógłbym odłożyć na nowy sprzęt. Wiem jednak, że tak się nie stanie i nie ma opcji abym dał kiedykolwiek zarobić BMW, bo mając na uwadze, że zakup motocykla to jakieś 3/4 kosztów jego posiadania i znając nastawienie do klienta mam gdzieś dojenie mnie na każdym kroku.

Edytowane przez GSuberalles

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozumiem, o co ci chodzi ale widać polityka firmy jest inna. Przypuszczam, że BMW chce być jednak marką premium. Taki  Bentley, też mógłby sprzedawać tańsze samochody, ale nie sprzedaje. Towar jest drogi, bo ma być drogi, aby nie każdy mógł go kupić. Na razie cie nie stać, ale za 3-4 lata może uzbierasz na nowe BMW, wówczas dołączysz do tego  elitarnego grona. I na tym polega polityka sprzedaży. Na jednego potencjalnego klienta, dla którego GS1200 to motocykl przypada kilku osobników z kasą, którzy chcą pokazać, że ich stać etc. i to oni są targetem. Nie chcą w swoi gronie peasanta, który po kilku latach zbierania kupił jakąś używkę. Obecnie więcej zarabiają tworząc image produktu nie dla każdego niż przodu, który jest dobry i powszechnie dostępny. Taki świat, adapt or die ;).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 minut temu, Pszemo napisał:

Może zadzwoń jutro TUTAJ

Od nich wezmę. W drugim postcie piałem o tej firmie. Zobaczymy jak sprawa będzie wyglądać jakościowo bo cenowo jest ok.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×