Skocz do zawartości

Recommended Posts

Golas. Manetki nie sa chyba oryginalne. Nie wiadomo jak z kierownica bo mostka tego plastikowego na polce z przelacznikami tez brak. Zdjecia troche slabe.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panie, Panowie,

z przykrością stwierdzam, że ten sezon dla mnie na dobre się nie zaczął, już musi się powoli skończyć.

Niestety, udało mi się przejechał około 200km, dziś na pożegnanie pojeździłem trochę po Puszczy Zielonce.

Zeszły sezeon to około 5tyś km, niestety mam dużo obowiązków rodzinnych i służbowych dlatego:

http://allegro.pl/sh...item=2461024024

W następnym sezonie powinno się udać, znowu czymś pojeździć.

All you guys have fun!

Edytowane przez pelek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej, co możecie powiedzieć o tym moto: http://otomoto.pl/bm...l-M3267549.html

(stosunek cena - wyposażenie). Zdjęcia właściwie mało pokazują. A piszą np o ABS, którego w rzeczywistości moto nie posiada

Jeżeli już to na pewno poniżej 10 tys., po zdjęciach nic nie można powiedzieć, jakieś prześwietlone, dlatego nie można go od razu przekreślać ale jak napisałem za takiego golasa nawet bez ABS-u nie dał bym 9tys. Ogólnie bardzo ładnie utrzymany.

Edytowane przez nokian66

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten zdecydowanie ;)

http://otomoto.pl/bmw-gs-f-800gs-salon-polska-M3246239.html

przebieg 23000km, pomylił się w ogłoszeniu ;)

brak książki serwisowej, moto nie widziało serwisu, tylko warsztat kolegi, luzy zaworowe przy 20kkm nie ogarnięte

tablica rejestracyjna zginęła ....

wystarczy....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

A ten GS podobno kogoś z forum (być może naszego). Ktokolwiek widział, ktokolwiek zna ten sprzęt? Być może warto się bardziej zainteresować hmm?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cena z pewexu ale wyglada nie zle

Przy okazji, co to jest Centrum Rozwoju Turystyki Motocyklowej?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

A ten GS podobno kogoś z forum (być może naszego). Ktokolwiek widział, ktokolwiek zna ten sprzęt? Być może warto się bardziej zainteresować hmm?

z tego co pamiętam to z advrider.pl

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cena z pewexu ale wyglada nie zle

Właściwie to jeszcze chyba słabo się orientuję w cenach bo jako tako zacząłem interesować się kupnem od niedawna. W takim razie jaka jest w miarę rozsądna cena za rocznik 2004-2005 z wyposażeniem mniej więcej jak na tej aukcji?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam do tego Centrum rzut beretem, więc pojadę dziś po pracy go obejrzeć. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właściwie to jeszcze chyba słabo się orientuję w cenach bo jako tako zacząłem interesować się kupnem od niedawna. W takim razie jaka jest w miarę rozsądna cena za rocznik 2004-2005 z wyposażeniem mniej więcej jak na tej aukcji?

Cena to rzecz indywidualna i głównie zależy od subiektywnej oceny motocykla przez sprzedającego ;)

Ja osobiście uważam, że jeżeli motocykl jest taki jak pisze gość to cena nie jest jakoś wygórowana - jest rozsądna.

Gość wystawił ogłoszenie na adv jakieś dwa tygodnie temu. Sam nawet pisałem by dał też ogłoszenie u nas (odwiedzając przywitalnię ;) ) bo motocykl wygląda atrakcyjnie, ale jakoś chyba się nie zdecydował ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cena to rzecz indywidualna i głównie zależy od subiektywnej oceny motocykla przez sprzedającego ;)

Ja osobiście uważam, że jeżeli motocykl jest taki jak pisze gość to cena nie jest jakoś wygórowana - jest rozsądna.

Gość wystawił ogłoszenie na adv jakieś dwa tygodnie temu. Sam nawet pisałem by dał też ogłoszenie u nas (odwiedzając przywitalnię ;) ) bo motocykl wygląda atrakcyjnie, ale jakoś chyba się nie zdecydował ;)

Bo mu odpisali żeby koniecznie sie tutaj najpierw Pprzywitał w Przywitalni, bo my podobno bardzo przewrażliwieni na tym punkcie jestesmy :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam do tego Centrum rzut beretem, więc pojadę dziś po pracy go obejrzeć. :)

Bartolini jakbyś mógł podzielić się wrażeniami to będę wdzięczny... ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bartolini jakbyś mógł podzielić się wrażeniami to będę wdzięczny... ;-)

Spoko popacze, obadam i dam znać na tyle na ile będę się znał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tylko mnie nie zlinczujcie ale nie daleko trafiło sie takie pegaso szukałem info o tym komisie ale nic nie trafiłem ogólnie chyba cena troszkę za wysoka jak na inne sztuki z 97

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli jest faktycznie zadbany,to ja bym nie żałował kaski.To później procentuje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moto jak moto, cena ok.

Przy okazji, co jest z Alikiem? To jego dział a dawno go nie widzialem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na zdjęciach mało widać oprócz tego, że opony ma w dobrym stanie, pogubione śrubki od osłony kierunków i brak naklejek na plastikach zadupków (to zawsze budzi moją czujność).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no wygląda ładnie (na zdjęciach) ;-) przebieg normalny, a jeżeli jeszcze faktycznie udokumentuje, to oki.

Jednej śrubki przy obudowie migacza brakuje.

Dziwne są przetarcia na wahaczu po prawej stronie, pewnie od łapy do stelaża bocznego, albo od nóżki pasażera (gleba :?: )

Jedź zobacz, sprawdź - jak jest oki, to kupuj :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej.

Pojawił się na otomoto .. a ja czyham.... co o nim myślicie?

Szkoda ze ejbiesa nima...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam

Chciał bym wszystkich uprzedzić przed kupnem tego motocykla, szkoda czasu i pieniędzy. Koleś się zarzekał ze motocykl jest w idealnym stanie a jak przyjechaliśmy na miejsce okazało się że musiał byś naprawdę po konkretnym dzwonie zawieszenie z przodu waliło. Po sprawdzeniu dokumentów a gość zarzekał się że z pełną dokumentacją a miał tylko książeczkę gwarancyjną z triumpha w warszawie więc postanowiliśmy sprawdzić dalej i po sprawdzeniu po numerze Vin okazało się że motor z fabryki wyszedł w kolorze czarnym tak że same ściemy. Na zegarach ma przejechane 1100 km jest poprzeglądzie przy 720 km tak ma wpisane w książkę serwisową a na zegarach cały czas świeci się klucz serwisowy :-P.Odradzam wszystkim tym którzy by mieli zamiar go oglądać .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witajcie polecam gorąco motek , godny polecenia !!!!!

A czemu ma dwa plastiki na zadupku inne?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×