Skocz do zawartości

Recommended Posts

Poza tym kanapa szyta, opony na wykończeniu, przednia tarcza hamulcowa nie jest oryginalna, co poddaje i to znacznie pod wątpliwość autentyczność przebiegu albo inne przykre niespodzianki (choć niekoniecznie - trzeba dopytać) i ważne - nie jest typowym w tym modelu odchodzenie farby z silnika! :roll:

Poza tym brać, kupować, nie żałować......... bo wygląda naprawdę dobrze... ;-)

Kocham te forumowe zabawy w detektywa , nie lepiej zadzwonić i spytać ??

Tak się składa że moto jest moje , zainteresowanym odpowiem na wszystkie pytania , najlepiej telefonicznie lub na PW .

Dakarowy , nie ośmieszaj się - "kanapa szyta" , błagam , to takie typowe szukanie dziury w całym na siłę , jak nie masz pewności to nie zabieraj głosu ...

Tarcza oczywiście że nie jest oryginalna , już tak kupiłem , z pewnością przebieg nie jest oryginalny skoro kolega tak twierdzi ...

Przełącznik kierunków jest ze skutera , oryginalny rozpadł mi się tuż przed Islandią i dzięki Miko znalazłem rozwiązanie , a oryginalnego do dziś nie udało mi się kupić , nie jest to takie proste ...

Opony ... przecież dokładnie opisałem stan opon , daje drugie szosowe , proszę czytać ze zrozumieniem ....

Kufry oczywiście że miało , więcej , nadal ma , boczne daję gratis , dokładnie jak w ogłoszeniu ...

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania , tak jak mówiłem najlepiej telefonicznie .

Szukających dziesięcioletniej "nówki" spod igły zapraszam do salonu BMW . Ten egzemplarz był używany zgodnie z przeznaczeniem i nosi ślady użytkowania .

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przem.ek, po pierwsze sam czytaj ze zrozumieniem.. ;-)

Po drugie, jak pragnę spokoju - nie powiesz mi że kanapa jest w oryginale, a to że nie Ty obszywałes, nie oznacza słuszności Twojej teorii, a głos zabieram jak mam ku temu powód ;-) I uwierz że nie jest to siedzenie w oryginalnym obszyciu, choć oczywiście jest to szczegół ;-)

Deprymujący jest fakt, że wyskakujesz od razu z pretensjami nie wiadomo o co, że ktoś napisał prawdę, a czego nie zaznaczyłeś w ogłoszeniu? :roll:

Zaznaczam że nie wiedziałem że to Twój motocykl :-D

Poddałem pod wątpliwość prawdziwość przebiegu, bądź "inne przykre niespodzianki" wymiany owej tarczy (zaznaczyłem - "choć niekoniecznie") i że trzeba dopytać, ale jak widać wiesz lepiej, co napisałem ;-)

Napisałem też na koniec, być moze ostatniego zdania juz nie doczytałeś, bo najarałeś się jak szczerbaty na suchary, że ktoś się czegoś przyczepił, ale prosze przeczytaj jeszcze raz mój powyższy post, nie wiem może zrób to jutro :-P i przemyśl ;-)

Ogólnie to szkoda mi energii na takie przepychanki, ale zagotowało mi się :-) :beer:

Edytowane przez dakarowy
  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

podstawa, to czytanie ze zrozumieniem :)

Jedzie Niemiec Mercedesem z dużą prędkością zakopianką. Wywija po zakrętach, opony piszczą ..... i nagle z za zakrętu ujrzał bace co powoził zaprzęgiem konnym. Nie był w stanie wyhamować i z całym impetem "walną" w furmankę. Wóz połamany w rowie, koń kawałek dalej poturbowany charczy, a bacę odrzuciło w buroczysko. Niemiec cały w nerwach przechodzi koło połamanego wozu - kopnął z impetem w kolo, podchodzi do charczącego konia i bez namysłu wyciąga pistolet i strzela - idzie do bacy i pyta: a wy jak się czujecie??? A baca z przerażeniem: a jo lepiej jak przed wypadkiem ;)

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przem.ek, po pierwsze sam czytaj ze zrozumieniem.. ;-)

Po drugie, jak pragnę spokoju - nie powiesz mi że kanapa jest w oryginale, a to że nie Ty obszywałes, nie oznacza słuszności Twojej teorii, a głos zabieram jak mam ku temu powód ;-) I uwierz że nie jest to siedzenie w oryginalnym obszyciu, choć oczywiście jest to szczegół ;-)

Deprymujący jest fakt, że wyskakujesz od razu z pretensjami nie wiadomo o co, że ktoś napisał prawdę, a czego nie zaznaczyłeś w ogłoszeniu? :roll:

Zaznaczam że nie wiedziałem że to Twój motocykl :-D

Poddałem pod wątpliwość prawdziwość przebiegu, bądź "inne przykre niespodzianki" wymiany owej tarczy (zaznaczyłem - "choć niekoniecznie") i że trzeba dopytać, ale jak widać wiesz lepiej, co napisałem ;-)

Napisałem też na koniec, być moze ostatniego zdania juz nie doczytałeś, bo najarałeś się jak szczerbaty na suchary, że ktoś się czegoś przyczepił, ale prosze przeczytaj jeszcze raz mój powyższy post, nie wiem może zrób to jutro :-P i przemyśl ;-)

Ogólnie to szkoda mi energii na takie przepychanki, ale zagotowało mi się :-) :beer:

Mnie również się zagotowało , po przeczytaniu Twego pierwszego posta , ale już mi przeszło. Być może zle zrozumiałem stwierdzenie "szyta kanapa" , ale zapewniam że jest oryginalna tyle że z obniżonej wersji ( sam wymieniłem) bo do najwyższych nie należę , tak czy siak "szyta" nie jest . Na pewno idealna dla osób poniżej 180cm . Koniec tematu , przepychanek również .

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to sytuacja typu: wyślij mi pieniądze na konto, a ja wyślę Tobie motocykl :-)

email nr 1:

Witam,

Mam e-mail z zainteresowanie moim motocykl, Czy nadal jestes zainteresowany? bo motocykl jest jeszcze dostepny w sprzedazy.

Prosze odpowiedziec w jezyku angielskim bo mój polski nie jest tak dobry, a my bedziemy kontynuowac tej dyskusji.

Ostatnia cena to 14.250 PLN (3.500 EUR)

Motocykl jest w bardzo dobrym stanie. Nie ma zadnych technicznych ani mechanicznych problemów. Zadnych problemów silnika.

Nie ma zadnych zarysowan lub wgniecenia, bez ukrytych wad.

Jest w stanie salonu.

-Km-tych sa prawdziwe 8.350 Km

Motocykl jest w Dublinie, Irlandia.

Motocykl ma wszystkie papiery potrzebne.

Mam niezbedne formalnosci: rejestracja w Polska!

Motocykl mial niemiecka dokumenty!

Czekac na odpowiedz!

Dziekuje za poswiecony czas i wspólpraca

Z powazaniem,

i email nr 2:

Hello,

It is not any problem to use the motorbike in Poland, because is a European model and you can register to your country without any problems!

The motorbike has all the necessary papers and it has all its taxes payed!

The papers of the motorbike are German papers.

I have a safe method to propose you that will protect both of us in this deal.

The shipping cost to Poland are are included in the price.

You pay only the price of the motorbike 3.500 EUR.

The motorbike is ready for shipping at the shipping company.

To receive it you must pay the money for the motorbike to the shipping company with a BANK ACCOUNT .

After the payment is checked and if everything is OK the motorbike will be shipped towards you.You will receive the motorbike right at your home address.The shipping time depends on the distance to your country.

When you will receive the motorbike you will have up to 10 days to inspect it at the nearest dealer and to go with the papers at the local authorities and see if there is trouble registering the motorbike in your country.

If everything is OK and you agree to keep it the shipping company will give me the money and the transaction will be completed.

If you are not satisfied you must announce the shipping company before the end of the inspection period and if there is no solution to the problems the motorbike will be shipped back to me by the same method in which it was shipped to you and the shipping company will return you the money.

This service offer protection for both buyer and seller.

For more information please check www.autotransportdepot.com this is the shipping companie's website.

If you agree to make the deal this way please tell me so I can contact the shipping company to start the transaction with you.

Email me your response soon!

Regards!

emaila nr 3 już nie było, a szkoda ;-)

Best regards :-)

Tom

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cholera wie co o tym myśleć

http://otomoto.pl/bm...e-M3437843.html

Mirek dopiero moment na emeryturze a juz straciłeś czujność? :-D

Ogłoszenie z cyklu przekręcimy Cię :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zna ktoś ten motocykl/sprzedającego?

http://allegro.pl/show_item.php?item=2752434346

Na pierwszy rzut oka widać że błotnik z tyłu jest krzywy (przyczyn może być wiele: gleba, złe zamocowanie po montażu stelaży, itp)

Ponoć bak był odmalowany, bo miał ryski ;)

Sprzedawca dorzuca sakwy na tył, kufer,nawigację Larka, ostatnie sensowne papiery ze Szwabii około 28000 km w 2008.

Wtedy też został odblokowany do pełnej mocy, ponoć ujęte w brief.

Zakupiony od znajomego (prawie rodziny:D) w Niemczech.

Cena 10-11tys.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coś mi się takiego w oczy rzuciło, są też dostępne testy AD/AC:

http://allegro.pl/kask-z-poduszka-powietrzna-airbag-apc-nowy-l-sklep-i2693057310.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ADAC (niem. Allgemeiner Deutscher Automobil-Club) – niemiecki automobilklub zrzeszający ponad 17 .

AC/DC – australijski zespół hardrockowy założony w Sydney w 1973 roku przez braci Angusa i Malcolma Youngów

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I tu pytanie, czego 17? :)

mln parów

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witajcie,

Od dłuższego czasu już rozglądam się za zdrową f-ką i te co wyglądają sensownie szybko znikają, no chyba że kosztują jak ta http://otomoto.pl/bm...k-M3258570.html, która już od dłuższego czasu jest i jakoś nikt się nie skusił.

Ostatnio pojawiła się nowa http://otomoto.pl/bm...t-M3439137.html, która mnie zainteresowała.

Gość rzetelnie opowiedział co i jak z motorkiem. Podobno sprowadził Wiekjiej Brytanii dla siebie (kupił na aukcji i znajomy kurier odebrał od właściciela i przywiózł do Polski). Przejechał 2500 km w Polsce na angielskiej rejestracji :) Jest przygotowany do rejestracji i nawet ubezpieczenie wykupione. W sierpniu zrobił przegląd. Wymienił świece, płyny, simmeringi w lagach itd. Do wymiany są tylko opony, ponieważ stan jest dostateczny.

Mówi, że sprzedaje, ponieważ stwierdził, że potrzebuje jednak mocniejszego i większego turystyka.

Wygląda wiarygodnie. Chcę jechać oglądać.

Co o tym motorze myślicie?

Może jest ktoś z Lublina kto się zna i miałby czas zerknąć na niego? Oczywiście, odwdzięczę się.

Edytowane przez enlil

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czytałem Twój opis oględzin innego motka w odrębnym poście, więc, uwzględniając Twoje oczekiwania cudów bym się w tym wypadku nie spodziewał:

- to nie jest ST,

- cały malowany, wydaje mi się, że to nieoryginalny kolor, brakuje oryginalnych naklejek,

- przebarwienie na głowicy?

- mało realny przebieg, wnioskuję po manetkach, moje po ponad 50kkm są mniej wytarte (oczywiście zawsze ktoś mógł sobie kupić używane ogrzewane),

- ładnie utrzymany, jak na anglika,

- cena peweks, za te pieniądze można dostać egz. z autentycznym przebiegiem rzędu 20kkm z Niemiec

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

rampus dzięki za wskazówki.

Na naklejki nie zwróciłem uwagi. Rozumiem, że wszystkie f650 do 2000 roku produkcji powinny mieć naklejki na bokach?

Manetki rzeczywiście są wytarte, ale to może wynikać, jak napisałeś, z zastosowania używanych z innego.

O czym świadczy przebarwienie na głowicy?

Zadzwonię i dopytam jeszcze.

Czytałem twój inny post, gdzie dałeś link do tego motoru http://otomoto.pl/bmw-gs-650-f-transalp-tdm-dl-tenere-M3397050.html

Twoim zdaniem jest lepszy od tego z Lublina? Wiadomo, że cena niższa i więcej akcesoriów, ale czy to może być realny przebieg?

Jeżeli chodzi o moje wymagania, to chciałbym kupić pewny motor z niedużym przebiegiem, no ale to pewnie jak większość.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

rampus dzięki za wskazówki.

Na naklejki nie zwróciłem uwagi. Rozumiem, że wszystkie f650 do 2000 roku produkcji powinny mieć naklejki na bokach?

Manetki rzeczywiście są wytarte, ale to może wynikać, jak napisałeś, z zastosowania używanych z innego.

O czym świadczy przebarwienie na głowicy?

Zadzwonię i dopytam jeszcze.

Czytałem twój inny post, gdzie dałeś link do tego motoru http://otomoto.pl/bm...e-M3397050.html

Twoim zdaniem jest lepszy od tego z Lublina? Wiadomo, że cena niższa i więcej akcesoriów, ale czy to może być realny przebieg?

Jeżeli chodzi o moje wymagania, to chciałbym kupić pewny motor z niedużym przebiegiem, no ale to pewnie jak większość.

Taaaa.... jaaaaasne, ten rocznik i z Włoch - 30 tys przebiegu ?

impossible

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×