Skocz do zawartości

Recommended Posts

2 godziny temu, Pawel napisał:

1200, 2013, 53000, 41000

Paweł, Twoje posty zaczynają brzmieć jak jakieś hip-hopowe grypsy. 'JKW-TZ,2.50 WT -kto był, ten wie, kto był, ten wie'.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 minut temu, MrBodek napisał:

Paweł, Twoje posty zaczynają brzmieć jak jakieś hip-hopowe grypsy. 'JKW-TZ,2.50 WT -kto był, ten wie, kto był, ten wie'.

Każdy interpretuje jak chce. 

Zawsze możesz zanucić:

"Dłuższe życie każdej pralki to Calgon .... " :default_laugh:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 godzin temu, Pawel napisał:

Czy ja dobrze paczam że się lampka zepsuła, temu GS-u?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moto kupione. Stanęło na F650 z 1998r. Fotka z ogłoszenia bo motocykl rozebrany jak do "rosołu"- czyszczenie i regulacja gaźników.1e8d58b7b8f56002f37f1c39c14290f9.jpg

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Okazja??

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-g-okazja-g-650gs-2011-ID6zpvvA.html

przystępna cena, pokrzywiona felga, zarysowany bok, uszkodzony błotnik oraz stopka, 

Ciekawa cena za rocznik, opłaca się brać i robić?

aaa, brak książki serwisowej

Edytowane przez Mirogoce

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:D

 

Pokazujesz najtańsze G650 we wszechświecie i dziwisz się że książki nie ma :D Jesteś moim mistrzem :D

Posprawdzaj sobie ceny części które są uszkodzone i ci wyjdzie czy warto. Oczywiście nie musisz ich kupować, powertape i trytrytki powinny załatwić sprawę :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hehe,  blutape i gep wystarczy :D to oczywiście okazja nie dla mnie, bo nie zamierzam dokładać drugie tyle aby to jeździło :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem to może jeszcze nie być wszystko :default_huh:

Magiczne określenie z ogłoszeń  - "w stanie jak na zdięcjach

to taki wytrych mający usprawiedliwić jakiekolwiek występujące usterki i wady.

Bo przecierz "widziały gały co brały" a  sprzedający  uczciwie o wszystkim informował.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W TEAM Długołeka stoi F800GS  ADV , 09/1015 salon pl , zielony , pełna wersja max + kufry alu + szyba givi , halogeny itp. itd. przebieg 25000 , bezwypadek , przejęcie leasingu lub 38000 brutto fv . jeszcze nie wystawili , dzisiaj gadałem z Michałem . moim zdaniem okazja .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest Dakar, taki by mi odpowiadał,

https://www.olx.pl/oferta/bmw-gs-650-dakar-CID5-IDqBbe9.html#980d4dfd17

może ktoś zna? może ktoś wie? 

przebieg o ile dobrze pamiętam coś ok 65000, sprowadzony, wymieniony licznik na "km", użytkowany przez właściciela przez rok. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 godzin temu, Mirogoce napisał:

Jest Dakar, taki by mi odpowiadał,

https://www.olx.pl/oferta/bmw-gs-650-dakar-CID5-IDqBbe9.html#980d4dfd17

może ktoś zna? może ktoś wie? 

przebieg o ile dobrze pamiętam coś ok 65000, sprowadzony, wymieniony licznik na "km", użytkowany przez właściciela przez rok. 

Wygląda w sumie dobrze (o ile można powiedzieć cokolwiek po tak niewyraźnych fotach), moim zdaniem jest sprowadzony z Anglii bo ma wymienione tarcze zegarów. Trzeba by się o to dopytać bo może być problem z przeglądem jeśli nie miał wymienionej lampy. Na plus (dla mnie) wymienione klosze kierunków, lampa tylna led + osłony zębatki i łańcucha TT, na - tłumik nieoryginalny, pojedynczy komin słabo wygląda w gs-ach i najczęściej pierdzi niemiłosiernie. Jeżeli jesteś zagorzałym estetą marki po czasie mogą zacząć Ci doskwierać nieoryginalne lusterka...:D

Edytowane przez Vengosh10

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdyby ktoś szukał naked to jest do sprzedania chyba najbardziej rozpoznawalna kawa we Wrocławiu

Niestety przyszedł czas i na moją bestię. Więc... SPRZEDAM!

KAWASAKI Z 750 R
Rocznik 2008r.
Drugi właścicielką
Przebieg: 24,275 tys.
OC: 11.03.2018
Przegląd: 09.09.2017

Jestem drugą właścicielką Zetki. Nie był katowany, służył jako transport do pracy i z powrotem oraz na spokojne wycieczki "wkoło komina". Niestety na więcej nie pozwalał brak czasu.
Stan mechaniczny motocykla określam na bardzo dobry. Wizualnie motocykl posiada kilka rysek i wgniotkę na baku od strony siedzenia. Motocykl jest garażowany, nie jest dzięki temu narażony na warunki atmosferyczne. Na początku roku wymienione były oleje, płyny, klocki, akumulator oraz opony, dodatkowo nie wyjeżdżał z garażu za często przez wspomniany wyżej brak czasu. Jeśli chodzi o napęd, wystarczy jeszcze na sezon. Dodatkowe atuty motocykla : maszyna jest obniżona, więc nie stanowi problemu dla osób niskich (mam 160cm), a dla osób wyższych ewentualnie podniesienie go nie wyniesie dużo. Kawasaki ma zamontowane akcesoryjne złote klamki (regulowane oraz składane), węże w oplocie w kolorze złotym, złote obwódki przy kołach (folia, można je zdjąć jeśli ktoś uzna, że są passe), akcesoryjne kierunkowskazy z tyłu oraz opony, które mają za sobą bardzo słaby sezon. Motocykl posiada oryginalny tłumik, wmontowany immobilajzer oraz regulacje przedniego zawieszenia. Pracuje równo, odpala "na strzała".
Z bólem serca sprzedaję wierną mi maszynę, ponieważ ostatnimi czasy zwyczajnie nie mam dla niej czasu, a nie chcę aby umarła samotnie pewnego dnia w garażu.

Cena 12,000zł.e1565eb190f8f03fabc808526fdfe2dd.jpg

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Biorę ale razem z właścicielką za taką cenę to darmo :default_icon_e_biggrin:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na żywo jest jeszcze lepiej

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Pawel napisał:

Na żywo jest jeszcze lepiej emoji4.png

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 

to ja jestem zainteresowany naked-em

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Stare, doświadczone chłopy a nie wiedzą że utrzymanie takiego nakeda jest BARDZO kosztowne i nie daje gwarancji bezawaryjności... ;)

  • Like 8

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na pewno ma jakąś awarię.. inaczej by się nie sprzedawała...

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka


Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×