Skocz do zawartości

Recommended Posts

Krs, Ty jeździsz, piszesz na forum, co jeszcze robisz w tym samym czasie :)

Lepiej nie pytaj - widziałem taki film o kierowcach ciężarówek ... - na czerwono było :roll: :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie ścieram 1000 wysp z brody i fotela, bo mi buła od hot doga pękła. :-D

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dakar jak Dakar z tych zdjęć tak na prawdę niewiele można powiedzieć.. wygląda na typowego anglika, bo że jest anglikiem to sadzę po liczniku i po ogniskach rdzy które widać na przednich tarczach i szprychach felg, nie widać dokładnie silnika, czy się łuszczy z niego farba czy nie.. widać jedynie brak zaślepki plastikowej nad prawym deklem silnika. Lusterka tak jak napisałeś - jedno i nieoryginalne. Stelaż tylny pod niby kufry wygląda na niepomalowany - surowy (chyba że źle widzę). opony dadzą radę choć zbyt nowe pewnie nie są (chodzi mi o przebieg), tak samo napęd niby w miarę nie wyciągnięty ale zasyfiony konkretnie, w ogóle nie lubię zdjęć mokrego motocykla, bo wtedy wiele rzeczy jest niewidocznych.

Poza tym wygląda na użytkowanego zgodnie z przeznaczeniem, a i wiek pozwala na wygląd taki a nie inny (aż tak wielkiej tragedii nie ma), trzeba pojechać, odpalić, posłuchać, przejechać się i kupować ;-)/>

Dziękuję Ci bardzo. Jesteś niezawodny. ;-) Naogladalem się dzisiaj rudego, więc i angola sobie odpuszcze. :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

GS Gorzów

http://otomoto.pl/bmw-gs-gs-650-gs650-f-M3278316.html

Witam.

Byłem i dokładnie, dwukrotnie, oglądnąłem to "cudo" o które pytał w tytule kolega. Pomijam fakt, że to moto stoi już dość długi czas i za każdym razem jest coraz tańsze. Sprawa ma się mniej więcej tak:

1. KRZYWA KIEROWNICA - nie wiem dlaczego gość o tym nie napisał. W sumie niełatwo taką dostać (bo przewody od grzania w środku, akcesoryjna średnio pasuje), więc problem na dzień dobry.

2. Brak zaślepki w miejscu gdzie był kiedyś przełącznik od świateł. Zapewne wypadł w tym samym momencie kiedy skrzywiała się kierywnica, czyli podczas gleby.

3. Wystają nieładnie kable z prawej strony nad deklem, do tego spod dekla wystawał nieokrojony kawałek uszczelki. Nie wiem czy dekiel prawy był zmieniany, ale raczej wątpie by BMW posiadało taki problem fabrycznie.

4. Lampa z angola do wymiany. Przynajmniej dla mnie, bo nie uskuteczniam "partyzantki" i haseł w posataci "A tam, jakoś to będzie". Nie będzie, a ja nie będę wracał na nogach z Niemiec, Belgii, Holandii, Węgier, Słowacji, czy choćby z Zakopanego, jak Pan policjant stwierdzi podczas kontroli, że dalej jechać nie mogę, bo oślepiam innych kierowców. I wziął bym to sobie do serca, szczególnie jeśli nigdy nie mieliście doczynienia z grzecznym, acz stanowczym niemieckim, lub czepialskim słowackim funkcjonariuszem. A w ogóle odniosłem wrażenie, że lampa jakoś dziwnie cofnięta była.

5. Dotykam ja sobie bloku silnika, za chłodnicą, pod kolektorem wydechowym, a tam olej mnie brudzi. W trakcie drugich oględziń było już co prawda czysto, ale dalej lepko... Nie wiem o co chodzi, bo w mojej R6 silnik jest tak czysty, że bym spokojnie z niego zjadł i nie jest to bynajmniej metafora.

6. Papierów potwierdzających przebieg brak, a manetki powycierane jak cholera...

Co do samego sprzedacy - za pierwszym razem miły. Jak się za drugim razem zacząłem czepiać i to bynajmniej nie o pierdoły, tylko o reflektor i kierownice, to skomentował to następująco: "O to jak masz tyle wymienić, to nie kupuj". Więc go posłuchałem. Miał chłop w gruncie rzeczy rację. Podziękowałem i pojechałem do domu.

Z uwag własnych:

Moto jest do wzięcia i do zrobienia za te pieniądze które gość chce, ale tylko i w przypadku gdy będzie służyć do pierdzenia dookoła komina. Jak komuś nie przeszkadza lampa, budziki, lekkie wycieki, a kierownice wyprostuje sobie u Miecia w stodole - proszę bardzo. Nawet lakier jest chyba od nowości, lekko porysowany, co w motocyklu nie dziwi. Jeśli natomiast chodzi o wyposażenie turystyczne, to klapa. Jeśli zrobię serwis za 2000, plus pełen osprzęt (stelaż pod kufry, płyty montażowe, lepsze kufry) to mam kolejne 2000. Więc z "okazji" za 9000, robi się 13000. Ja to przynajmniej tak liczę. Tyle.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

GS Gorzów

http://otomoto.pl/bm...f-M3278316.html

Witam.

Byłem i dokładnie, dwukrotnie, oglądnąłem to "cudo" o które pytał w tytule kolega. Pomijam fakt, że to moto stoi już dość długi czas i za każdym razem jest coraz tańsze. Sprawa ma się mniej więcej tak:

1. KRZYWA KIEROWNICA - nie wiem dlaczego gość o tym nie napisał. W sumie niełatwo taką dostać (bo przewody od grzania w środku, akcesoryjna średnio pasuje), więc problem na dzień dobry.

2. Brak zaślepki w miejscu gdzie był kiedyś przełącznik od świateł. Zapewne wypadł w tym samym momencie kiedy skrzywiała się kierywnica, czyli podczas gleby.

3. Wystają nieładnie kable z prawej strony nad deklem, do tego spod dekla wystawał nieokrojony kawałek uszczelki. Nie wiem czy dekiel prawy był zmieniany, ale raczej wątpie by BMW posiadało taki problem fabrycznie.

4. Lampa z angola do wymiany. Przynajmniej dla mnie, bo nie uskuteczniam "partyzantki" i haseł w posataci "A tam, jakoś to będzie". Nie będzie, a ja nie będę wracał na nogach z Niemiec, Belgii, Holandii, Węgier, Słowacji, czy choćby z Zakopanego, jak Pan policjant stwierdzi podczas kontroli, że dalej jechać nie mogę, bo oślepiam innych kierowców. I wziął bym to sobie do serca, szczególnie jeśli nigdy nie mieliście doczynienia z grzecznym, acz stanowczym niemieckim, lub czepialskim słowackim funkcjonariuszem. A w ogóle odniosłem wrażenie, że lampa jakoś dziwnie cofnięta była.

5. Dotykam ja sobie bloku silnika, za chłodnicą, pod kolektorem wydechowym, a tam olej mnie brudzi. W trakcie drugich oględziń było już co prawda czysto, ale dalej lepko... Nie wiem o co chodzi, bo w mojej R6 silnik jest tak czysty, że bym spokojnie z niego zjadł i nie jest to bynajmniej metafora.

6. Papierów potwierdzających przebieg brak, a manetki powycierane jak cholera...

Co do samego sprzedacy - za pierwszym razem miły. Jak się za drugim razem zacząłem czepiać i to bynajmniej nie o pierdoły, tylko o reflektor i kierownice, to skomentował to następująco: "O to jak masz tyle wymienić, to nie kupuj". Więc go posłuchałem. Miał chłop w gruncie rzeczy rację. Podziękowałem i pojechałem do domu.

Z uwag własnych:

Moto jest do wzięcia i do zrobienia za te pieniądze które gość chce, ale tylko i w przypadku gdy będzie służyć do pierdzenia dookoła komina. Jak komuś nie przeszkadza lampa, budziki, lekkie wycieki, a kierownice wyprostuje sobie u Miecia w stodole - proszę bardzo. Nawet lakier jest chyba od nowości, lekko porysowany, co w motocyklu nie dziwi. Jeśli natomiast chodzi o wyposażenie turystyczne, to klapa. Jeśli zrobię serwis za 2000, plus pełen osprzęt (stelaż pod kufry, płyty montażowe, lepsze kufry) to mam kolejne 2000. Więc z "okazji" za 9000, robi się 13000. Ja to przynajmniej tak liczę. Tyle.

Konkretna, własna opinia z oględzin. I inni nie muszą się fatygować w oglądaniu takiej "okazji".

Tak to powinno wyglądać :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ładny skubaniec, warto by było obejrzeć na żywo i o cenie podyskutować, rozumie że boczne kufry też są? - jak napisał wszystko to wszystko;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ładny skubaniec, warto by było obejrzeć na żywo i o cenie podyskutować, rozumie że boczne kufry też są? - jak napisał wszystko to wszystko;)

Nic o kufrach nie pisal. Na zdjeciach tez nie ma poza centralnym. To ze ma stelaz na boczne nie musi o niczym swiadczyc, chociaz przy tej cenie moglby dorzucic.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten dakar juz kiedys był sprzedawany.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widział ktoś na żywo? Co można o nim powiedzieć?

Edytowane przez Morte

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nic o kufrach nie pisal. Na zdjeciach tez nie ma poza centralnym. To ze ma stelaz na boczne nie musi o niczym swiadczyc, chociaz przy tej cenie moglby dorzucic.

No masz rację, co do ceny to mozna juz polować np. na http://otomoto.pl/bmw-gs-f-650-gs-f650gs-f800gs-f-800-M3457572.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam. Wiem , że po zdjęciach i opisie niewiele można powiedzieć na temat "kondycji" danego motocykla ale będę wdzięczny za wszelkie uwagi i sugestie na temat tego egzemplarza ( http://otomoto.pl/bmw-gs-f-650-gs-szwajcaria-f-vat-23-M3466933.html ) , przyznam , jestem nim mocno zainteresowany . Dziękuję i pozdrawiam .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jutro będę w Rybniku, Ustroniu, Bielsku B., Andrychowie, Pszczynie, Mikołowie i Tychach. Przyznawać się, kto chce oddać ładnego GS'a w dobre ręce. ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jutro będę w Rybniku, Ustroniu, Bielsku B., Andrychowie, Pszczynie, Mikołowie i Tychach. Przyznawać się, kto chce oddać ładnego GS'a w dobre ręce. ;-)

Krs a ty qwa jakiś polityk jesteś spotkania z wyborcami ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Buhahah.. jakbym był polityk, to bym szukał R 1200 RT. ;-)

Edytowane przez krs
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Buhahah.. jakbym był polityk, to bym szukał R 1200 RT. ;-)

To chyba z tej gorszej partii :)

Big fish'e celują w K1600GTL, prawda Cykli? :-D :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To chyba z tej gorszej partii :)

Big fish'e celują w K1600GTL, prawda Cykli? :-D :beer:

Fajne krążowniki ale wjedź tym do lasu, a później wyjedź ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam. Wiem , że po zdjęciach i opisie niewiele można powiedzieć na temat "kondycji" danego motocykla ale będę wdzięczny za wszelkie uwagi i sugestie na temat tego egzemplarza ( http://otomoto.pl/bm...3-M3466933.html ) , przyznam , jestem nim mocno zainteresowany . Dziękuję i pozdrawiam .

Wygląda ok, ma dużo dodatków, cena rozsądna. Napęd wygląda na trochę zmęczony ale może po prostu jest brudny (naciąg jest na początku). Myślę, że warto zobaczyć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale zajebisty gold, :-D

Gold jak gold, ale jaki model na drugim zdjęciu ;) Musiał stoczyć niezłą walkę o tę błyskotkę, bo aż ma siniaka na klacie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gold jak gold, ale jaki model na drugim zdjęciu ;) Musiał stoczyć niezłą walkę o tę błyskotkę, bo aż ma siniaka na klacie ;)

W końcu kozak :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie założyłbym czegoś takiego na siebie, jeszcze za takie pieniądze :)

Ale są "pasjonaci" tego typu gadżetów. Powinno być sprzedawane w komplecie z dresem ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×