Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie, nie.

Jest konkretny poradnik napisany o ile pamiętam przez kolegę Alika, który opisuje krok po kroku jak sprawdzić motocykl przed zakupem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie, nie.

Jest konkretny poradnik napisany o ile pamiętam przez kolegę Alika, który opisuje krok po kroku jak sprawdzić motocykl przed zakupem.

http://f650gs.pl/topic/2137-jak-kupowac-motocykl%E2%80%A6-powiesc-w-odcinkach/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki, za pomoc. Pojechałem z poradnikiem, który znalazłem w sieci (Motocykl 04.2011). Na końcu miał przydatną checklistę. To ile z niej skorzystałem to już inna bajka ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i mam moto. Myślę, że nadal w temacie pytanie: czy angielska wersja ma inny reflektor przedni? Czy trzeba zmieniać?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i mam moto. Myślę, że nadal w temacie pytanie: czy angielska wersja ma inny reflektor przedni? Czy trzeba zmieniać?

Dowiesz się jak poświecisz na ścianę.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i mam moto. Myślę, że nadal w temacie pytanie: czy angielska wersja ma inny reflektor przedni? Czy trzeba zmieniać?

Tak, wersja brytyjska ma lampę która świeci na lewą stronę bardziej, (dlatego też nie polecam kupować świateł przednich do samochodów od anglików, bo będzie oślepiać :-) ), a na przeglądzie jak to wyłapią, to mogą nie przepuścić dalej :(

Pozdr.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli wierzysz że 6letni motek z włoch ma rzeczywiście taki przebieg to i uwierzysz że takie malowanie było :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i nowy napęd. Pewnie ktoś tak sobie profilaktycznie wymienił ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

racja, z tym napedem to kicha, 10k powinien wytrzymac bez problemu. I tak mnie zastanawia malowanie...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za tę cenę to już bym grymasił i skierował się w stronę Twina bądź jakiegoś świeżego wypasionego Dakara z Niemiec ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Od Janosika MeJustine już kiedyś dawała linki. U niego wszystkie sprzęty są drogie i raczej ruchu dużego nie ma. Ogłoszenia już od dłuższego czasu wiszą.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przeglądam właśnie katalogi części BMW - białych nie było. Mój będzie biały...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z tymi motkami z włoch to róźnie bywa, ja kupiłem akurat od handlarza z Ostrowa i wszystko jest oki. Więc Aniś , czsem lepiej zjeść włoskiego loda niż niemiecką parówkę :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moto do pimpu ale w bardzo atrakcyjnej cenie (coś było majstrowane pod głowicą)

http://otomoto.pl/bmw-f-f650-gs-2001-rok-M3677835.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moto do pimpu ale w bardzo atrakcyjnej cenie (coś było majstrowane pod głowicą)

http://otomoto.pl/bm...k-M3677835.html

Sprawdzony, czy tak na oko ?

Bo cena jest bardzo kusząca, ale coś długo stoi (wystawiony jest na nowo po raz N-ty) - uznałem, że nie warto co się nawet fatygować, bo pewnie złom...?

Edytowane przez Blazkowicz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla miłośników starszych roczników. Całkiem fajny

http://allegro.pl/show_item.php?item=3352198282

A biały ciągle aktualny :)

W 1983 Steve Jobs umieścił w atrium nowej siedziby firmy Apple motocykl BMW jako wzór perfekcyjnego wykonania produktu, który miał inspirować jego pracowników do drobiazgowości w pracy (Steve Jobs, Walter Isaacson, 2011).

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprawdzony, czy tak na oko ?

Bo cena jest bardzo kusząca, ale coś długo stoi (wystawiony jest na nowo po raz N-ty) - uznałem, że nie warto co się nawet fatygować, bo pewnie złom...?

Tak jak napisałem moto do pimpu czyli renowacji. Sprawdzony to on na pewno nie jest, rzuca się w oczy kombinowana uszczelka pod głowicą (bardzo wystaje). Jeżeli nie Znasz się na mechanice to nie polecam ale jak ktoś ma talent w kierunku mechaniczno renowacyjnym to może mieć gs-a w atrakcyjnej cenie. Podejrzewam, że jeżeli remont będzie się przeprowadzało samemu to nie powinien kosztować więcej niż 2000, a to wciąż daje gs-a w atrakcyjnej cenie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co to jest to coś na przedniej ladze (przy piaście po lewej stronie) ??

Moto z Anglii takie coś mają, to chyba miejsce na boczny nr rej. albo na ubezpieczenie o ile się nie mylę

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moto z Anglii takie coś mają, to chyba miejsce na boczny nr rej. albo na ubezpieczenie o ile się nie mylę

Dokładniej na datę ważności przeglądu technicznego ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×